Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Laki-zr

Citat: Darko poslato 07 Decembar, 2018, 19:58
Drustvo , ima li neko da je iz Vladimirca ? Treba mi samo neka info o nekom liku odatle , vezano za neki motor ...

PS - Laki , ja sam rodom iz Zajecara , dole su moji , sta treba. ?
Re¹io sam, prevodio sam motor. Hvala

Gavrolini


K0le

Citat: Gavrolini poslato 20 Decembar, 2018, 10:14
Neko iz backe palanke hitno hitno?

jbg ja tek sad ovo vidim... Jesi zavr¹io ili ti jo¹ treba pomoæ u BP ?

Gavrolini

Zavrsio sam. Jebao me bex. Drzali mi debili 6dana odajvu od motora kod njih u magacinu. Zagubili paket. Ali je reseno.

K0le

Za ubuduæe - ja sam na 7km od Palanke, al preko 4 granièna prelaza, tako da ako nekom zatreba.. papiri i sve ¹to mo¾e preko granice, nije problem. Za ostalo mi treba vremena, ili kad mi se zalomi da idem okolo  [flashing] [cheers]

Gavrolini

Ma ovo je covek odjavio i overio ugovore i poslao bexom...ali debili nisu poslali iz magacina danima. Trebao je samo neko da ode do magacina i pokupi paket i poslje postom.

DraganPavlicevic

U Bajinoj Ba¹ti se prodaje honda cbr 1000rr u repsol boji.Godi¹te 07. sa 38000km. Prodavac je  Marko i tra¾i 4.500e. Ka¾e da je treæi vlasnik, motor je kod njega 5 god.Da li neko poznaje taj motor? Zainteresovan sam za kupovinu, pa bih bio zahvalan ako neko ima informacije o tom motoru.Honda je uvezena iz Amerike 2113 god. i na fotografijama izgleda besprekorno.Oglas je na "polovnim automobilima".

El Jefe

Тражиће ти нека будала хомологацију када је будеш регистровао на своје име.
Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini

Mi hteli da odemo da pogledamo onaj zzr za americko trziste to jest zx6r kod nas. Ali bas iz istog razloga odustali. Ko zna da li bi indijanci kod nas nasli taj model u tom godistu.

stilgar

Citat: El Jefe poslato 14 April, 2019, 11:15
Тражиће ти нека будала хомологацију када је будеш регистровао на своје име.
moja suzana ima sat u miljama tj za americko trziste, zadnji put registrovana na bg table 2006, odradio prenos na moje ime i registrovao kad sam je uzeo i nije bilo nikakvih problema. ako je ikad bila registrovana u srbiji ne bi trebalo da bude priblema.

El Jefe

И мој школски купио нови Кимко Визу 50, регистровао на жуте табле. Отада има пет година и СВАКЕ године му на техничком траже потврду од Кимка да је модел саобразан закону о мопедима.
Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

Ako je sat u miljama ne mora da znaci da je Amerikanac, mozda je iz Engleske uvezen, a oni su donedavno bili clan EU, pa nije bilo frka.
I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86


Gavrolini

Zasto onda ovaj motor sa ovom cenom stoji na oglasima vise meseci? Za vece pare se prodaju 8 godina stariji u mnogo losijem stanju.
http://www.polovniautomobili.com/motori/12390600/kawasaki-zx6r-zzr-600

DraganPavlicevic

Ova honda je registrovana jo¹ tri meseca.Juèe na tv-u prikazujuæi Alviroviæevu "SAT", reko¹e da na tehn.pregledu samo ne prolaze dodatna svetla, a sve ostalo je ok. Tehn. pregledi nisu u pravu kada ne dozvoljavaju dodatne torbe, vizire...i da u sluèaju odbijanja, treba se obratiti policijskoj stanici.

Lazic


K_A_W_A

Jel ima nekog iz Gornjeg Milanovca, da pogleda neki foto/video aparat?

bigsheki

Imamo li nekog iz danske,trebalo bi mi par informacija.konkretno oko probnih tablica u danskoj

VR 46

А неког из Бајине Баште?  :violina: [ludak]
Twist of wrist!

Lazic

Imaæemo mene povremeno od 5-17og avgusta... :D