Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Neko iz Kovina ili jos bolje mesta Gaj pored Kovina?

ts.marko

Kragujevac.
Naime, moj sin Jovan treba da u toku jula i avgusta odradi praksu u Kragujevackoj bolnici. Imamo li nekog ko ima jeftinu sobu za dete u toku ta dva meseca ili zna nekoga ko ima sobu?

Sin Jovan ne pu¹i, ne pije, miran je kao devojèica

Ivicat


ts.marko

Svejedno, samo da nije skupo. U julu i avgustu mu treba, dok je na praksi u bolnici

eclipse4

a sto brate za rodjeno dete trazis nesto "da nije skupo" i to na dva meseca samo ???

ts.marko

Citat: eclipse4 poslato 29 Maj, 2017, 22:04
a sto brate za rodjeno dete trazis nesto "da nije skupo" i to na dva meseca samo ???

Lepo pise. Zato sto mu treba samo na dva meseca dok je na praksi. On ima stan dok je na fakultetu.
Ne znam ¹ta tu nije jasno.
Jel imas stan da ponudis ili ne?

Ivicat


Lazza

#547
Ako ti Ivica nije nasao javni se imam drugara koji izdaje neke sobe i stanove.
I may be dumb, but I'm not stupid.

dragan

treba mi neko da je iz Paracina i da se razume u kola
ako moze nek mi se javi ovde ili na mob
ili nek ostavi broj
hvala

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
samo vas posmatram...

idanijel

Da neotvaram temu,jel moguce poslati deo u Grcku-Paralije ,Drugu cerka u kvaru,treba interkuler da posalje .

Grof

Po¹alji joj sa bilo kojom agencijom tj autobusom ... tako je meni stigao akumulator za Grèku. Mo¾e da se obrati i agenciji preko koje je oti¹la da vidi kada ide neki njihov autobus.

eclipse4

Citat: ts.marko poslato 29 Maj, 2017, 23:16
Citat: eclipse4 poslato 29 Maj, 2017, 22:04
a sto brate za rodjeno dete trazis nesto "da nije skupo" i to na dva meseca samo ???

Lepo pise. Zato sto mu treba samo na dva meseca dok je na praksi. On ima stan dok je na fakultetu.
Ne znam ¹ta tu nije jasno.
Jel imas stan da ponudis ili ne?

imam

a to sto je mesec iliu dva ne znaci da treba da zivi u spajz jebi ga

DebeliZmaj

ako nije veliki deo ... posalji obicnom postom ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Neko iz Vrsca raspolozen da pogleda jedan motor?

idanijel

Citat: idanijel poslato 29 Jun, 2017, 19:45
Da neotvaram temu,jel moguce poslati deo u Grcku-Paralije ,Drugu cerka u kvaru,treba interkuler da posalje .
dovukao ih AMS do kuce ,imali clanstvo. [clapp]

UFF

ja mislio da je to samo fora a kad se desi sranje ili sam se jebi ili odvucemo te do prvog servisa pa oni nek ti skidaju kozu sa ledja

idanijel

Citat: UFF poslato 16 Avgust, 2017, 01:30
ja mislio da je to samo fora a kad se desi sranje ili sam se jebi ili odvucemo te do prvog servisa pa oni nek ti skidaju kozu sa ledja
imali su sudar i kao ako nemoze da se popravi u nekom razumnom roku,vuku kuci i autu i ljude  [thumb_up] i ja uzeo sebi za auto nije neka cifra 2000din za celu eu.

mrle

ja sam, vraæajuæi se sa Krfa, imao peh pred Vranje. Udario sam u veæ zga¾enog psa i otkinuo sam auspuh na Puntu. Skrenuo sa puta u prvi AMSS i oni mi stvarno za d¾ namestili koliko su mogli.
Kada mi se isti taj Punto pokvario u BG, raspao mi se alternator, odmah su do¹li i odvezli mi auto u servis, isto d¾.
Kada sam uzeo bratov Stilo pre neku godinu da idem na more, uplatio ja AMSS. Do¹la zima i njemu neæe da upali auto, on ih pozvao i oni do¹li pred njegovu zgradu da mu pomognu da upali.

idanijel


UFF

ja cuo bar 3 do sad i to od ljudi koje znam a ne rekla kazala gde su ga ispusili pa se zato i cudim