Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

serbduck

 Treba mi neko iz Nisa - da pogleda jedan moped koji bih da pazarim.

                                    [cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Hurricane


serbduck

Moja Honda zimuje kod Charuge i nije na prodaju.






Ovo sto hocu da pazarim u Nisu je Honda CB 450 s.

                     [cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Mil@n


ikomline

Citat: Mil@n poslato 17 Januar, 2017, 18:40
Ima li ko iz Novog Sada sa vi¹kom slobodnog vremena da mi pogleda ovaj autiæ ?

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9445760/opel-corsa-c-uvoz-nemacka

KAKO NEMAÈKA kad na tablici pi¹e NDH....znaèi xrvatska     [pop]

Grof

Milane, mogu ja baciti pogled ali tek prekosutra... sutra ne sti¾em.

Mil@n

Citat: ikomline poslato 17 Januar, 2017, 20:36
Citat: Mil@n poslato 17 Januar, 2017, 18:40
Ima li ko iz Novog Sada sa vi¹kom slobodnog vremena da mi pogleda ovaj autiæ ?

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9445760/opel-corsa-c-uvoz-nemacka

KAKO NEMAÈKA kad na tablici pi¹e NDH....znaèi xrvatska     [pop]

;D

Citat: Grof poslato 17 Januar, 2017, 21:35
Milane, mogu ja baciti pogled ali tek prekosutra... sutra ne sti¾em.
Mo¾e,odgovara mi...hvala ti Grofe  [thumb_up]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: serbduck poslato 13 Januar, 2017, 22:21
Ima li ko iz Nis, a da oce da pomogne?

ja se nadam da ti je poznat problem sa frajlaufom kod tog modela, koji se nalazi u sred bloka...dakle otvaraje motora za mrtav frajlauf....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Grof

Milane ...  uz svu dobru volju danas je sklonjen oglas pa ne mogu navatati lika....  :(

Mil@n


K0le

©abac i okolina ? 
Reko¹e mi da tamo ima lik koji rastura vw transportere  (znam da ima gomila otpada). HITNOoooo mi trebaju delovi enterijera za T3 Multivan  [veryangry] [veryangry] [veryangry]

bigbad86

Ako ti nesto znaci znam da ima bas specijalizovani WV transporter otpad u Mrcajevcima. To moze neko iz Cacka da ti pomogne. I uglavnom ima T2 i T3 modele.

K0le

E mo¾e, mo¾e  [dobarpost]. Svejedno mi je odakle je, samo da ima ono ¹to meni treba.   [thumb_up]

Glava Dole

Ja sam u Cacku, samo da provalim gde mu dodju ti mrcajevci i kako da dodjem do tamo, dal ima busa itd... jer mi motor ne radi jbg...

Sta ti treba, nadam se da nije nesto kabasto? :)

K0le

Na¹ao sam neki br (mislim da je to od tog lika, Aleksandar neki)  i nema to ¹to meni treba  [thumb_down]. Treba mi drugi red fab. sedi¹ta za multivan T3 , tj ona dva sedi¹ta ¹to su kontra okrenuta. Ne mogu sad bez njih da reg ðuntu  [veryangry] [panic]

Hurricane


bigbad86

Bas mora original, ne moze da se ubudzi nesto?

K0le

Drkaju sad na tehnièkom dozlabogaa.. Nema pakovanja i bud¾enja, sve fabrika mora da bude,   sva sedi¹ta sa naslonom za glavu moraju imati pojas itd.. Pro¹le godine je moglo da se smuva, vi¹e ne. Prpaju se ovi iz agencija za reg i tehnièki samo tako, ka¾u kazne momaèke - kinta plus zabrana rada neko vreme.
E zato se sad i ja veselim  [veryangry]

bigbad86

Ma otkud oni zna sta je fabrika, samo napravi pojaseve i uradi sediste da lici na fabriku, kupi neke presvlake kod kineza da sve bude u istoj boji i cao.