Glavni meni

servis glave za moj le¹ suzuki GSXR 750 Y blabla

Započeo Kostić, 12 Jul, 2014, 09:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

Zovi sve, zapi¹i sve, pa gledaj kome najvi¹e vjeruje¹. Ja kod Stankare ne bi ni bajs otjerao da pogleda. Mo¾da sam u krivu, ali po iskustvima drugih - daljeko mu ljepi kuæa… ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

sam æu da je skinem, samo da naðem dihtung, da kupim alat, ako treba glavu, ukoliko ova bude skupa za opravku i ima da peva ko slavuj ;D

Lazic

Brate ako je onaj dvoglavi arapin mogao na r1 da uradi glavu bez ikakvog predznanja, mo¾e¹ i ti...;D


http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,3840.0.html

Kostić

brate laziæu, ja imam iza sebe i po dva puta skidane menjaèe u jednom danu, prepravke, popravke, glave, radilice i ostale pièke materine jo¹ iz devedesetih, al nemam alat, nemam gara¾u, nemam ni¹ta osim papirnog krova. iako sam æorav, umem da proèitam ¹emu, crte¾, logiku. ako pogre¹im, èeka me dupli posao, pa se trudim da ne pogre¹im. dobijam sugestije da dihtung ne mora da se menja ako je dobar, ok, to stoji. ali ¹ta kao drkne posle sedam dana, a ima dobre ¹anse? novo je novo i neke stvari treba staviti nove. ala sam se prosro, al to je od makedonkog crnog vina, cevèim ga ceo dan ;D

ti bar ima¹ ma¹inski fakultet, zar ne? ti si merodavan da razume¹ ;D

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

nisam, dospelo mi neko crno vino na sto, tri litre, pa sam to ostavio za sutra ;D plus pregovaram za motor startera po forumima, napokon zdrava konkurencija,  [klanjam_se]

castor

A sutra ako dobije¹ jo¹ 3 litre, odustaje¹ od popravke motora? ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Hattrick

Citat: castor poslato 15 Jul, 2014, 10:04
....a èetvrti æe da ti tra¾i 50 eura za dihtung...

Originalni dihtung glave kosta tacno 55€, kod bilo kog ovlascenog Suzuki dealer-a, bilo gde u EU.
Na to dodati postarinu+carinu+pdv+eventualno uslugu, i pre ce biti 100€ nego 50.
Ako pokusa da trazi 50, to je poklon...

Lazic

Citat: kosta66 poslato 15 Jul, 2014, 18:35
ti bar ima¹ ma¹inski fakultet, zar ne? ti si merodavan da razume¹ ;D

Imam kurac, dao sam samo prvu godinu i to ne celu...;D

Kostić

onda nek se jebe i suzuki i dileri i oni koji imaju pare nek se voze, ja æu da teram ovako dok ne crkne. jebem ti i srbiju i njene cene, u amerike sve d¾ za jebeni motor star 15 godina, samo kod nas dranje. jo¹ tri litre, aukurac motor ;D

kupiæu drugi agregat na kraju balade za 700 e al da valja 100 posto i da nije stranac i boli me dupe.

Kostić

a ti laziæu da ide¹ na fejsbuk i da skine¹ ono, nije lepo da se la¾e :D

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 16 Jul, 2014, 01:25
onda nek se jebe i suzuki i dileri i oni koji imaju pare nek se voze, ja æu da teram ovako dok ne crkne. jebem ti i srbiju i njene cene, u amerike sve d¾ za jebeni motor star 15 godina, samo kod nas dranje. jo¹ tri litre, aukurac motor ;D

kupiæu drugi agregat na kraju balade za 700 e al da valja 100 posto i da nije stranac i boli me dupe.

Po meni je to najpametnije.  [thumb_up]
Uzmes provereno dobar agregat za 7 glava, zasrafis za ram, i pun gas  :D
Pa sta ostane od tvog raskupusas kompletno i sve u delove prodas.
Na kraju balade uglavnom budes mnogo bolji finansijski nego da si popravljao stari.  ;D

Kostić

jesvala. sad opet treba da otvaram novu temu, 'kupujem agregat'. pa ima uff da me otera odavde, kolko tema otvaram, jebote, ceo svet veæ zna istoriju bolesti ove moje bedevije ;D

okej bratjo MMovci - Kupujem agregat za suzuki gsxr750Y do 700 e, sa domaæim dokumentima i garancijom. Moguæe prepakivanje u moj blok, zbog broja motora ili 700 e plus moj agregat za agregat pod garancijom. (ako mo¾e da stane iljadarka u moj ram, mo¾e i ona ;D )

Kostić

hatrike dru¾e, ljubim te u oko, de skini to 1300 R ispod niknejma, izvr¹iæu samoubojstvo ;D

Lazic

Citat: kosta66 poslato 16 Jul, 2014, 01:26
a ti laziæu da ide¹ na fejsbuk i da skine¹ ono, nije lepo da se la¾e :D
Onda ne zna¹ engleski...:P Pi¹e, studirao...;D

Nego ¹to ti mene ¹pijunira¹ po dru¹tvenim mre¾ama...??? :P :-*

Darko

ima brka agregat za tvoj motor. okreni coveka i pitaj ...


Kostić


Kostić

ima, al ne zna kakav je i nema dekl sa strujom koj ide do sto e. da li bi ti rizikovao pet glava tako?

gixxer

Ima moj ortak nov dihtung glave za Srada 600 2000g ne zna da li odgovara za tvoj motor 25eu mu je cena

Kostić

mislim da ne postoji srad 2000 godi¹te. u svakom sluèaju, 600 sigurno ne odgovara na 750 pa da ne isporbavamo uzalud ;D