Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

kole a da ti posaljes dokumnta za bg da ti ja registrujem i vratim nazad a? :D

Gavrolini

Ja sam iz Sapca ali ne znam ko rastura te starije kombije. Nedji kontakt pa cu otici da pogledam.

mrle

Ima otpad kombija kod Ru¹nja. Imam ja jedan Reno Trafic bez enterijera, pa je i¹ao tast da pogleda cene. Kupio kontrolnu tablu i vozaèevo sedi¹te.

K0le

Uffe, veæ probano i kao ¹to rekoh - prc  :)
Fala Gavro , fala Lo¹mi, ako skontam taèno za lokaciju kakvog otpada, ja vam se javim  [cheers].
Mrle ako èuje¹ ¹ta detaljnije pre mene, javi  [callme]
Za sad sam na¹ao oriðiði sedi¹ta da uzajmim na neko vreme, samo treba da naðem pojaseve i odooo na tehnièki  [flashing]

mrle


K0le


Darko

Neko iz Sabca za Beograd , nesto da mi ponese , u narednih par dana ?

Andreja

Neko iz Èaèka, raspolo¾en da gura motor?  [zvizdi]






:P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Citat: Andreja poslato 10 Februar, 2017, 01:41
Neko iz Èaèka, raspolo¾en da gura motor?  [zvizdi]






:P

3 piva po predjenom kilometru [rofl] [rofl] [rofl]

Andreja

Da imam slobodnog vremena, auto-stopom bih do¹ao, 'be¹ mi mater ali kapiram da bi se na pivu i zavr¹ilo, nema od tog posla ni¹ta :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Citat: Andreja poslato 10 Februar, 2017, 01:53
Da imam slobodnog vremena, auto-stopom bih do¹ao, 'be¹ mi mater ali kapiram da bi se na pivu i zavr¹ilo, nema od tog posla ni¹ta :D

[ljubav] [srce]  :-*
Al ne brini, nije stvarno problem gurka nego nikog nisam ni pitao... pa gazda hoce kad je tu sigurno, onaj komsija kom sam pomogo oko kawe takodje, to je samo u mojoj blizini... pa onda fax, hordu mogu da povedem... al nisam, iskreno lakse mi je da se nakanim i odguram ga do uzbrdice pa se igram sam na miru dok mi ne dosadi i vratim kuci nego budem kao na trnju dok mi neki pomaze pa zato nisam ni zvao :)

Andreja

Samo da se vreme prolep¹a, ni meni se ne izlazi iz kuæe, kamo li da èaèkam ne¹to. Ontopic:


Citat: Darko poslato 10 Februar, 2017, 01:32
Neko iz Sabca za Beograd , nesto da mi ponese , u narednih par dana ?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Zeljkamp

Neko iz Beca da ponese 4 auto gume uz razumnu novcanu nadoknadu? :)
TwinZ Auto & Moto

Gavrolini

Jebem mu mater po stoti put , pise se i kaze Sapca! Ja bih trebao u toku sledece nedelje da dovodim klinca do tirsove na kontrolu.  Utorak, sreda ili cetvrtak jos ne znam.

mrle

Citat: Gavrolini poslato 10 Februar, 2017, 04:36
Jebem mu mater po stoti put , pise se i kaze Sapca! Ja bih trebao u toku sledece nedelje da dovodim klinca do tirsove na kontrolu.  Utorak, sreda ili cetvrtak jos ne znam.

ostaje¹ u BG? Noæi¹? Mo¾e¹ kod mene.


sreda i èetvrtak su neradni dani.

UFF


mrle


Gavrolini

Citat: mrle poslato 10 Februar, 2017, 09:48
Citat: Gavrolini poslato 10 Februar, 2017, 04:36
Jebem mu mater po stoti put , pise se i kaze Sapca! Ja bih trebao u toku sledece nedelje da dovodim klinca do tirsove na kontrolu.  Utorak, sreda ili cetvrtak jos ne znam.

ostaje¹ u BG? Noæi¹? Mo¾e¹ kod mene.


sreda i èetvrtak su neradni dani.
Ma ne ostajem nego samo jos uvek ne znam koji dan dolazim. Ali mogu svakako da ponesem sta treba...ako nije bas ogromno i ako darku odgovara da to pokupi kod tirsove.

Darko

Nije ogromno , u kesi je, a i odgovara mi kod Tirsove , nego ne mogu jos da stupim u kontakt sa prodavcem , ne znam sto se ne javlja mentol...
Ajde ako se poklope kockice , cimam te

PS - bolnice ti sigurno ne rade 15. i 16. ... hitna sluzba verovatno dezura , ali za kontrolu ne verujem da ce te primiti , proveri to dobro da ne dolazis za dz

Gavrolini

Ne brini. Dezurstvo i cekamo jer u regularnom radnom vremenu doktor ne stigne ni da pogleda klinca.