Glavni meni

treba mi neko u Visegradskoj

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Jul, 2014, 21:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Dakle ovako....Zena mi ima neke probleme u trudnoci koje se nadam da smo usposno resili....trebala bi nam veza da zakazemo pregled kod doktorke Plesinac....ili kod Plecasa....oni su doktori specijalisti za rizicnu trudnocu....ako neko zna nekog ko zna a ko moze da pomogne....

hvala unapred...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Znam ja dosta ljudi tamo...oni cesto uzimaju krv od nas...

Javi mi se da uzNem podatke pa cu pokusati...

064/1293476

Hohštapler

 [klanjam_se] [clapp]
U ime svih onih kojima pomo¾e¹ u na¹im slu¾bama zdravlja, i plus i fala.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Fala , fala...to mi pos'o  :-)

Hipokrat mi u glavi ... za sve,a pogotovo za drugare i prijatelje...

mrle

pusti mi podatke i detalje na pp, kuma mi je neka vi¹a med.sestra na odeljenju.
Mo¾da ba¹ kod njih. Da poku¹am...

Meda M

Moj savet ti je da potrazis Doktora Glisica. Mnogo je pristupacniji od Plecasa a rade zajedno. Javi mi se na 062/8068-281

Darko

ajd da organizujemo onda , da ne okrenemo sad svi pa da izazovemo kontra efekat...

ako Meda zna doktora licno to bi bilo najbolje ... ajd ja necu onda jos da zovem , pa javite sta je dogovor

¹omik3

Ako ti ne¹to zatreba u gradskoj bolnici, javi se. Sve mogu da ti zavrsim preko reda  u celoj bolnici. pozz
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

ranko

Revs... jbg nemam nikoga ali ne mogu da samo pretrcim preko molbe kad je ovako nesto u pitanju...

Da li ti nesto cini ako ne uspes da dodjes do Plecasa preko Visegradske, da ti nadjem kontakt da ides privatno kod njega ?

Koju foru on praktikuje... jednom/dva puta ( ako ne mozes direktno da dodjes do njega ) ides privatno na kliniku ( mislim da je pregled 30-50 eur ) , a posle te on prebaci na drzavne jasle... tipa dok se ne upoznate... mada generalno ni privatno ne radi nesto, kako sam shvatio par pregleda...

Pisi ako treba... i od njega tesko da ima boljeg za rizicne trudnoce...i carski rez... ali za sve ostalo prosto nije dobar izbor jer je covek prezauzet za vreme radnog vremena a ne trudi se da uzme nesto preko toga... bar ne puno...

ЯЭВОЛУТИОН

hvala svima na trudu....trenutno sam otprilike resio problem....uspeo sam da navatam glavnu sestru na odeljenju ....tako da je stanje trenutno "problem resen"...jos samo da nadje slobodan termin...i da uklopi tako da ne cekamo....i da to bude u skorije vreme....previse nepoznatih za moj pristup matematici..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11