Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Havarisan poslato 08 Decembar, 2017, 00:10
Imamo li nekog u Spaniji?
Kataloniju... :)





Citat: mcwelja poslato 07 Decembar, 2017, 23:54
Ima li neko sa Karaburme ko bi mogao/hteo da ode da pogleda jedan motor? :)
Ja sam na Zvezdari, mogao bi da ga pogledam za vikend...  063277065 [cheers]

kloshmi

Pozdrav i Sreæna Nova! ! !  Da li ima nekog iz ©apca, iznajmio bih neku garsonjeru ili jednosoban stan?

Gavrolini

Ja sam iz ©apca. Cene namestenih garsonjera i jednosobnih stanova se krecu oko 100e(+-20) u zavisnosti od zgrade, grejanja,namestaja.


Nadalina

E, drugari, da nece neko danas iz Beograda za Podgoricu? Ili sutra ujutru? Trebalo bi nesto da posaljem a slanje autobusom mi je poslednja opcija. :D
Naravno, cascavanje tog nekog se podrazumeva. Kutija bi bila oko 2,5 kg.
Dzukela u podznaku

slave74

Ja sam juce bio do Mojkovca, mislim da mi drugar ide sutra za HN. Ali on ide autobusom, ne znam kuda prolazi kroz Pg.
Ako te interesuje ta opcija , mogu da vas povezem, pa se vi dogovorite. Trebalo bi iz Beograda da podje..
Podrazumeva se da mu ne uvalis nesto zbog cega bi imao bilo kakvih problema..

Nadalina

Dzukela u podznaku

TroxX

Citat: kloshmi poslato 03 Januar, 2018, 01:45
Pozdrav i Sreæna Nova! ! !  Da li ima nekog iz ©apca, iznajmio bih neku garsonjeru ili jednosoban stan?

Treba li ti na duze ili mesec dva,moj komsija iznajmljuje jedonsoban 37 kvadrata,3 sprat,ta grejanje,pvc stolarija,na zgradi uradjena izolacija mislim da je trazio 80-90 evra ali samo na neki duzi period iznajmljuje,mislim da je i garaza uracunata u tu cenu al nisam 100 % siguran.

kloshmi

#648
Pa na du¾i period ako sve bude ok. Zvao sam dosta brojeva, èoveèe skoro sve izdato. Ka¾i mi u kom kraju se nalazi taj stan?


TroxX

Citat: kloshmi poslato 05 Januar, 2018, 04:24
Pa na du¾i period ako sve bude ok. Zvao sam dosta brojeva, èoveèe skoro sve izdato. Ka¾i mi u kom kraju se nalazi taj stan?

Zvao sam gazdu danas stan je iznajmljen 25 decembra,jbg zao mi je.Ukoliko cujem da ima neki drugi obavesticu te.Inace ovaj stan je na zivinarniku iza Selove skole


TroxX

Citat: Gavrolini poslato 05 Januar, 2018, 22:10
Kod mene u komsiluku :)
Najbolji kraj za zivot u Sapcu pogotovo za porodicu sa malom decom,po mom skromnom misljenju.

Gavrolini

Istina. Sve blizu a jos uvek relativno mirno.

kloshmi

Juèe sam ceo dan proveo u ©apcu, jedva sam na¹ao stan. Tu u Vojvode Mi¹iæa. Blizu mi centar i blizu mi posao. Pa cemo da vidimo. Inaèe sve izdato

Lazza

Ja skoro isao u Sabac da kaparisem motor.
Ako neko zna gde ima dobre klope neka javi 😁
I may be dumb, but I'm not stupid.

bigbad86

Imamo li koga u Obrenovcu od aktivnih clanova, koji bi se mozda iscimao da pogleda ovo sokocalo sto gleda moj drugar da kupi. Da ne bijemo dzabe 250km u oba pravca ako ne valja. Nista nije hitno, jos nisam ni vlasnika zvao, reko da se javim prvo ovde.
https://www.polovniautomobili.com/motori/11638089/chopper

Gavrolini

Citat: Lazza poslato 07 Januar, 2018, 02:17
Ja skoro isao u Sabac da kaparisem motor.
Ako neko zna gde ima dobre klope neka javi 😁
Ima na mnogo mesta dobra klopa...cega si konkretno ljubitelj?

megaidiot


bigbad86

Citat: bigbad86 poslato 28 Januar, 2018, 19:54
Imamo li koga u Obrenovcu od aktivnih clanova, koji bi se mozda iscimao da pogleda ovo sokocalo sto gleda moj drugar da kupi. Da ne bijemo dzabe 250km u oba pravca ako ne valja. Nista nije hitno, jos nisam ni vlasnika zvao, reko da se javim prvo ovde.
https://www.polovniautomobili.com/motori/11638089/chopper
.