Glavni meni

Racija na motore u gradu

Započeo ¹omik3, 09 Jul, 2014, 01:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

...hej ljudi, ajd pi¹ite kad nekog zaustave ili mu ne daj Bo¾e pi¹u kaznu, u prvom licu ili nekog njemu bliskom..

Da ste vi meni ¾ivi i zdravi ali oni od poèetka sezone ne sede skr¹tenih ruku veæ zaustavljaju svakodnevno i pi¹u kazne...

ne vredi da di¾emo paniku bez nekog posebnog razloga..

Nixazzar

Nemaju kinte dzukele, kod nas u selu su krenuli sa onim skuterom policijskim da patroliraju i zaustavljalju sve motore, i Tomose i skutere, velike motocikle. Nemaju para u kasi reklo bi se...

Hurricane

...molim sliku skutera policijskog  [rofl]


clutch&brake

Citat: ¹omik3 poslato 09 Jul, 2014, 14:01
Citat: tokio poslato 09 Jul, 2014, 08:32
Sledeæi protest, duplo vi¹e motora!
... i ja kontam da je veliki tata to odlucio :D

e i ja sam se nocas oko 1h vracao iz Jerkovica i nije ih bilo, ali opet malopre vidim lese po gradu koliko ih je :D
A ovih dana bi trebalo jos racija na motore da bude i t nocu...
isto tako ce lesiti pauk automobile kod splavova :( - tata se naljutio izgleda :/

ma neka ga puse sa tatom na celu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

bucko

Kako da nacrtaju tatu na èelo?

eclipse4

Citat: Che poslato 09 Jul, 2014, 15:13
Dobili su oni odavno 20ak piaggio beverly 250, stara vest.

http://www.rtv.rs/sr_lat/vojvodina/novi-sad/automobili-i-panciri-za-efikasniji-rad-policije_142495.html

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Po-dva-policajca-na-skuteru-jer-nema-dovoljno-vozila.html




taj auspuh je odlican jer u njemu stane klip ili glod od kukuruza...nabijes koliko moze i kad ne ide vise samo ga polomis ;) ;) ;)

lord_oblivion

Danas sam divanio na pauzi sa jednim saobraæajcem i pitah ga za ovu 'odmazdu'. Reèe, citiram : '' Ma to novi naèelnik pa nas pritis'o ''
Ako su lagali mene...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Daj da saznamo ko je, pa da mu se naèestitamo mile nove godine pod prozorom auspusima...;D

tokio

Zakon je dobar ako se ne primenjuje selektivno, a gledam veèeras marsovac na BMW'u zaustavi tipa, ovoono dokumenta, vizuelni pregled nalepnice,.. a tik pored njega ciganimuzièari u madmax vozilu bez svetala zaustavljeni u kontra traci na sred ulice, èak ne ni u ¾utoj, utovaraju kartone, tik pored njega tip ladno pravi polukru¾no preko pune, tik ispred njega treæi preðe u suprotan smer i parkira se na sred pe¹aèkog i izaðe da kupi neki ro¹tilj,.. i ko rekoh ne mo¾e marsovac da postigne dok ne zavr¹i sa ovim prvim, ali on kad oglobi prvog ladno i nezainteresovan za ostalo sede na BMWjca i jos ladnije ode, ko je tu lud stvarno ne znam ali od tu od sprovodjenja Zakona bi samo sprdacina.

Kostić

ja sam danas bez svetla i¹ao sa zvezdare kuæi. niko me nije pogledao, kamoli zaustavio. a bilo ih je na èetri mesta.

Kostić

a ciganima se pra¹ta jer su em manjina em nose ðubre i èine dobro pojedinim delovima grada ( nose na drugu stranu i prave otpade) plus od njih izvuæi pare -hm. te¹ko, pre æe na do¾ivotnu a i masa nema prebivali¹te. sigurne pare su u onima koji naprave 'prekr¹aj ako se masa tih prekr¹aja mo¾e nazvati prekr¹aj. bahati obièno proðu mnogo bolje jer je buljuk pandura bahat za volanom, kao i oni koji imaju leða u bilo kom obliku vlasti. selektivni li ne, jao onome ko ne ve¾e pojas il nedaj bo¾e nema dozvolu il nije registrovan a vozi bez da napravi ikakav prekr¹aj

eclipse4

Citat: tokio poslato 09 Jul, 2014, 23:27
.......a tik pored njega ciganimuzièari u madmax vozilu bez svetala.......ali on kad oglobi prvog ladno i nezainteresovan za ostalo sede na BMWjca i jos ladnije ode............

Citat: kosta66 poslato 09 Jul, 2014, 23:46
ja sam danas bez svetla i¹ao sa zvezdare kuæi. niko me nije pogledao, kamoli zaustavio. a bilo ih je na èetri mesta.


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ne ljuti se bilo jace od mene  
[cheers] [cheers] [cheers]

Kostić


tokio

Citat: kosta66 poslato 09 Jul, 2014, 23:51
a ciganima se pra¹ta jer su em manjina em nose ðubre i èine dobro pojedinim delovima grada ( nose na drugu stranu i prave otpade) plus od njih izvuæi pare -hm. te¹ko, pre æe na do¾ivotnu a i masa nema prebivali¹te. sigurne pare su u onima koji naprave 'prekr¹aj ako se masa tih prekr¹aja mo¾e nazvati prekr¹aj. bahati obièno proðu mnogo bolje jer je buljuk pandura bahat za volanom, kao i oni koji imaju leða u bilo kom obliku vlasti. selektivni li ne, jao onome ko ne ve¾e pojas il nedaj bo¾e nema dozvolu il nije registrovan a vozi bez da napravi ikakav prekr¹aj
samo sta bi bilo da se neko zakucao u njih onako neosvetljene u kontra trac ili zaginuoi i to na par metara o saobracajnog policajca? cemu sluzi sve ono trkeljisanje da li je neko registrovani i imaju li nalepnicu, da li ce mu kapnut i slicne gluposti?

Che

Jednostavno.
Zato sto se kaznjava da bi se uzele pare a ne da bi saobracaj bio bezbedniji.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 09 Jul, 2014, 23:46
ja sam danas bez svetla i¹ao sa zvezdare kuæi. niko me nije pogledao, kamoli zaustavio. a bilo ih je na èetri mesta.
Na kolima ne palim farove od kad je daèiæ rekao da neupaljeni farovi nisu glavni uzrok nesreæa... A i ko æe da se nakupuje toliko sijalica...;D

Kostić

tu foru smo uzeli od pamenijih. ali, ta fora radi posao temo gde je noæ po godine. koliko automobila strada od farova na 40+ stepeni? al aj nemoj da pali¹ a natrièi na opakog po¹tovaoca zakona sa formularom i olovkom. da mu objasni¹ neke stvari, ne vredi. pa onda sudija. u ime naroda ka¾njava se novèanom kaznom ili kaznom zatvora.

hahah, u ime naroda? mislim   [blahblah] :drka:

Slaninar

Vezano za dnevna svetla, ovo sam vi¹e puta iskusio po ravnoj Vojvodini putujuæi:

Na otvorenom, ravnom putu, sunèan dan.  Auto ide blizu iza (ili èak malo pored) kamiona. Ako je pre toga padala ki¹a, pa je mokar asfalt, od sitnog oblaka kapljica koje kamion podi¾e iza sebe, auto je potpuno nevidljiv ako nema upaljena svetla.   Ko bi se setio upaliti svetla po danu kad je sunèano?  Meni to kad se prvi put desilo, poèeo sam u takvim uslovima voziti upaljenih svetala.

Sa druge strane, u naseljenom mestu, dnevna svetla su mi potpuna budala¹tina. To da nam je sve na putevima idealno, pa da ne znamo ¹ta jo¹ da uradimo, od dosade.  :)     Mada kako su krenuli, uskoro æe doneti zakon da mora¹ u gepeku imati onaj brzoste¾uæi, gotov, asfalt. D¾ak toga kao obavezna oprema. Pa kad naiðe¹ na rupu, da je odmah sam zakrpi¹. Ko preskoèi - KAZNAAAA!!!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

pravi si ¹ofer, tu nema dileme  [thumb_up]