Glavni meni

Super Tenere Pit Bull

Započeo Gile_ExtremeBoy, 02 Februar, 2011, 19:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Black Adder

Gume za vilju¹ku je nemoguæe ofarbati, to je boja same sme¹e, a i usled rada brzo bi se olju¹tila, jedino bi zamena dolazila u obzir, po¹to je to po meni neva¾an detalj a veliki posao, ne isplati se

ACO610

Nije  lo¹e  ofarban  motor  po  meni,  ali  o  ukusima  netreba  raspravljati  bito  je  da  se  tebi  sviða. Postavi  jo¹  koju  fotku.

Gavrolini

tenera je prodata koliko sam chuo a gila nema da casti. Inace harmonike na viljuskama uopste nije problem promeniti niti je to skupa stvar.

Popsy

Citat: Gavrolini poslato 02 Mart, 2011, 16:57
tenera je prodata koliko sam chuo a gila nema da casti. Inace harmonike na viljuskama uopste nije problem promeniti niti je to skupa stvar.

ista cena je i harmonika i onih "èarapica" oko 25€ stim ¹to se meni acerbis "èarapice" mnogo vi¹e dopadaju ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Gavrolini

pa da samo sto mislim da bi na teneri carapice izgledale smesno jer nije usd viljuska i onda bi gore bilo bas tanko.

Popsy

kad Zex sastavi svoju slikacu je da vidi¹... mogu ti reæi da uop¹te ne izgledaju tanko i ba¹ su èuènule extra ... nego ne znam kako bi zakaèio enduro prednji blatobran po¹to je nama ispod donjeg trougla ¹raf koji dr¾i koèiona creva i nema dodatne rupe na trouglovima za podignut blatobran
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Gavrolini

vecina blatobrana po sredini uzduz ima kanal bas za kablove i creva. Kod mene ispod trougla ide snop kablova. A trougao jbg smisli nesto ,urezi navoj

Vlajko

Sad izgleda totalno drugacije.. ufotkacu..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Vlajko

Evo Gile kako  izgleda tvoj bull..

sad je silver, i strovaljeno je mnogo para u njega..

Bitno da ogromnom novom vlasniku pasuje i da covek konacno uziva u mogucnostima ovakvog motora..

Idu jos novi lanac lancanici, diskovi i plocice, crne carapice i onda ce biti u fulu..





Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

al su harmonike i dalje zute :D

Gašpar

Citat: UFF poslato 15 Jun, 2011, 11:02
al su harmonike i dalje zute :D

Pa napisao je Vlajko

Citat: Vlajko poslato 15 Jun, 2011, 10:58

Idu jos novi lanac lancanici, diskovi i plocice, crne carapice i onda ce biti u fulu..


Vlajko

Budom adminskom oku nista ne promacinje..  :P

Moja gruba precena je da u ovaj motor ubaceno preko 2,5K.. ali je sve odradjeno i to je to..

sad gass po svim terenima..  [yahoo]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gavrolini

Citat: Vlajko poslato 15 Jun, 2011, 11:23
Budom adminskom oku nista ne promacinje..  :P

Moja gruba precena je da u ovaj motor ubaceno preko 2,5K.. ali je sve odradjeno i to je to..

sad gass po svim terenima..  [yahoo]
Chega 2,5k? Dinara? U to mogu i da poverujem. Tenera moze da te kosta toliko samo ako si u stratu preplatio i kupio groba kojeg moras da sredjujes. A o tim "SVIM" terenima kuda idu tenere i afrike smo vec puno puta videli i culi. Toliko su brzo vozene kod kepe da su ljudi sa vazdusarama posle 15minuta morali da odu svojim putem da se motori ne pregreju od spore voznje. Inace ovo je pre gila bila moja tenera i evo kako je tad izgledala ako neko nije video vec.

mkt

lepsa je ovako plavo bela def...

Vlajko

Gavro, znam da su cene kod vas povoljnije..

ali taraba je placena 1400.. i nije morala da se farba, nove gume, sediste, vizir,brava, korpa i lamele, alarmi registracije, servis  i cuda..

Tako da sa tim svim terenima si dosadan.. brate svako vozi sta oce i moze..

a ciji je bolji, a samim tim i duzi.. za to ima druga tema..

I nesto te nevideh u Kotlini..bilo je nekoliko tematskih skupina..

mi smo ona enduro tourist varijanta.. nismo momci sa staze kad ces to da skapiras i opustis se?

Covek koji je sada vozi je napokon srecan sto je nasao motor bar malo za svoje gabarite od preko 2m i dosta preko 100 kg..

To je poenta ovih postova i na kraju da vidi Gile kako je njegova, a pre toga tvoja taraba sada..
toliko.  [hello]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gavrolini

Citat: Vlajko poslato 15 Jun, 2011, 16:33
Gavro, znam da su cene kod vas povoljnije..

ali taraba je placena 1400.. i nije morala da se farba, nove gume, sediste, vizir,brava, korpa i lamele, alarmi registracije, servis  i cuda..

Tako da sa tim svim terenima si dosadan.. brate svako vozi sta oce i moze..

a ciji je bolji, a samim tim i duzi.. za to ima druga tema..

I nesto te nevideh u Kotlini..bilo je nekoliko tematskih skupina..

mi smo ona enduro tourist varijanta.. nismo momci sa staze kad ces to da skapiras i opustis se?

Covek koji je sada vozi je napokon srecan sto je nasao motor bar malo za svoje gabarite od preko 2m i dosta preko 100 kg..

To je poenta ovih postova i na kraju da vidi Gile kako je njegova, a pre toga tvoja taraba sada..
toliko.  [hello]
aj da odgovorim redom kojim si ti pisao:
"farba, nove gume, sediste, vizir,brava, korpa i lamele, alarmi registracije, servis  i cuda.." stvarno ne znam sta su CUDA ali ocigledano mnogo kostaju kad zajedno sa ovim ostalim to kosta 1100e.
U kotlinu nisam dosao jer sam imao kod najboljeg druga svadbu i nije se moglo biti na dve destinacije. Bili su zato moji prijatelji iz mitrovice,neki cak i sa SM tockovima pa su mi prepricali situaciju. Da se razumemo svako je odusevljen druzenjem sto i jeste poenta ali su malo dosadile price tipa "to se vozi" Da ne duzim pricu. Kad su stigli u kotlinu neki od teskasa su odmah osuli po prici, to se vozi  120-140 po makadamu,ovo,ono,muda sarma ,prokulici.....A kad se krenulo nisu presli ni 40km/h. Prenosim samo sta sam  cuo. Nikog ja ne prozivam niti hocu da ponizim. Poenta je da ce sutra sve ovo citati neko ko tek treba da kupi enduro motor i pomisliti...jbt pa sa ovim tenerama i afrikama ljudi bas prze enduro. Sto da i ja ne kupim to...onda ce kupiti i shvatiti  da to nije enduro vec putni motor koji sem po makadamu retko gde moze jos. Da je voznja tih motora u off-u vise borba za zivot nego voznja. Da jednostavno motor od 200kg nije za to. Sto se mene tice mozete i sa goldwing-om u off ako mislite da tako treba. Ja bih rado ponovo imao ST ali samo kao drugi motor koji nece sici sa asfalta.

Vlajko

Nisi bio ni prosle godine, i tad je nesto bilo rekla-kazala trt mrt..

Dodji da vides uzivo kako to izgleda.. pa posle pisi dal ti je sporo il brzo..

U Kotlini su bile nekoliko grupa vozaca.. 1 cilndar sa lokalnim manijacima..
nas 20-tak sa kravetinama uglavnom i jos nekoliko grupa i grupica..
Tako da je svako isao gde mu odgovara.. kome je sporo, sledece godine moze u drugu grupu..
ili ako je prebrzo nalevo krug i nazad ili na asfalt..

Ovi tvoji drugari su sigurno zaboli grupu sa Djuntom.. pa su se smorili i razdvojili..

Sledeci pu neka pitaju Kapetana skim da ceraju..
shodno zeljama i mogucnostima i kolicinom ludosti u glavi..  [hello]



Da, svi znamo da je za ovakve stvari bolji motor od sto i neko kilo.. ali videcu tvoj stav i motor za 10-20 god.. zdravlje boze samo teraj i to pun gas naravno..  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gavrolini

pricas kao da imas 50 godina....

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

kepo

gavro, dodji u Kraljevo 25.06. da se upoznamo i vozimo po Goèu.  

biæe veæinom te¹ka¹i, al nema veze, laganica.