Glavni meni

Enduro Ra¹ka 2014 od 1-3 avgusta

Započeo Ruska, 12 Jul, 2014, 14:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ruska

Prvo da pojasnim zasto ja otvaram temu Enduro Ra¹ka 2014.Vecina vas zna da voznje koje Bimba ija organizujemo su pod nazivom Enduro Golija.Ovde se radi o sledecem.

Zamoljeni sam od strane clanova moto kros kluba Jazavac iz Ra¹ke (u daljem tekstu Pmk Jazavac)da u njihovo ime otvorimo temu Enduro Ra¹ka 2014 i punopravno ucestujemo u daljoj diskusiji.Hvala im na ukazanom poverenju.

Pmk Jazavac je spreman da ovaj dogadjaj iznese do kraja,kako ove tako i narednih godina.Pomognimo im da ova prica zazivi.


Da predjemo na plan i program samog dogadjaja.

Okupljanje u petak 01.08 na bazenima aqva parka Draguljica u Josanickoj Banji,gde vas ceka vecera i bazeni sa termalnom vodom.Aqva park kao mesto centranog dogadjaja nam je na raspolaganju u petak od 18h od subote od 9h,kada isti u urednom stanju i napustamo.Provereni rock bend iz Ra¹ke je zaduzen da nas razmrda,opusti i isprati na pocinak.Sto se tice smestaja,slobodan izbor.Ko se odluci za kamp varijantu moze koristiti toalet i tus kabine aqva parka.Kamp je sklopu aqva parka gde je obezbedjen parking.Ko je za krov nad glavom u blizini ima dovoljno smestajnih kapaciteta a cene i kontakt brojevi za rezervacije naknadno.

Subota,dorucak i u 9h voznja na Kopaonik i Jadovnik gde se odvija zavrsni dan svetskog kupa u paraglajdingu.Preko Razdolja dolazimo do Ra¹ke gde je pauza za rucak.Posle rucka preko Sakovica i Lokve dolazimo na Gradac,gde je planirana poseta manastira Gradac.Nastavljamo dalje preko Kuti i Èestih Vrela stizemo do vikend naselja Odvracenica gde nas ceka vecera i prenociste.Duzina trase je 114km,od toga oko 30km asvaltnog puta.Sto se tice prenocista na Odvracenici za sada kamperi standardno,smestaj informacije naknadno i blagovremeno.

Nedelja,dorucak i jutarnja voznja do vrha Jankov kamen 1833m.Za nedelju u sklopu povratka ako bude zainteresovanih moguc je odlazak na meandre Uvca.

Kotizacija po ucesniku je 1500din a podrazumeva.

Petak-vecera, uslge aqva parka(bazeni,toalet,tus kabine,lezaljke).

Subota-dorucak,rucak(vojnicki pasulj)i vecera(jagnjece i prasece pecenje).

Nedelja-dorucak(nesto od tradicionalnih jela sa ovih prostora)

Ostalo- majica,nalepnica i promo materijal.


Pmk Jazavac je u pregovorima sa vlasnicima smestajnih kapaciteta oko cene prenocista i uskoro ce izaci sa dogovorenom cenom i naravno kontakt telefonima.

Moram da naglasim da je ovaj dogadjaj najavljen i poseduje sva odobrenja.

Posto je ovo neka vrsta putujuceg kampa obezbedjen je prevoz opreme,satora i svega ostalog sto bi otezavalo voznju.

Clan Pkm Jazavac i clan Bjb Vanda ce blagovremeno objavljivati novosti vezane za ovaj dogadjaj.

Pozivam vas u ime organizatora Pmk Jazavac i u svoje licno ime,da svojim dolaskom upotpunite ovu nasu pricu.


Toliko za sada. Pozdrav.

Silvana

Koliko sam videla, ovo je bila pozama¹na akcija. Svaka èast! Treba to organizovati i izneti. Postavite i ovde neke fotke i utiske.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

lemy

Po¹to se niko od organizatora ne javlja, da ja reèem koju. Meni je bilo prvi put da uèestvujem na ovakvom dogaðaju, i imam samo reèi hvale, da ne navodim pojedince.

Evo i par slièica, mozda jo¹ neko doda koju.