Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Kad si prodao pikap a tako je bio dobro sredjen za motore

Gavrolini

Jeste ali ne mogu vise da se izborim sa registracijama

Gavrolini

Jedno jos pitanje. Za kovin iz bg, bolje preko panceva ili autoput?

Andreja

Ja iz Vrèina obièno idem preko Smedereva (samo ¹to ne izlazim na auto-put veæ sve vreme vozim "smederevcem" ali èini mi se da je iz Beograda bolje preko Panèeva.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

dzimika

Citat: Gavrolini poslato 18 Jun, 2016, 19:17
Jedno jos pitanje. Za kovin iz bg, bolje preko panceva ili autoput?
Preko panceva svakako moras, najbolje je da ides auto putem do iskljucenja kod tempa na ulazu u BG, ides levo prema zemumu i samo pravo preko novog mosta na dunavu i opet samo pravo dok ne izadjes na pancevacki put, onda levo do panceva i u pancevu desno preko pruge prema kovinu

dzimika

Jel ima neko od novosadjana slobodan bilo kakav krevet sutra ujutru?
Nastavljam iz nocne na dnevnu voznju do ns i cekam ih par sati dok zavrse sa seminarom pa da dremnem malo negde da ne prokuvam u kolima

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bojanh66

Da li ima nekog iz Uzica ko bi mogao da pogleda ovaj motor ili ako neko poznaje vlasnika i malo vise detalja vezano za motor,potrosni materijali,stanje,agregat itd?
http://www.polovniautomobili.com/motori/6110248/suzuki-gsxr

Djerma

MAnijaci,treba mi neko iz radinca kod smedereva.Hitno!!!

Ivicat

Neko iz Backe Palanke? Treba mi neka informacija...

Lazic

Citat: dzimika poslato 18 Jun, 2016, 23:55
Citat: Gavrolini poslato 18 Jun, 2016, 19:17
Jedno jos pitanje. Za kovin iz bg, bolje preko panceva ili autoput?
Preko panceva svakako moras, najbolje je da ides auto putem do iskljucenja kod tempa na ulazu u BG, ides levo prema zemumu i samo pravo preko novog mosta na dunavu i opet samo pravo dok ne izadjes na pancevacki put, onda levo do panceva i u pancevu desno preko pruge prema kovinu
©to bi morao preko Panèeva, meni sa Zvezdare je najlep¹e za Smederevo pa preko Dunava, u Kovinu si za 10 minuta... ;D Motorom od Smedereva... :D

Glava Dole

#371
Provereno, kovin bila svakodnevna destinacija kad nisam bio dobar :D 10min u vrh glave :D A do SDa moze i preko grocke i auto-putem, biraj sta vise volis :D Mada je i preko panceva sasvim ok put :D

Lazic


Glava Dole

Na tom mostu sam doziveo traumu sad se setio kad si spomenuo pa da ispricam :D Stajao nocu tu tad i nikad vise(a jos kovin poznat po ludnici a on blizu ;D )
Naime izadjem ja sa jednom, kao ne volim kafice volim prirodu itd, cula sam kaze ima neka plaza kod mosta ajde da vidimo... znam da nema al aj, ostavim motor ispod i kao aj da prosetamo i odemo na most, nigde zive duse, tek po neki kamion :D Stojimo mi sa kacigama kad neki auto ode do kraja mosta i vraca se u rikverc :D unutra njih dvoje, matorih bradatih kao da su braca blizanci i treci pozadi na sedistu... i kao je l' treba neka pomoc ovo ono i poce matori da me ispituje pa gde ti je motor pa ovo pa ono gde zivis itd i kaze mi onako nepoverljivo kao pazi sta radis, dal mislio da cu da je silujem il sta nemam pojma :D I ja puknem i odgovorim mu malo grublje kad matori otkaci pojas i skoci iz auta, nabi mi se u facu poce da psuje, hoces sad da te prebijem itd... ja sam njih troje, nigde zive duse :D Samo razmisljam ako su neki ludacu samo da me prebace preko mosta nasli bi me za par dana u crnom moru ;D Ova poce da me brani, dobar je on, nije tako mislio, ja kazem ajmo i ona krene za mnom, ovaj kaze slomicu te sledeci put kad te vidim, udje u auto i odose :D Nzm dal sam se ikad u zivotu preseko kao tad :D

Boban_m

ZZ Top. Cuo sam prikazuju se oko Kovina i plase narod.

Glava Dole

Sad ukucam u google zz top, original ko oni... znaci ovi na prednjim sedistima isti kao blizanci, sede dugacke brade s tim sto su u good/bad stilu, jedan hoce da me polomi drugi ga kao satro odvraca kroz prozor auta :D To su onda ti sigurno...

UFF

ma oni su bre svo troje gejeva hteli da te jebu takvog izdepiliranog sa pocupanim obrvama samo im bilo glupo zbog devojke

Glava Dole

Ni to nije iskljuceno :D Dobro sam prosao kako god okrenes :D

mrle

Citat: Milos96 poslato 15 Avgust, 2016, 01:55
Dobro sam prosao kako god okrenes :D

kako god da okrene¹?
Da su te okrenuli ne bi dobro pro¹ao.
... a mo¾da bi i dobro pro¹ao, ima nas razlièitih, a ti si razlièit.

Glava Dole

Dobro sam prosao jer me nisu okrenuli a ni nalupali :D Nisam imao volje da se raspravljam sa UFFom a on jebe ne vadi :D