Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Bio pre neki dan da vidim nekog malog opela na metan, auto jedva ide, trokira, kaze lik svecice se sprze nakon 5000km sto mi malo zvuci neverovatno
a kod renoa znam da je ovo odlican agregat, generalno mi ne treba veliki auto ali ovo generalno nije losa prica jer mi deluje da je auto odrzavan bar iznutra ako nista drugo ali ne puca mi se 400km da bi ustanovio da je krs

Gavrolini

Ne znam sta da ti kazem. Meni trosi 10l plina po gradu. Ide identicno na plin i benzin, bukvalno i ne osetim kad je prebacio sa benzina na gas.

dzimika

Mislim da je resena nabavka kola na drugi nacin :) ali ajd videcemo jos sutra

nesic1

да ли је познат неком овај ауто из тополе, узео бих га само због климе и плина и 350е цене  ;D , овако гледам нешто типа меган/клио 1 1.4/1.6

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15391726/renault-clio

mrle


zlacjani

Ovaj prvi je prodat

Znam iz prve ruke...lièno sam ga prodao, èekam lika da dodje po njega :-)

Gavrolini

Znam da imamo dosta vas iz BG...sa nekima sam cak i dobar :) nego jel neko iz Bg zna mozda ovaj motor?
http://www.polovniautomobili.com/motori/14899018/suzuki-gsf-1200-bandit

UFF


dzimika

Gavro, Lestane od BG je kao Loznica od Sapca :D nije daleko ali je cimanje zbog ogranicenja stici do tamo :D

Gavrolini

Ma znam gde je lestane, bila je neka cross staza tamo,bio sam. Nego mozda neko zna lika ili motor.

dzimika

Koliko vidim Seba je radio nosac kofera a Boban swdiste, neko od njih dvojce ga zna sigurno
To Lestane kao da je svet za sebe generalno, inace iako je praktocno zvezdara pripada grockoj

Gašpar

Nije Le¹tane na kraj sveta. Gavro, ako te zanima, mogu u subotu da odem da pogledam.

Gavrolini

Hvala Ga¹o...nemoj jos, razmisljam se jos da li da uzimam motor za ulicu. Za sad samo razgledam izloge :)

Hurricane

..koje ti sve faze ima¹ bratac, stra¹no


osiim ruku nogu leða, izgleda da si popio neki jaèi udarac u glavu?


Gavrolini

Citat: Hurricane poslato 05 Decembar, 2019, 12:07
..koje ti sve faze ima¹ bratac, stra¹no


osiim ruku nogu leða, izgleda da si popio neki jaèi udarac u glavu?


Danas si treci koji mi to kaze :)

ЯЭВОЛУТИОН

cim ga kupis odma juri lonac i granu....pitam se koja budala na motor klasicnog izgleda stavlja stedisu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Decembar, 2019, 18:42
cim ga kupis odma juri lonac i granu....pitam se koja budala na motor klasicnog izgleda stavlja stedisu.
Koliko sam procitao uz motpr idu tri auspuha

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 06 Decembar, 2019, 01:18
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Decembar, 2019, 18:42
cim ga kupis odma juri lonac i granu....pitam se koja budala na motor klasicnog izgleda stavlja stedisu.
Koliko sam procitao uz motpr idu tri auspuha
Na onom drugom forumu imas ga u oglasima i vise informacija. Mislim i da je niza cena

castor

Aaaaa koga imamo sa foruma u A ili DE, a da dolazi skoro? Treba mi ne¹to za afto.
It's the ride that matters, not the bike…

megaidiot

idem ja uskoro i vracam se brzo, ali idem avionom tako da ne mogu da donesem nista vece sto ne moze da stane u kofer.