Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Jel ima nekoga ko je iz Smederevske Palanke?

Jurim nekog Radovanoviæ Nikolu, iz Glibovca. Uzeo sam nekog Smarta a na njega se vodi pa da prevedem auto a nema ga u imeniku. Casticu sta treba
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mrle


Gašpar


mrle


dzimika

Nije Srbija nego Austrija ili Nemacka, tj Bec ili negde po nemackoj, ako ima neko gde je Polo radnja, treba mi mehanizam vizira, pukao mi je pre neki dan jedan skroz
Evo linka

https://www.polo-motorrad.com/en/visiermechanik-hq-1-fs-10-fg15-is-16-tr-1-schwarz-34e505.html

Lazic


jevta

Ja sam skoro siguran da ima i kod nas
Guevara

castor

Ahahahahaha. To je postala sprdnja od firme. HJC sada radi MotoLand.
It's the ride that matters, not the bike…

Hurricane

ja sam èuo da vi¹e ni neæe da rade moto program

dzimika

Citat: jevta poslato 15 Oktobar, 2019, 22:21
Ja sam skoro siguran da ima i kod nas
Guevara
Oni su sprdnja jos od pre par godina, nisu imali ni tada delove a kamoli sad
Zvao sam motoland i ni oni nemaju i pre marta nece ni imati

megaidiot

Citat: dzimika poslato 15 Oktobar, 2019, 14:41
Nije Srbija nego Austrija ili Nemacka, tj Bec ili negde po nemackoj, ako ima neko gde je Polo radnja, treba mi mehanizam vizira, pukao mi je pre neki dan jedan skroz
Evo linka

https://www.polo-motorrad.com/en/visiermechanik-hq-1-fs-10-fg15-is-16-tr-1-schwarz-34e505.html
imas me ne na viberu pa salji sta treba, bicu za 7-8 dana tamo pa mogu da donesem

dzimika

Iscimao sam kuma koji je u Becu, proveravam za vikend sa njim da li je uzeo posto dolazi ja mislim za vikend u suboticu pa ako nije cimam te od ponedeljka, svakako nije frka jer i ako budem vozio uzecu zeninu kacigu :D tj to je moja bivsa

dzimika


Lazic

Aj ¹to je pre¹ao 400.000, al' ¹to la¾e za asr i esp... Boca deluje veliko u odnosu na normalne za cng...

dzimika

imas razne velicine, meni bi to vise odgovaralo da ne mora da se sipa svaki cas nego jednom do dvaput nedeljno
vise mi znaci sto manja potrosnja u novcu, nebitno koje gorivo, zato gledam 1,3mjet ili nesto na metan ali da nije nesto od 2000ccm nego 1,6 najbolje

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 06 Novembar, 2019, 23:26
Aj ¹to je pre¹ao 400.000, al' ¹to la¾e za asr i esp... Boca deluje veliko u odnosu na normalne za cng...

Pa bolje iskrenih 400.000 nego laznih 150 uz vecu cenu :D Sem toga, neko u 100.000 pa i manje moze gore da zakolje auto nego neko u milion tako da to nije merilo ;)

Lazic

Reno sa 400.000... Bio bi jednim toèkom na otpadu da mo¾e da stigne do njega... Nego, ne smeta toliko kilometra¾a koliko me iznervirao ¹to je napisao da ima asr i esp...


@D¾imika:
Odmah mi boca upala u oèi kao jedini plus... :)

Inaèe, dokazao u praksi, gejmobil na plin na otvorenom sa lakom nogom na gasu tro¹i manje para nego Punto 1.3mj... 6.5 litara tng prema 4-5 litara nafte... Bez klime i preteranog tereta, sa 3 odrasla putnika...

Gavrolini

1.6 16v je nesto najbolje sto je renault napravio. Taj motor prelazi lagano pola miliona

dzimika

Citat: Laziæ poslato 06 Novembar, 2019, 23:54
Reno sa 400.000... Bio bi jednim toèkom na otpadu da mo¾e da stigne do njega... Nego, ne smeta toliko kilometra¾a koliko me iznervirao ¹to je napisao da ima asr i esp...


@D¾imika:
Odmah mi boca upala u oèi kao jedini plus... :)

Inaèe, dokazao u praksi, gejmobil na plin na otvorenom sa lakom nogom na gasu tro¹i manje para nego Punto 1.3mj... 6.5 litara tng prema 4-5 litara nafte... Bez klime i preteranog tereta, sa 3 odrasla putnika...

Moja laguna je presla 300000km, da li je to bila prava km ne znam, ja verujem da nije, ja sam je uzeo sa 230k, eno je vozi se jos uvek, ja za 6 godina kod mene sam jedino imao problema sa oprugama, sve 4 su pukle i sa trapom napred jer je previse slab za toliki auto, ali i to je bilo jednom u 2 godine da se sredi a nisu skupi delovi, e da i oba prednja amortizera su otisla ali bila prva ugradnja jos uvek na njemu (i jedan koji sam ja sjebao :) )

Inace Lazicu gresis, 1,3mjet trosi na otvorenom i manje od 4l ako imas laganu nogu na gasu, meni megan sa laganom nogom trosi 4,1l ali ovaj primerak koji vozim trenutno mi se ne svidja i zato hocu njega da vratim i da uzmem ono sto sam i hteo na samom startu, zato pored toga uzimam u razmatranje metan jer je sa njim jos jeftinija voznja ako je sve kako treba

Citat: Gavrolini poslato 07 Novembar, 2019, 00:22
1.6 16v je nesto najbolje sto je renault napravio. Taj motor prelazi lagano pola miliona
ovo je ono sto mene tesi, jos i drugar kaze idi vidi, nego pre nedelje ne mogu van BG da odem a da je po danu

Gavrolini

Imam taj auto samo sa plinom. Ako te nesto zanima pitaj.