Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

bobangsxr

Sta ti treba... mozda mogu da ti zavrsim

lord_oblivion

Ima li nekog ko planira  za ili kroz HR narednog meseca? Uzeo bih dve gume od Anteka iz Osijeka.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Bishke

You should do one thing every day that scares you

*zeka*

Citat: lord_oblivion poslato 19 Maj, 2016, 08:38
Ima li nekog ko planira  za ili kroz HR narednog meseca? Uzeo bih dve gume od Anteka iz Osijeka.
Imas redovne autobuske linije do Novog Sada pa ti moze poslti busom, nema carine i ostalih zajebancija.

lord_oblivion

Pitaæu ga hoæe li tako da mi po¹alje.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Balsa Wrx

Masio sam bio temu,ima li neko iz subotice da bi pokupio jedan dio za motor u vrijednosti od 30e da plati covjeku i da mi posalje taj dio autobusom i ja mu tim autobusom posaljem pare ili preko racuna kako god hoce..u pitanju je bombina za r6 2005god
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić


ninjitsu

Pozdrav svima!  Dosta vas zna da sam u nabavci motora i nasao sam zx6r iz okoline Pozarevca!
Da li ima neko u blizini ko zna motor, a ostatak vas bih zamolio da podeli misljenje o istom! :)
Svaki savet i zapazanje bi mi pomogao dosta i ako je neko imao iskustva sa ovim modelom neka malo bolje pogleda eto :)
Sve mi se dopada osim boje ali bih zazmurio malo i prihvatio je.. pa videcemo mozda i odem da ga pazarim ako malo spusti cenu :)
Hvala svima unapred!!
rocknrolla®

Havarisan

Da li ide neko kombijem iz Nisa za Bg? Treba poneti neki motocikl, placam...

dzimika


Gavrolini

Kovin to jest okolina, mislim da se mesto zove Gaj?

Bojan


penzos

Ja sam u Ni¹u, ali Babu¹nica je ....  [stop]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

castor

Citat: Gavrolini poslato 16 Jun, 2016, 23:48
Kovin to jest okolina, mislim da se mesto zove Gaj?

[gej]

Jbga ja ne znam nikoga. :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Darko

Citat: Gavrolini poslato 16 Jun, 2016, 23:48
Kovin to jest okolina, mislim da se mesto zove Gaj?

imam ja tamo neko drustvo ... ali ako treba da se gleda motor - nisu kompetentni  ;)

ako treba da se nesto uzme /posalje itd - to moze 

Gavrolini

Citat: Darko poslato 17 Jun, 2016, 18:14
Citat: Gavrolini poslato 16 Jun, 2016, 23:48
Kovin to jest okolina, mislim da se mesto zove Gaj?

imam ja tamo neko drustvo ... ali ako treba da se gleda motor - nisu kompetentni  ;)

ako treba da se nesto uzme /posalje itd - to moze 
Pa u sustini ponadao sam se da je neko sa foruma iz tog mesta pa da verovatno zna motor koji idemo u ponedeljak strale91 i ja da pogledamo za njega. Ali. Erovatno. Emo morati da verujemo u slike i pricu i da odemo da vidimo.

Darko

E jebi ga , ovi su bas operisani i od auta a tek od motora...

Jebi ga , put pod noge :)

Gavrolini

Aj sto je put pod noge nego sto cemo ako pazarimo ja morati da teram nazad motor a zadnje tri voznje duze od 30km me ubila kisa i sad gledam prognozu..eto i cetvrtog.

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 17 Jun, 2016, 23:36
Aj sto je put pod noge nego sto cemo ako pazarimo ja morati da teram nazad motor a zadnje tri voznje duze od 30km me ubila kisa i sad gledam prognozu..eto i cetvrtog.
A da uzmete kombi od nekog frenda u njemu je suvo dok napolju pada 😁

Gavrolini

Motor je registrovan, vlasnik pristaje na ovlascenje. Valjda cu imati srece sa vremenom. A i nece biti bas prvi put da teram 170km po kisi