Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

a jel zna¹ nekog Milana Popadiæa? iz askare ortak mi..

mrle

Citat: Hurricane poslato 03 April, 2018, 15:59
a jel zna¹ nekog Milana Popadiæa? iz askare ortak mi..

Popadiæi su treæe pleme u Vraniæu, Milana Popadiæa sigurno ima nekoliko.
Od Joksiæa i Popadiæa je moja majka kupila plac, jedna od familija Popadiæa (odmah pored Seletovog podruma piæa "Kum") mi je sazidala kuæu koja je opet odmah preko puta pomenutog podruma..

Bishke

Citat: mrle poslato 03 April, 2018, 15:58
Citat: Bishke poslato 03 April, 2018, 15:20
Poslao poslao, treba mi telefon il tako nesto da kontaktiram coveka, ne stablo ;D ;)

i dobio si stablo:
Deda Slavko, otac Zoran i sin Milan. Samo ne znam ko je Vesna? Ali nije ni bitno. Milan je brat Pikijeve, kumove ¾ene, a isto je drugi Maretov kom¹ija (Mare pominjan u vezi mini morisa i servisa u Vraniæu).
toliko od mene.
:)


Ovaj mrle pokretna enciklopedija Beograda i sire ;D
You should do one thing every day that scares you

misa-pei

Istorièar Vraniækog kraja. :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

mrle

Citat: misa-pei poslato 03 April, 2018, 17:06
Istorièar Vraniækog kraja. :D :D :D
a gde su cetnici i partizani? Ne moze bez toga da prodje tema.

i pokolj u Vranicu.

mrle

Citat: mrle poslato 03 April, 2018, 16:01
(odmah pored Seletovog podruma piæa "Kum") mi je sazidala kuæu koja je opet odmah preko puta pomenutog podruma..
hajde na veselije.
Posto je podrum pica odmah preko puta moje kuce, cim sredim nesto oko vode, stabilzujem se, moze okupljanje neko da padne.

castor

Lele, biæe padanje ispred podruma prije, za vrijeme i poslije okupljanja. [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

MIGE

Citat: mrle poslato 03 April, 2018, 21:11
Citat: mrle poslato 03 April, 2018, 16:01
(odmah pored Seletovog podruma piæa "Kum") mi je sazidala kuæu koja je opet odmah preko puta pomenutog podruma..
hajde na veselije.
Posto je podrum pica odmah preko puta moje kuce, cim sredim nesto oko vode, stabilzujem se, moze okupljanje neko da padne.
moz  [thumb_up]

idanijel

jel neko blizu Kralja Milana 9 BEOGRAD. ako je raspolozen da podigne lekove i posalje postom ,a ja bi castio aj 9 piva ispred prodavnice   :-* ili 500 din.
lekovi su 1800din - stavite otkup za mene 2300din
petak od 08-20h apoteka Prvi maj

moj br 063 567 624

MIGE

Citat: idanijel poslato 11 April, 2018, 22:06
jel neko blizu Kralja Milana 9 BEOGRAD. ako je raspolozen da podigne lekove i posalje postom ,a ja bi castio aj 9 piva ispred prodavnice   :-* ili 500 din.

petak od 08-20h apoteka Prvi maj

moj br 063 567 624
recept ili bez?poruceno na ime?...daj info neki

idanijel

 Narucena -Napravljena neka vodica  ,ali nece da salju

idanijel

Mige se javio da pomogne!
☺️

Послато са Redmi 4 уз помоћ Тапатока

UFF

ako je mige zauzet javi mi se sutra, jbg ja ipak nemam posao zenu i decu ko on, ne treba nista da uplacujes  [cheers]
tek sad videh ovo fizikalisao ceo dan jbg

i mogao si odmah da mi posaljes pp/sms bre

idanijel

 Hvala Uff-e,  Mige je tu èesto  ka¾e sutra æe podiæi i poslati-naglasio da mu uplatim samo cenu leka [cheers] ja na kvar o dodao za pivo [cheers]

MIGE

Citat: idanijel poslato 12 April, 2018, 19:06
Hvala Uff-e,  Mige je tu èesto  ka¾e sutra æe podiæi i poslati-naglasio da mu uplatim samo cenu leka [cheers] ja na kvar o dodao za pivo [cheers]
burazeru,ja to ne volim..ako nekom pomognem,to je od srca,ne iz koristi   [cheers]

mkt


castor

Jeste car jer je Mige, ali je to realno to - ko hoæe da pomogne, taj poma¾e radi pomoæi, a ne radi love, jer ako je radi love, onda nije pomoæ veæ korist...
Ko to ne zna...
It's the ride that matters, not the bike…

idanijel

vratio mige pare za pivo :( kaze popicemo uzivo zajedno [kralj] [thumb_up] [cheers]

idanijel


CBRR1