Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sremac

isto lep primer , drugarov brat 2 puta u dva dana u BGu do¹li s kablovima upalili mu auto, èak su mu izmerili punjenje rekli da bi trebao da menja alternator, on nije poslu¹ao zapucao za italiju i crkne mu u hr, èak bi i tamo imao free ¹lep do srbije  da je pitao ovog sa ¹lepa da li saradjuje sa AMSS, a lik je izgledap rislu¹kivao radio vezi i do¹ao pre ovih ¹to saradjuju koji su bili pozvani , to ¹to nije pitao ko¹talo ga oko 200e slepa za 60tak km po hrvatskoj, ovde na granici saèekao ga AMSS i opet ga odvezli do servisa u SM besplatno. Znaèi savet pitajte bilo ovde bilo u inostranstvu da li saradjuju sa AMSS pre tovarenja da ne bi bilo posle po u¹ima. i mislim da imaju i osnovni paket 600 ¹lep do 40km
budala na leru, mudonja u kontra smeru

idanijel

600 din je za Srbiju .a 2000din za EU Bez valjda UK

UFF


castor

It's the ride that matters, not the bike…

dzimika


castor

pUFF je pitao ko je IZ Loznice, a ne ko je U Loznici...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

ako imamo nekog tamo jos bolje ako ne siguran sam da i zelja zna nekoh lokalca fala

Zeljkamp

Kako mogu da pomognem ? Pozovi telefonom pa cemo da resimo. ;)
TwinZ Auto & Moto

UFF

moramo da idemo nekom na gajbu da pricamo sa njim  [bejzbolka]

Zeljkamp

Evo, bas juce sam otisao u Australiju da lovim kengure. Da sam tu, pomogao bih ti, veruj mi. :D
TwinZ Auto & Moto

Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

milomir22

Citat: UFF poslato 18 Septembar, 2017, 01:08
moramo da idemo nekom na gajbu da pricamo sa njim  [bejzbolka]


Ti mu bani na gajbu, izmlati ga posteno i dok odlazis, dobaci mu "pozdravio te zeljkamp iz australije!".
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mkt

ne znam gde cu pa ajd ovde da pitam
treba mi mala pomoc
kako i gde mu dodje Mrka stena, znam da je negde blizu vrnjacke banje al ne mogu da nadjem  pa ako neko zna gde mu dodje najblize kom mestu, gradu, selu ili slicno
sutra  idem na neku trku automobilima tamo da snimam
krecem iz beograda

OKi


mkt

pa da
javili mi tako\
kaze covek da iz kruznog toka kod Vrnjacke banje krenem starim putem za Goc prema Mrkoj steni

OKi

Citat: mkt poslato 29 Septembar, 2017, 20:33
pa da
javili mi tako\
kaze covek da iz kruznog toka kod Vrnjacke banje krenem starim putem za Goc prema Mrkoj steni
jA Mislim da se tako zove deo staze , vidi ima i jezero i jezero 2 i Mrka stena1 i 2



http://vrnjackabanja.brdjani.org/Rezultati/6/2

*zeka*

Kad dodjes na kruzni tok , trece iskljucenje t.j. levo, put vodi preko Goca za Aleksandrovac i Brus . Negde na 15 km od kruznog toka na lakat krivini sa desne strane je Mrka Stene. Mada nema tamo nista pametno za videti.

*zeka*


OKi