Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: ZEKA poslato 17 Januar, 2020, 19:07
Neko iz Subotice? Tojest neko ko èesto ili relativno èesto ide u Maðarsku. Trebaju mi metalne forinte
nabavio si ciganski ringi¹pil pa ti ne rade automati?

ZEKA


dzimika

Idem u Februaru ako ti nije kasno a bio sam i prosli vikend da si ranije javio mogao sam ti doneti :)
Koje metalne? Koji apoeni?

nesic1

Има ли неко из прокупља, нађох неки ауто на огласима па да пошаљем линк да погледа слике на огласу да ли му је познат ауто, можда је мало место па се сви знају

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

El Jefe

Имамо ли некога да дошлепа мотоцикл из Меца у Француској, са границе Луксембурга у Нови Сад? И имамо ли неког шпедитера у Новоме Саду који ради мотоцикле и има безбедан паркинг?
Друштво за заштиту од животиња

ada

ima sve. Borko carini motore bez problema (carini i moj) a za prevoz zovi karuza

El Jefe

Шпедитера нађох, а тог Карузо сам прошао кад сам попиздео од увоза и ишао ког Платнера да купим нову Јамаху да се не зајебавам са увозом. Срећа па нису имали оно што ме интересује. Него има ли неко са комбијем да пролази туда, а да не дере муштерије?
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

На моје питање о могућности довоза, Карузо је обећао да ће ми отпевати за пола сата и више се није јавио. Вероватно га је издао добар глас. Дакле идемо даље. Имамо ли некога?
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

da je lepse vreme ponudio bi se da ga upalim i dovozam vamo.

El Jefe

То је прво што сам хтео да урадим. Имам где да га држим тамо, ако не нађем повољан превоз одох да га довезем.
Друштво за заштиту од животиња

UFF


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

megaidiot


MIGE


serbduck

Imamo li nekoga iz Stafford  Engleska?



Kupio sam crash barove za Varadera al ne videh da je licno preuzimanje...sad moram da nadjem nekoga da ih preuzme i posalje na adresu u Londonu...posle cu lako. Naravno placam troskove.

Hvala unapred.  [cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

megaidiot

sto ih ne zamolis da posalju postom tamo? kapiram da ce razumeti na si se zeznuo.

Lazic

Citat: El Jefe poslato 30 Januar, 2020, 12:04
Па жутог Сакса

Pandurski motor... :D

Ali ba¹ za tebe, isti Saks... :D :D :D

El Jefe

#837
Зваћу га Канаринац ИИ. Не Канаринац II .
Друштво за заштиту од животиња

serbduck

Citat: megaidiot poslato 01 Februar, 2020, 02:00
sto ih ne zamolis da posalju postom tamo? kapiram da ce razumeti na si se zeznuo.
Vec jesam. Rece covek da ce poslati kad se vrati s odmora - oko 12- og februara...taman kad istekne 40 dana na ebay-u... Valjda me nece zajebati...Englezi su to...
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

castor

Jel' imamo nekoga u Nederlandiji? Treba mi ne¹to za drugara za motor, da vidimo da li mo¾emo da organizujemo dobacivanje.
It's the ride that matters, not the bike…