Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Zena je mozda ostetila limariju, mozda spalila kvacilo ili nije vodila racuna preko rupa ili ivicnjaka ali generalno zene se manje manijace nego mi. Uglavnom ne znaju da voze, ali bar voze polako.

dzimika

srecom vozila je samo 6 meseci inace bi ga verovatno urnisala
iskreno ja ne znam zenu koja zna da vozi kako treba i da ga odrzava i pazi onako kako treba jer njihove posete majstoru se svode da ona kazu da nesto nije u redu i onda on promeni odokativno ono sto je lose ali najcesce ne promeni ono sto je problematicno bilo na prvom mestu
retki su izuzeci ali jako jako retki

ada

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2015, 00:52
do 00
hvala dzimi
htedoh sutra dodem da vidim ovaj i kupim ako je dobar
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7316156/toyota-rav-4-20-d4d-vrhunska

ali mi tvd na ceni pitanje je da li bi ga i za 6500 dao dok ovaj iz subotice samo 2 god mladji mi preko fona spustio na 4500 i tvrdi da nema skrivenih mana i ulaganja

ko ga jebe zbog restajling modela i 2 god da dam trecinu cene vise nisam lud
plus je ovaj sivi skracena varijanta i nema sanse da kosta kao veliki (iako mi se manji vise dopada i boja i sve zajeno jer mi ne treba veliki auto)

jbg poceo sneg, motor parkiran a ja jos nemam auto..

Budes li uzeo ovaj odseceni auto kome fali cela sredina brisem te iz imenika samo da znas.

bigbad86


UFF

Citat: ada poslato 24 Novembar, 2015, 19:58
Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2015, 00:52
do 00
hvala dzimi
htedoh sutra dodem da vidim ovaj i kupim ako je dobar
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7316156/toyota-rav-4-20-d4d-vrhunska

ali mi tvd na ceni pitanje je da li bi ga i za 6500 dao dok ovaj iz subotice samo 2 god mladji mi preko fona spustio na 4500 i tvrdi da nema skrivenih mana i ulaganja

ko ga jebe zbog restajling modela i 2 god da dam trecinu cene vise nisam lud
plus je ovaj sivi skracena varijanta i nema sanse da kosta kao veliki (iako mi se manji vise dopada i boja i sve zajeno jer mi ne treba veliki auto)

jbg poceo sneg, motor parkiran a ja jos nemam auto..

Budes li uzeo ovaj odseceni auto kome fali cela sredina brisem te iz imenika samo da znas.


pa ti mi nadji bolji i jeftiniji a da nije benzinac
inace i taj odseceni je prevelik sto se mene tice a SVAKI rav4 je pederski... dzip za zene realno :D

Hohštapler

Citat: dzimika poslato 24 Novembar, 2015, 16:16
srecom vozila je samo 6 meseci inace bi ga verovatno urnisala
iskreno ja ne znam zenu koja zna da vozi kako treba i da ga odrzava i pazi onako kako treba jer njihove posete majstoru se svode da ona kazu da nesto nije u redu i onda on promeni odokativno ono sto je lose ali najcesce ne promeni ono sto je problematicno bilo na prvom mestu
retki su izuzeci ali jako jako retki

Upravo ovo.
Nemaju nikakav oseæaj za mehaniku i teraju dok ide.
Uglavnom sve dr¾e nogu na kvaèilu uz "ja to samo dodatknem ne stiskam" (znam kolko mi je trebalo da moju ¾enu odviknem od toga), kvaèilaju pri svakom startu i menjanju brzina,  to da li je motor ugrejan ili tek upaljen nema nikakve veze ni razlike, lenje su na ¹altanju pa èesto 5. ni ne koriste, ili ga kolju treæom uzrdo, ni ne trude se da izbegnu rupetine itd itd itd.
Mada kad bolje razmislim... ni mnogi mu¹ki nisu bolji.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

ne mozes ih nauciti nesto sto ne zele da nauce niti zele da pokusaju da razumeju zasto pokusavas da ih odviknes od glupih navika
ono sto cu sada reci je malo sovinisticki ali to je rekao od kuma cale a on nikako nije sovinista
"zene ne mogu da dizu naizmenicno noge samo obe"
ima izuzetaka ali na zalost malo, mozda malo vise u poslednje vreme ali opet nedovoljno
a inace vise sam susreo muskaraca losih vozaca u poslednje vreme nego zena, cak me pre neko vece iznenadi jedna na semaforu kako krece i vozi :D
a i vise sam video muskaraca u malim prdavcima od kola nego zena sto mi nikako nije jasno

bigbad86

Zenama je uglavnom problem sto ne poznaju tematiku i mehaniku kao mi, njima je to prevozno sredstvo i tacka, kad crkne oteras nekom da popravi i cao. Isto kao sto nas realno boli qrac da pravimo rucak ili da se lickamo i pickamo kao one.

balcan girl

imam drugaricu koja je izuzetan vozaè i mogu da vam kazem trenutno je jedina riba sa kojom sam se vozila u kolima i da sam u fazonu do jajaaaaa :D :D inaèe strasno sam nervozna kad me zene voze :D jesu mozda opreznije u saobraæaju ako gledaju taj saobraæaj ali veæina njih i ne gledaaaa breeeee :D znaèi uopste ih ne zanima osim mozda autobusa i kamiona ostale brate ne vide ni pod taèkom razno :D realno userem se od straha :D ja auto iskreno nisam vozila zadnjih petnaest godina tako da i nisam neki vozaè, sto se tièe mehanike veæina zena æe da ti kaze nesto lupka, èuka i itd, drugarica o kojoj prièam ima izuzetan oseæaj za auto znaèi oseti ga u trenutku kad nesto nije u redu bez da lupka èuka itd :D auto joj je izuzetno odrzavan i ako mi ikad padne na pamet da kupim auto definitivno bih ga kupila od nje :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

a i crne je boje sa lobanjama.....garant...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

jok nema lobanje :D ona ako se pita stavila bi cirkone :D :D :D :D :D jeste crn ali drugarica je fenseraj :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

htedoh da napisem idem sutra za suboticu pa ako treba nekom nesto ili nekog da povezem... kad ono qrac  [sutirakamen]

http://s17.postimg.org/i1uir6vof/Screenshot_1.jpg

dzimika

pa sta si mislio? rekoh ti da je za te pare dobar, ima boljih ali kostaju vise

UFF

pa mislio sam da vecina nece da se cima do subotice da bi video kantu i vratio se nazad dzabe
takodje sam trebao da spremim kintu koju ne drzim ko mentol kuci medju carapama kao i nekog ko ce da me vozi, jutros nije bio prodat, zvao sam ga sad da mu kazem da dolazim sutra ali jbg
nema veze nalete opet, fora je samo da imas kintu, gledas oglase svaki dan i strpljivo cekas, ne mora sve sad i odmah

imao sam pre mesec dana restyling model sa okruglim maglenkama, digitalnom klimom, crnom kozom, komandama na volanu (a 2002god sto je nemoguce jer tad nije izasao restyling jos, tek u decembru 2003) ... trazio lik 6500 kao ima serevisnu menjao sve zivo, meni bilo sumljivo pa proverio, servisna lazna, neka zena otisla u ovlasceni servis da promeni ulje i dobije servisnu knjigu, falcifikovala pecat pa napisala menjano sve zivo zamajac, menjac itd i zajebala se napisala garancija na motor i menjac 100.000km  [rofl] jes kurac ce ti neko da toliku garancu pa sve i da si nov agregat stavio

posle saznam i da je bio na engleske table i da je prepakovan na levu stranu pa kad su to vec radili uzese sve od novijeg modela i klimu i komande i maglenke i kozu... (nista to ne smeta dobro je uradjen i ispravan)
tada ga on spustio na 5000
ja reko mozes da dobijes max 4000
kaze ok dolazi mi danas jedan kupac rekao sam mu da moze za 4500 pa ako ne kupi zovem te sutra i tvoj je
otisao tom liku za 4300

i sad ja da se nerviram sto sam ga izgubio?
pa nisam :)
pare su i dalje kod mene, rizikovao sam da ga dobijem za 4k tj dzabe i za malo da prodje, nije proslo ali nista nisam ni ulozio nit puko

ko ga jebe bice opet, bice i neki bolji ili jeftiniji siguran sam, strpljiv sam ja


Grof

nebih da upadam u diskusiju ali... jel ima neki manijak iz Kovina?

srbac


p0peye

Citat: UFF poslato 25 Novembar, 2015, 19:06
...
nema veze nalete opet, fora je samo da imas kintu, gledas oglase svaki dan i strpljivo cekas, ne mora sve sad i odmah

....

ko ga jebe bice opet, bice i neki bolji ili jeftiniji siguran sam, strpljiv sam ja

http://m.youtube.com/watch?v=YTXfaJ5DcJM
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

dzimika

#259
Da li ima neko iz Backog Petrovca i Backe Topole? Iz oba mesta mi treba

I da li mozda neko ide prema tamo ovih dana ili prema Ljigu?