Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a


Glava Dole


dzimika

Citat: Laziæ poslato 14 Avgust, 2016, 23:16
Citat: dzimika poslato 18 Jun, 2016, 23:55
Citat: Gavrolini poslato 18 Jun, 2016, 19:17
Jedno jos pitanje. Za kovin iz bg, bolje preko panceva ili autoput?
Preko panceva svakako moras, najbolje je da ides auto putem do iskljucenja kod tempa na ulazu u BG, ides levo prema zemumu i samo pravo preko novog mosta na dunavu i opet samo pravo dok ne izadjes na pancevacki put, onda levo do panceva i u pancevu desno preko pruge prema kovinu
©to bi morao preko Panèeva, meni sa Zvezdare je najlep¹e za Smederevo pa preko Dunava, u Kovinu si za 10 minuta... ;D Motorom od Smedereva... :D

to sto ti obilazis PA kao kisa oko KG ne znaci da i on mora, najblize mu je preko Panceva a sve ostalo je ako bas hoce da se voza

Lazic

Gavra je lepo pitao da li je iz Bg bolje preko Panèeva... :P Nije da izbegavam Panèevo mada mi nije svejedno, al' je realno mnogo lep¹e preko Smedereva... :D :-*

mrle

Citat: Milos96 poslato 15 Avgust, 2016, 13:12
Dobro sam prosao jer me nisu okrenuli a ni nalupali :D Nisam imao volje da se raspravljam sa UFFom a on jebe ne vadi :D


nego, nisi napisao ¹ta je bilo dalje sa klinkom?

Glava Dole


Lazic

Da si jeb'o, hvalio bi se na pro¹loj strani... ;D

mrle


mrle


Lazic


Glava Dole

To vece svakako da nisam, dovoljno je bilo sto sam preziveo ;D Duga u opstem smislu :D Njene oziljke npr nosim na kolenu i ruci :D

Lazic


mrle

Citat: Milos96 poslato 16 Avgust, 2016, 13:07
Njene oziljke npr nosim na kolenu i ruci :D

kleèao si, a ona pi¹a stojeæi? Mu¹ko, jbte...

Glava Dole

 [rofl] [rofl] [rofl] al ste vi bukvaliste... prilikom pada sa kivija, most je bio nakon toga sa TZRkom a sto se intimnih stvari tice to nije bitno za pricu a i ne prica se u ostalom :D Zasto vas to toliko interesuje? Ne vidoh da iko pise koga je opleo ovde javno pa necu ni ja, bespotrebno je :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole


mrle

Citat: Andreja poslato 16 Avgust, 2016, 15:56
Koga zanimaju tvoje gej pustolovine xD

skroz si u pravu.
poèeo kao prièu,on,neka riba, romantika, most, mrak... i zavr¹io prièu sa bradatim ludacima.

Glava Dole

Ja sam nju samo spomenuo da se zna cisto kako sam se nasao pesaka na mostu uvece i nista vise... pricao sam o traumi i napadu... da ne ispadne da sam dilovao kokain na mostu ;D

mrle

Citat: Milos96 poslato 16 Avgust, 2016, 16:15
Ja sam nju samo spomenuo da se zna cisto kako sam se nasao pesaka na mostu uvece i nista vise... pricao sam o traumi i napadu... da ne ispadne da sam dilovao kokain na mostu ;D

znaèi ako zateknem nekog samog uveèe na mostu, on diluje kokain?

Glava Dole

Brate je l' isto da kazes setao sam kera sumom i napao me vukodlak i bio sam u sred noci u sumi i napao me vukodlak? :D Valjda logicno da kazes sta si radio u sumi, kako bi zvucalo da sam rekao "parkirao sam motor ispod mosta i setao ko debil gore pa se vratio" :D Ne komplikuj covece :D
PS brojevi tramvaja su u redu, snasao sam se iz prve bez i 2min cekanja, otisao sedmicom(pa naisao na kontrolu ali izasli pre mene) vratio trinesticom, hvala jos jednom :)