Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ts.marko

Ajde i ja da se zapljunem u ovoj temi, mada sam u pocetku bio skeptican u vezi iste.

Naime, treba mi neko iz Cuprije. Sin Jovan tamo ide na Visu Medicinsku pa ako ima neko ili zna nekog da izdaje stan.

balcan girl

kakav stan hoces? i do koliko para pa da se raspitam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY


goranvojska


UFF

koga jos osim banditakg imamo iz kg a da je slobodan da ode da pogleda jedan auto?
ako ima drugara mehanicara ili nekog u servisu jos bolje

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

UFF

aha vec sam ga kontaktirao
tj obojicu :)
samo sto se bigbad86 ne razume u automobile, rekao sam mu da ga odveze u neki servis da platim pregled

Ivicat

Ja sam u Kg-u od sledece nedelje. Ali to ti je verovatno kasno. Ne znam koje je marke auto, ali moja preporuka je da ga vozi u ovlasceni servis. Par iskustva koje imam ukazuju da ovlasceni servisi (u Kg-u) detaljnije i realnije pogledaju auto.

bigbad86

Ih sad bad da se ne razumem  [prebicute]  Razumem se kao i svako od nas da prepoznam dal nesto cangrlja ili lupa  ali nemam ni alat ni znanje da proverim vesanje, plivanjuci  zamajac i sve sto je vazno za automobil tog ranga i cene. Iscimao sam majstora koji radi u ovlascenom servisu da mi pogleda taj auto, ali decko koji je zaduzen za prodaju je mogao sa mnom da ode tek oko pola 1, tj tad da izadje sa posla. I ladno u tom prozoru od 2 sata dodje neko, samo pogleda auto ovako vizuelno, upali i iskesira onoliko koliko je kostao. Ako hoce UFF nek napise koji je auto i cena.

UFF


bigbad86

Stvarno prelep auto. Doduse onaj sto si meni poslao je imao malo bzvz boju ali zato ekstra cenu.
EDIT: Evo ga oglas, jos nije obrisan.
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7395356/suzuki-grand-vitara-ddis-koza

MIGE


bigbad86

Jeste al 1.6 i nema kozna sedista, ovaj to nece ni da pogleda... A brate i skupo...

¾arko1983


patak91

Da li ima neko na kaludjerici ili u kaludjerici? :)
Ne znam kako se pravilno ka¾e :D

dzimika


bigbad86


patak91


patak91

Nego, ima neki lik sa kupujem prodajem, ima cvikere za 3d tv, al je on valjda u bg-u a cvikeri su mu u favelama :)
Stalno je u poslu, nema vremena da posalje, pa ako imamo nekog manijaka koji bi bio voljan da uèini uslugu, tj preuzme i po¹alje meni, ja bih mu bio beskrajno zahvalan :)

*zeka*