Glavni meni

servis glave za moj le¹ suzuki GSXR 750 Y blabla

Započeo Kostić, 12 Jul, 2014, 09:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

taman htedoh reci, jel ti nije lakse da kupis nov motor...

ktm duke 1290 nije los kolko cujem...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kostić

razmi¹ljao sam o toj ideji. èim naðem neki kvalitetniji papir i olovku, napisaæu suzukiju pismo u kome æu da im objasnim da u d¾epu imam 600 evra al da mnogo volim gsxr i da ¾ena hoæe da me ostavi zbog njega. mo¾da se smiluju i dolete avionom, doðu kod mene kuæi i ka¾u, evo izvolte. znamo mi ¹ta je ljubav, ni¹ta vas ne ko¹ta. èak mi i registruju taj novi motor na moje ime. (iskreno se nadam da æe da mi donesu iljadarku ;D )

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 13 Jul, 2014, 20:05
razmi¹ljao sam o toj ideji. èim naðem neki kvalitetniji papir i olovku, napisaæu suzukiju pismo u kome æu da im objasnim da u d¾epu imam 600 evra al da mnogo volim gsxr i da ¾ena hoæe da me ostavi zbog njega. mo¾da se smiluju i dolete avionom, doðu kod mene kuæi i ka¾u, evo izvolte. znamo mi ¹ta je ljubav, ni¹ta vas ne ko¹ta. èak mi i registruju taj novi motor na moje ime. (iskreno se nadam da æe da mi donesu iljadarku ;D )

Lako Apple-u da se izdrkava tako sa IPhone-om koji ih kosta ukupno 112$ kada ga kupuju od Foxconn-a, pa ga kao poklonili klijentu cija zena nije htela da ga kupi po ceni od 700$ koliko ga oni preprodaju.
Jeftina reklama i buzz koji obidje svet, a oni ispadaju mnogo cool baje  ;D
Tesko da ce to da bidne sa L4 od 15.000€.
Ako pak upali javi, da kupim neki izlomljeni monster, pa da probam tu pricu sa Ducati-jem za neki desmosedici  ;D

Lazic

Citat: kosta66 poslato 13 Jul, 2014, 11:17
jok, volim da gledam iglu obrta u crvenom polju, sviða mi se zvuk ;)
Bez dalje borbe ti prepu¹tam ulogu glavnog ludaka na forumu, ja sam malo dete za tebe...  [klanjam_se] [klanjam_se] [kralj] [kralj] :-* [srce]

Kostić

¹ta æe ti dukati ima¹ busu hatrike. ne bi  ja ni uzo L4, al agregat za ovo moje bi ;D doniraju autobuse beogradu, ¹to ne bi i jedan agregat ;D

laziæu, tebe niko ne mo¾e da pobedi, ti si MM ¹umaher ;D zezam dareta sa iglom, eno juèe me o¹urio, znaèi crveno! ;D ne vijam ja preko 7, tj jako jako retko, èak ¹tavi¹e brljam na tri, èetri, laganica, al mnogo volim da la¾em i da se falim sa budakom. odao me alja :( neæu da mu dam koka kolu.

Kostić

èek da ga malo reklamiram za onaj budak ;D

ovako, momci, vi koji vozite klasiène motocikle, posebno starije generacije, nemojte da idete kod alje, on je u moj bemve stavio lamelu od peglice! jeste da je bemve sa tom lamelom i¹o jo¹ 50 godina, al mo¾e da se desi da vam u papriku stavi beli luk zejtin, per¹un i siræe, pa da vam paprika zaljuti jezik uz pivo i ro¹tilj! ;D

saæe opet da viri i da koluta oèima ispred monitora.  [hello] ;D

Lazic

Mislim da æe da te trpi iz po¹tovanja prema bratu...:-*

Kostić

ne treba zbog toga da me trpi. on je imao svoje dru¹tvo, a mi smo tako zgubidanili po kraju i nikad ni¹ta nismo stekli, al smo bar u¾ivali u ¾ivotu, sa onim ¹to smo imali i sanjali svako svoj san. kad sam ja vozio MZa, niko nije hteo sa mnom da se vozi. oni odu, a ja za sebe. vozali bemd¾e. pre par godina, ljubi¹a kupi MZ i odjednom postane MZfan. maki vozio onaj njegov maksi skuter i kad god ga vidim ispred zgrade, stalno ne¹to èaèka oko njega, neki su dobro pro¹li, neki nisu, jebiga. na¹e vreme je bilo najbolje vreme, po meni. ovo danas je sve u veæini pomodarstvo. mi smo ¾iveli za benzin i vazda bili masni i prljavi i uglavnom bez para. ponekad, kad odem da obiðem krug po ¹umi, svratim do ograde, zapalim dve sarajevske, jednu zadenem u ogradu, drugu popu¹im pa pomislim, e moj æoravi (tako sam ga zvao oduvek iako su me zbog toga nevoleli, al za mene je bio æoravi i kraj) da si ¾iv, sad bi ti dao ovu strvinu da je tera¹ po ¹umi, da je skr¹imo ko nekad bend¾e, pa odem tu¾an jebiga. :(


ne znam, da li si ga poznavao, al Maki je bio Legenda sa velikom slovom L. pravi, izvorni bajker, ¹to bi rekli ovi dana¹nji omladinci.  [cheers]

Lazic


Kostić

bio bi ti sa njim super ortak. ok nisi, al eto, sad kao i da jesi. prièe koje se prièaju o ljudima èine da ti ljudi i dalje ¾ive meðu nama. ljudi kao ¹to je bio maki se ne zaboravljaju. pogotovo ako ih zna¹ iz omladinskih dana.

Kostić

nego, sve oæu da pitam, dal neko zna dal kod nas ima da se kupi dihtung glave za moj motor i koliko ko¹ta. dal mora da se naruèuje, èeka blabla. treba mi nov dihtung ko leba.

Jocika

Mozda i ne moras da stavis nov ako ti je taj dobar...

castor

Jebiga Kosta, zovni EuroSumar, Atilu, Taleta, Jocu Profimoto, pa vidi. Jedan æe imati, drugi æe moæi da naruèi i da doðe za 7 dana, treæi za 15, a èetvrti æe da ti tra¾i 50 eura za dihtung. Raspored imanja/nemanja, naruèivanja i uzimanja novaca nije neophodno da ide napisanim redom.

Koliko èujem/vidim/proèitam, sa Atilom ljudi imaju vrlo pozitivna iskustva, pa probaj...
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

nem ti ja pojma ko su svi ti ljudi. zato pitam. al ako je dihtung glave 50 e, onda da ga jebem, pa jel od zlata :(

castor

Nije, al' æe mo¾da probati da ti uzmu te novce - 10-15 jura za dihtung i ostalo za po¹tarine, carine, èast, ruke i ostala mazanja oèiju.

Zovi Atilu, jest' u Horgo¹u, ali…

http://www.suzukimotor.rs/
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

zvao sam èoveka, dihtung ko¹ta od 50 do 100 e, zavisno od modela. jebote, pa ovaj motor treba da ko¹ta 4 soma kao ¹to neki tra¾e u top stanju. odo da se napijem, ubijem oprostim od sto e i naruèim dihtung. neæu da skinem glavu, pa da je vraæam na stari, makar on bio nov stavljen, ne volim to nikako. :(

da kupim drugu glavu - 200 e (ako ispadne jeftijine od da radim moju za koju æe kakve sam ja sreæe ventil da ko¹ta ko bo¾iæna æurka u srbiji)
dihtung da raèunam 100 e
ruke...?

pa ispa¹æe èetri glave :( [samoubistvo]

castor

Nemoj to da radi¹, zovi dalje, sigurno ga neko ima jeftinije. A i da ga naruèi¹ iz inozemstva, valjda æe biti jeftiniji…

Evo ti spisak ovla¹æenih servisa: http://www.suzuki-srbija.rs/ServMreza.aspx

Ka¾u i da su ovi momci u Balosavi dobri… ;)
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

na¹ao ja dihtung ili ne, ima¹ pivo od mene ako se nekad negde sretnemo za trud. odo da zovem ostale.  [cheers]

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

radi on i ovako, ni¹ta mu ne fali, nego oæu da radi kako treba, eno ga stankoviæ na listi. onaj od kog su me odgovorili foruma¹i. ako ti u gru¾i nisu skupi, odo na kafu u onu 'kolibu' de je krstiæ i sin autobus  [yahoo]