Glavni meni

servis glave za moj le¹ suzuki GSXR 750 Y blabla

Započeo Kostić, 12 Jul, 2014, 09:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Brrka

Citat: kosta66 poslato 12 Jul, 2014, 14:56
ne zna kakav je, nema dekl i sruju za 500 e. ne daje mi se za maèku u d¾aku. usput, ova baraka je proradila od kako sam stavio onaj generator. sviða mu ne 13 i kusur volti. (glava i dalje jebe al se debelo onormalio)

Nije macka u dzaku, deklu i namotaje sam prodao posebno jer nema nikakve veze sa ispravnoscu agregata.
U svakom slucaju mozes da dodjes, ugradim ti agregat, cujes vidis kako radi, ako je sve ok (kao sto jeste), platis agregat i ugradnju, ako nije (al' opet jeste jer je skinut ispravan, da nesto nije valjalo ceo bi bio u delovima) skinem i nikom nista.

Kostić

meni je agregat dobar, deklovi su lo¹i od padanja. menjaè firca, klipna grupa je ok, muka je u ventilu. odustao sam od ideje da menjam ceo agregat zbog ventila i deklova. ako ga zamenim, sledi jebavanje oko papirologije, treba to uneti u moju saobraæajnu, pa posle prepakivanje struje, pa ne znam ¹ta bi sa mojim,  a ne poklanja mi se ba¹ sve, a ne prodaje mi se deo po deo. ipak æu da skinem glavu, zamenim ventil, gumice, ako treba voðice, stavim nov dihtung i teram dok ide. ili ako je mnogo sjebana, zamenim samo glavu. eno menjao sam filter za vazduh, suv je, ne di¾e ulje gore, ne lupa radilica. saslu¹ao sam mnogo ljudi, jedni ka¾u ovo drugi ono, ja vidim ne¹to treæe. samo je jedan reko isto ¹to i ja, nakon slu¹anja rada ma¹ine. od njega su me oterali mangupi. kad odradim tu opciju i vidim pona¹anje ma¹ine, æu razmi¹ljam o daljim koracima spa¹avanja ove moje bedevije. drugi agregat ne ispada iz opcije, ali samo kao poslednja ¹ansa.

inaèe, ko se na mleko opeèe i u jogurt duva. pogotovo kad mu mleko sipa rod roðeni.

Lazic

Kome ti da je mangup...??? :P

Stvarno mi je bilo ¾ao da èitamo temu, kako mi je stankoviæ ubio motor....

Kostić

u srce moje, sad moram da ti donesem krmaèu jelena na taj krov da se iskupim  ;D

Lazic

Samo ne Jelen...:o [panic] mo¾e mb, zajeèarsko, apatinsko, loewenkuracpalac, sve je to jeftinije, a bolje od jelena...;D :-*

Kostić

biæe danas posle èetri ako si kuæi. teram sutra u deset motor kod 'majstor Joce' profimoto na èitanje gre¹aka, pa æu da vidim oæeli on da mi sredi ventil i dal æu da imam pare za sve to ;D nemoj da je neko reko nee kod njega, jerbo æu poludim po glavi od vas ;D

Lazic

Trebalo bi...;D

Ne znam èoveka...:D Gde je...?

Kostić

baciæu ti sms kad budem u gradu. na karaburmi je, tamo u vi¹njièkoj

Lazic


BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 22 Jul, 2014, 10:13
biæe danas posle èetri ako si kuæi. teram sutra u deset motor kod 'majstor Joce' profimoto na èitanje gre¹aka, pa æu da vidim oæeli on da mi sredi ventil i dal æu da imam pare za sve to ;D nemoj da je neko reko nee kod njega, jerbo æu poludim po glavi od vas ;D

...al si se usrecio...tezak fusher...mene odrao a nista nije uradio...spremi mnooogo para i zivaca,trebace ti jer je neodgovoran...stajace ti motor dugo kod njega...ima tema ovde od pre dve godine,dao sam mu 38000din bzv... [samoubistvo]

osam sati rada po dve hiljade? [ljutko]

Kostić

qq! ja idem da oèita gre¹ke. to zadovoljstvo ko¹ta 4 000 dinara. za glavu æu da pitam, al, kako stoje stvari, na kraju æu sam, jer, ja ne dajem pare da mi motor stoji mesec dana u servisu. pare dajem kad neko uzme i odradi posao za dva do tri dana. za servis glave ne treba vi¹e èak i da nosi glavu ne drugi kraj grada na obradu. ako je ovlaæeni servis, deo (recimo ventil, ¹olju, gumice i ostalo) mora da ima na stanju. srpski trip-kur-fol ne radi poso kod mene [nono]

Kostić

usput, sve ovo osim tehnièkog, mo¾e¹ kod mene da dobije¹ za tuborg. delove ponese¹ ;D

Brrka

Mislim da imam agregat od 750 u delovima, sve sem radilice i lezajeva. ako ti sta bude trebalo javi pa da iskopam.

Kostić


UFF

kosta ebo kevu forumu u poslednjih mesec dana, iskace iz frizidera kao djokovic

Joker

Koliko ja procita u svim ovim silnim temama o Suzi mogu da zakljucim sledece:

Pod 1. Jadan motor... Ali stvarno...
Pod 2. Ti bi da se Hebes a da ti ne udje...
Pod 3. Jadan motor...

Bez uvrede ....
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Darko

on topic -  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

off topic - jokeru , jesi li dobio moj sms pre koji dan ?

Joker

Jesam buraz, vucaram ovo sa sobom, cim ti budem u kraju zovem te.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić


sremac

Citat: Joker poslato 22 Jul, 2014, 13:38
Koliko ja procita u svim ovim silnim temama o Suzi mogu da zakljucim sledece:

Pod 1. Jadan motor... Ali stvarno...
Pod 2. Ti bi da se Hebes a da ti ne udje...
Pod 3. Jadan motor...

Bez uvrede ....


pod 4. Mi¹ljenje i ulje precesto menja :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru