Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Manijaci jel ima ko od nas da je iz subotice?
eventualno da poznaje nekog tamo od poverenja.

Mozda ce mi trebati da mi pokupi nesto.
nek mi se javi na pp ko je u mogucnosti.

Unapred hvala.

dzimika

sta ti treba? i kad ti treba? i jel nesto veliko?

Hohštapler

biker boy ovde na forumu je iz SU po¹alji mu pp... dobar èovek,  pomoæi æe..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ilijar10

Ja imam brata u Subotici, moze ti pokupiti to. Ili Ja licno, ako je za koji tan, trenutno nisam tamo.

eclipse4

zahvaljujem,zavrsen je posao i to bas pre sat vremena.

pivo kad se vidimo u svakom slucaju ;)

Zeljkamp

Ima li neko od manijaka da dolazi ovih dana iz Smedereva za Beograd ? Trebalo bi da mi doveze 2 autosedista za decu.

Placam  [cheers] !
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Bori¹a

da li je studirao neko u novom sadu na tehnickom fakultetu, smer zastita na radu?
nesto se raspitujem, mogao bih to upisati, a nisam neki ljubitelj skole i ucenja tako da bih nesto jedva zavrsio, ne bi bio problem ni da bacim koji dinar jer cu od maja poceti da radim :)
kontam iz novog sada mora da ima neko... hvala vam

makinjo

Ako neces uciti nemoj ni kretati ili spremi pare za bubicu i peglaj :P:D

Bori¹a

naravno ucio bih logicno ali nisam tip koji ce celu noc da uci ;D hahah

jevta

I sta mi iz NS tebi da pomognemo.
Neces da ucis, rok za upis prosao
sta ti u stvari treba

Ivicat

Borisa, crni ti, pa kako mislis da te neko sutra zaposli sa takvim stavom? Sada neces da ucis, sutra neces da radis. Preispitaj malo sebe...

makinjo


Bori¹a

ne, ja pocinjem da radim za 2 meseca, cim zavrsim srednju
jevto, nije upis prosao nego tek treba da bude, a ja sam mislio ako neko zna nekoga ko zna nekoga ko je na tom faxu da mi kaze koju rec o tome, mada vidim da od tog nema nista tako da cu poceti da se snalazim kao mladi preduzetnik :P polako, ne dam se :D

OKi

Citat: Bori¹a poslato 14 Januar, 2015, 22:11
nisam neki ljubitelj skole i ucenja
Ja za mojih 50 godina nisam jos upoznao nikoga ko voli da uci i voli skolu. A bio sam od osnovne do zavrsenog fakulteta  [flashing] [panic] [rofl], e sinak , sinak   8)

jevta

Da ja znam neke ljude koji tamo studiraju i vise njih koji tamo rade.Upis je prosao uslovi za sledecu godinu jos nisu izasli.
Posto ti znas te stvari bolje od mene ja ti verovatno i ne trebam ;D

Bori¹a

pa ja sam cetvrta godina srednje, raspitujem se da bih upisao posle srednje logicno
mada nebitno, gotovo je sad [cheers]

srbac

Praviæe¹ ti meni kuhinje samo tako....  vidim veæ si poèeo da drvi¹...  :violina:

Bori¹a

hahah pravicu, nije problem, nego me moji pritiskaju da ne ostanem samo sa srednjom skolom... izgleda da mi megatrend ne gine [zvizdi]

sremac

Citat: Bori¹a poslato 14 Januar, 2015, 22:11
da li je studirao neko u novom sadu na tehnickom fakultetu, smer zastita na radu?
nesto se raspitujem, mogao bih to upisati, a nisam neki ljubitelj skole i ucenja tako da bih nesto jedva zavrsio, ne bi bio problem ni da bacim koji dinar jer cu od maja poceti da radim :)
kontam iz novog sada mora da ima neko... hvala vam

imam drugara na tom smeru, smer je debela ladovina 4-5 predmeta tesko ostalo ide prolazi, al neki minimum ucenja treba da se ispostuje :) inace imas i na Edukonsu isti smer to je kao sto znas plati pa klati :) Inae FTN je jedan od najacih fakulteta sto se tice odnosa student fakultet u NSu. . . ako te interesuje nesto vici raspitacu se imam puno drugara da ga studiraju ili su studirali
budala na leru, mudonja u kontra smeru