Glavni meni

servis glave za moj le¹ suzuki GSXR 750 Y blabla

Započeo Kostić, 12 Jul, 2014, 09:43

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

obzirom da su me pojedini èlanovi ovog sajta zdu¹no i sa apetitom nagovorili da otrèim po motor tamo gde sam ga ostavio, sad bi mogli da mi ka¾u gde da oteram motor da se sredi glava. glava treba de se skine, popravi i vrati na mesto, ni¹ta drugo da se ne dira bez pitanja. po¾eljno je da se to uradi u najkraæem roku, jer ne volim da plaæam rastezanje, gu¾ve i red, kao da èekam penziju u po¹ti. ako ima neko ko je voljan da pomogne a da me ne izuje, ionako sam skoro pa bos, nek se javi. sve opcije su u igri, pa je moguæe i da mi neko stavi drugi argregat za razumnu cenu koji æe da slu¾i a ne da prdne posle par iljada, da uzme moj i da stavi drugi, da popravi glavu, ako je samo glava u pitanju, da ne izmi¹lja kvarove zarad svoje koristi, da pije, pu¹i juri kurve i ne glumi boga, jer bog ne postoji.

voljan sam da platim za po¹ten posao i tuð trud, kao ¹to sam voljan da se prema mojoj imovini pona¹a kao prema svojoj. ako takav postoji rado æu da mu doteram moju baraku.  [cheers]

Havarisan

Netreba niko da izmislja neke kvarove ja mislim realno da je tu sve u K.... iako nisam video motor uzivo sa slika sam to zakljucio. Cim sredis glavu crci ce radilica osecam. Menjaj ceo agregat i skrati sebi muke!!!

Kostić

daj agregat i kolko para da ga doteram kod tebe, da ga zameni¹, stari ili zadr¾i¹ ili ga donesem kuæi, kako god, fale te ljudi, pa da se ne muèim. struju sam namestio, radi kako treba, fala za deo.

Havarisan

Nemam  [neampojma]

rekao si da imas nekoga ko ima pa odradi sa njim.

Kostić

ne zna kakav je, nema dekl i sruju za 500 e. ne daje mi se za maèku u d¾aku. usput, ova baraka je proradila od kako sam stavio onaj generator. sviða mu ne 13 i kusur volti. (glava i dalje jebe al se debelo onormalio)

Kostić

toliko se onormalio da opet potpisuje na malo jaèi gad u drugoj i treæoj, èak je i prvi cilindar skoro pa vruæ. a i æufæe zdravo kao ¹to je æuftao pre nego mu je umrla struja. ja bi ipak da neko skine glavu i sredi je pa ¹ta bude.

Kostić

sad sam malo probao. leti, èupa, kliza. od nekih sedam do devet, ono ono, èupa. od devet do 14 hm, na 'tri' cilindra lepi obrtaljku u over za sekund

Darko


ЯЭВОЛУТИОН

Taj bi cekic pokvario....a usput bi se hvalio kako je budakom cuda cinio


@havarija
mudro zboris
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

a ¹ta da mu radim, da ga mazim? pa nisam ga kupio da ga mazim nego da ga teram.

mudro zbori havarija, al nema agregat. verujem da ga nema¹ ni ti. od mudrih zborova ja nem koristi. dajte agregat il sreðujte glavu.

usput, treba mi motor startera iliti anlaser, alnaser... samo motor. ceo ;D da nije ko ovaj bubijev, obrijan i na ¹tap i kanap   [ludak]

Kostić


ЯЭВОЛУТИОН

A ti si bas soguran da je glava....da nije klip izgoreo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

zar sumnja¹ u mene? ventil je izgoreo, gumice su izgorele, ko zna kakve su bregaste, voðice ventila i tako dalje. nema rupa u klipu. da imam alat, ja bi je skinuo i doneo ti da vidi¹ èisto da ti ubijem znati¾elju. jeste da ja i èekiæ pokvarim, al imam i ja mnogo kr¹a iza sebe. koliko god se ja pravio lud po forumima, bar ti zna¹ da sam daleko od glup. dao bi ti ja da skine¹ glavu i da je popravi¹ i verujem da bi je napravio iz inata ako ni¹ta drugo, al ti ne dam, a neæu da ti ka¾em za¹to  [plazi_se]

nemoj sad da mi vileni¹ tu i da me ubeðuje¹, kad zna¹ da mene ni ðoka nije mogao da ubedi da treba da se uèi ¹kola a ne da se gilipteri¹e. kad sredim glavu, doæu da ti poka¾em da sam bio u pravu i doneæu ti one dve obeæane koka kole ;D

Kostić

u stvari, kocu mogu i ranije da ti donesem, a ako ti je dosadno kuæi, navrati ovde na novu gajbu da pijemo tuborg, tj koka kolu, nije ti daleko. i sedi na ovu baraku, proteraj je malo pa da vidim na ¹ta æe¹ da posumnja¹.

Kostić

prva 130, druga 175, treæa 210, pa èetvrtapeta¹esta i koènica. ovako mrtav. jel to klip?

Darko

ha ha ha... a cekaj , jel te mrzi da prebacis u drugu , pa ga teras prvom 130 ili ... ?

Kostić

jok, volim da gledam iglu obrta u crvenom polju, sviða mi se zvuk ;)

Darko

e kad volis da gledas iglu u crvenom , sad ces da zavolis i da slusas cufcanje  ;)

Kostić

jedini majstor koji ga je èuo, a od kog sam uzeo motor nazad, jer su mi foruma¹i rekli ¹ta su rekli, je rekao da je kvar u glavi, verovatno banalne prirode. ako i on nije merodavan, onda jebiga. da ne raèunam baneta flekicu, koji je rekao isto ¹to i ja, al on popravlja automobile, pa nije merodavan.

odo ja da kupim drugi motor, ¹ta se jebavam po internetu i gubim lepo vreme. jel valja ¹ta od ovoga, sve mi se dopada, al je sve skupo.

http://www.kupujemprodajem.com/Suzuki-katana-250-ccm-13450169-oglas.htm?filter_id=17109

http://www.kupujemprodajem.com/Suzuki-Katana-povoljno--13956028-oglas.htm?filter_id=17109

http://www.kupujemprodajem.com/Suzuki-GS40X-13947750-oglas.htm?filter_id=17109

http://www.kupujemprodajem.com/Suzuki-gsx-750-f-14061337-oglas.htm?filter_id=17109

Kostić

boli me dupe, drmnem dva tuborga pa nek æufæe do sutra ;D