Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat

Ovo me podsetilo na situaciju kada me poznanica zamolila da njenoj drugarici donesem nesto od njenog drugara. Kad ono kesice. Kaze lik, ne brini, to je caj.  ;D

Lazic


sasa ns 1

tako ja poku¹avo da dobijem na recept virumerc za groznicu.Uredno izdat recept od lekara.Nijedan apotekar u dr¾avnim apotekama dok su one samo postojale nije hteo da mi da iako se videla groznica.Ka¾e drogo¹i to koriste.I
isto tako nisu hteli da mi prodaju iglu za dijabetièare kojU sam guro izmedju sajle i bu¾ira.Ka¾u drogo¹i koriste.

milomir22

Citat: Gavrolini poslato 04 Decembar, 2019, 09:42
Nego mozda neko zna lika ili motor.


Sa buljoljuba mi je poznat motor, decko je presao sa tdm-a ili vfr-a na ovo, ne mogu tacno da se setim, kukao je na nikakvu zastitu od vetra, mada ne znam ni sta je ocekivao od nejkeda. Motor je kupio od drugara i poznata je istorija. A i realno sta ce faliti uljari 1200 sem potrosnog materijala.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


Gavrolini

Ma opusteno, nije na kraj sveta ako se odlucim, jos uvek sam u dilemi da li mi uopste treba ulicni motor.  Druga mana tog motora jensto je gabaritno manji malo nego sto bih ja voleo da bude.

Lazic

Kad razmislim u stvari samo na super ¹tenari izgleda¹ normalno... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

imam jednog migranta koji staje u kofer....da se istalimo kad sletis.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Citat: milomir22 poslato 07 Decembar, 2019, 01:16
Citat: Gavrolini poslato 04 Decembar, 2019, 09:42
Nego mozda neko zna lika ili motor.


Sa buljoljuba mi je poznat motor, decko je presao sa tdm-a ili vfr-a na ovo, ne mogu tacno da se setim, kukao je na nikakvu zastitu od vetra, mada ne znam ni sta je ocekivao od nejkeda. Motor je kupio od drugara i poznata je istorija. A i realno sta ce faliti uljari 1200 sem potrosnog materijala.


Сем пар комада које знам, да им лупа квачило и жестоко троше уље. Даклем све је другачије него што изгледа.
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Decembar, 2019, 13:51
imam jednog migranta koji staje u kofer....da se istalimo kad sletis.....
dogovoreno, sad ima i za sitnu decu oni koferi sto se vode kao rucni prtljak

®or¾

Citat: sasa ns 1 poslato 06 Decembar, 2019, 23:34
tako ja poku¹avo da dobijem na recept virumerc za groznicu.Uredno izdat recept od lekara.Nijedan apotekar u dr¾avnim apotekama dok su one samo postojale nije hteo da mi da iako se videla groznica.Ka¾e drogo¹i to koriste.I
isto tako nisu hteli da mi prodaju iglu za dijabetièare kojU sam guro izmedju sajle i bu¾ira.Ka¾u drogo¹i koriste.
Au Sa¹ko,pa u kojoj si ti apoteci bio u NS,ako boga zna¹?Evo idem sa tobom da kupimo te "narkomanske"potrep¹tine u koju god apoteku hoæe¹. Mo¾da im ti ne uliva¹ poverenje [rofl]  [rofl]

milomir22

Citat: El Jefe poslato 07 Decembar, 2019, 14:18
Citat: milomir22 poslato 07 Decembar, 2019, 01:16
Citat: Gavrolini poslato 04 Decembar, 2019, 09:42
Nego mozda neko zna lika ili motor.


Sa buljoljuba mi je poznat motor, decko je presao sa tdm-a ili vfr-a na ovo, ne mogu tacno da se setim, kukao je na nikakvu zastitu od vetra, mada ne znam ni sta je ocekivao od nejkeda. Motor je kupio od drugara i poznata je istorija. A i realno sta ce faliti uljari 1200 sem potrosnog materijala.


Сем пар комада које знам, да им лупа квачило и жестоко троше уље. Даклем све је другачије него што изгледа.

To si ti pome¹ao suzuki sa nekom hondom, oèigledno  :D ;D :D
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

castor

Citat: megaidiot poslato 06 Decembar, 2019, 20:00
idem ja uskoro i vracam se brzo, ali idem avionom tako da ne mogu da donesem nista vece sto ne moze da stane u kofer.
Ipak je malo veæe, ali fala na dobroj volji.
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Citat: sasa ns 1 poslato 06 Decembar, 2019, 23:34
tako ja poku¹avo da dobijem na recept virumerc za groznicu.Uredno izdat recept od lekara.Nijedan apotekar u dr¾avnim apotekama dok su one samo postojale nije hteo da mi da iako se videla groznica.Ka¾e drogo¹i to koriste.I
isto tako nisu hteli da mi prodaju iglu za dijabetièare kojU sam guro izmedju sajle i bu¾ira.Ka¾u drogo¹i koriste.
Neiskusno... Bilo koja igla mo¾e da se ugura izmeðu sajle i bu¾ira... Imam svedoke... Nego, koje bre ulje mo¾e da proðe kroz iglu za insulin ??? :o

Gašpar

Imamo li nekoga u Italiji, treba da mi se uzme jedan amortizer?

80 EUR je cifra, uplatiæu je putem PayPalla odmah, nego kupac nema tu opciju, samo po¹tom.


Darko


Gašpar

Nebitno mesto, èovek æe da po¹alje po¹tom.

Gavrolini

Neko iz obrenovca? Treba mi par informacija

dzimika

rboban ali ako se ne varam na Kopu je trenutno, ali kontaktiraj ga svakako

ZEKA

Neko iz Subotice? Tojest neko ko èesto ili relativno èesto ide u Maðarsku. Trebaju mi metalne forinte