Glavni meni

Super Tenere Pit Bull

Započeo Gile_ExtremeBoy, 02 Februar, 2011, 19:25

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden

Posle oranz plave eskurzije ovo joj je spas...samo jije bash jeftino proshao....ja bi za te pare stavio Boano djakonije,,,no cek da se ponovim pa sledi how to....

Gavrolini

Citat: kepo poslato 15 Jun, 2011, 23:16
gavro, dodji u Kraljevo 25.06. da se upoznamo i vozimo po Goèu. 

biæe veæinom te¹ka¹i, al nema veze, laganica.
hvala na pozivu. Ne znam da li si upucen ali TT sam prodao jer idem preko na godinu dana. Drage volje bih dosao. Ispada da sve voznje izbegavam ali jbg tako se za ove dve pogodilo. Za kepijadu sam se radovao 4 meseca u napred...i jbg kad mi javio drugar da se zeni nisam imao izbora.  Ako bog da kad se vratim uzimamo nesto do 110kg pa cemo se vozati.

Vlajko

Samo nema Gila da prozbori koju.. ukopao se sa litrom.. morace pumpu da otvara  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Kengur

Citat: Vlajko poslato 16 Jun, 2011, 10:25
Samo nema Gila da prozbori koju.. ukopao se sa litrom.. morace pumpu da otvara  :P

Ta litra trosi pri nekoj svalerskoj voznji(do 140) manje od vasih trafika i kangrba... :P Bar ova koju sam ja koristio jedno vreme 2006 god... :)

Vlajko

Javlja mi se tema na bibu..

trosi mu 10 na 80...
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Kengur

Citat: Vlajko poslato 16 Jun, 2011, 10:57
Javlja mi se tema na bibu..

trosi mu 10 na 80...

1000rr? Tu nesto ne stima... Vec sam pisao o potrosnji ove 1000rr sto je vozio drugar, Bela Crkva nazad, vozilo se na zilet 90% puta, na ravno 200km je dolio na pumpi 13L nepunih... Samo sto je taj motor bio fabrikana sa malo km....

Vlajko

Cuti Gile kao kurva   [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gile_ExtremeBoy

Leleeee... pa ja tek sad vidim ovo ! Znaci neverujem da je neko mogao onakav unikat da prefarba, ja sam iznenadjen..    [dunce]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...