Glavni meni

Racija na motore u gradu

Započeo ¹omik3, 09 Jul, 2014, 01:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

¹omik3

Kao sto su neki vec primetili od 23h je racija na motoriste i bice ih jos do nedelje. Tako da mozda nekome bude informacija od koristi jer svaki motor moraju da zaustave :/ a ima ih na svakom cosku...
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

Darko

Ne lazi ?

Meni moze da se uvate za Q...100% sam ispravan , i sve od opreme imam pod sediste :-)

dzimika

I mene mogu da uhvate za kurac




Ni nemam motor :D

clutch&brake

Ja sada prosao skuterom... niko me pogledao nije
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Jefta


Jefta

Citat: njanja poslato 09 Jul, 2014, 01:29
Ja sada prosao skuterom... niko me pogledao nije
Lepo pise racija na motore :) hahah

eclipse4

Citat: Darko poslato 09 Jul, 2014, 01:22
.....i sve od opreme imam pod sediste :-)....

ja imam auspuh ispod sedista jel im to dovoljno od opreme? ;)

p0peye

Ко на нас крене из места је најеб'о
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

p0peye

(ма то хоће да нас дркају због оног протеста)

ретарди - не знају да ће тако само да изазову лавину...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Kanarinac

Ja nemam prvu pomoc, ni nalepnicu nisam zalepio, i tablica je pod repom. Ali posto je kisa ne vozim se ovih dana :)

BOKYBOY


Kostić


Slaninar

Nas u NS niko neæe da dira.  :(   Pa dokle ide ta nepravda, taj CENTRALIZAM?!?!?

:)



Ne, sranje, proèitao sam naslov, vidim sve caps-lock, rek'o, aj' valda je zajebancija neka...   Ja prvi nemam prvu pomoæ po PSu. Kupio sam pre nego su uveli to sranje - da imam zbog sebe - imam zavoje, rukavice, ono æebe i sranja, ali je ova mala, za motor, staje ispod sica. Ne planiram kupovati onu veliku belu kutiju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

u kom gradu..??

ja ne videh ni jednog sinoc....mada sam uglavnom ispravan, pa mogu da me zaustavljaju koliko hoce, meni ne smeta, ali na potezu od mirjeva ka centru sinoc posle utakmice zaista nisam video ni jednog jedinog....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

tokio


Slaninar

Citat: tokio poslato 09 Jul, 2014, 08:32
Sledeæi protest, duplo vi¹e motora!

Ne znam, ©omik je to postavio. Repsol valda.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Slaninar poslato 09 Jul, 2014, 07:34
Ja prvi nemam prvu pomoæ po PSu. Kupio sam pre nego su uveli to sranje - da imam zbog sebe - imam zavoje, rukavice, ono æebe i sranja, ali je ova mala, za motor, staje ispod sica. Ne planiram kupovati onu veliku belu kutiju.
Kupio i ja onu malu za motor pre 5 godina... Odavno potro¹io sadr¾aj, padalo se jel'te...;D Neko vreme unutra dr¾ao ¹rafove i osiguraèe i sijalice, pa se raspala kutija...:o ;D

p0peye

Citat: Slaninar poslato 09 Jul, 2014, 07:34
Nas u NS niko neæe da dira.  :(   Pa dokle ide ta nepravda, taj CENTRALIZAM?!?!?

:)
Јбг. Протествујте, избрите се за своја права... ;)

Citat

Ne, sranje, proèitao sam naslov, vidim sve caps-lock, rek'o, aj' valda je zajebancija neka...   Ja prvi nemam prvu pomoæ po PSu. Kupio sam pre nego su uveli to sranje - da imam zbog sebe - imam zavoje, rukavice, ono æebe i sranja, ali je ova mala, za motor, staje ispod sica. Ne planiram kupovati onu veliku belu kutiju.

А која то треба кад возиш мотор? Па ваљда та мала?
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

¹omik3

Citat: tokio poslato 09 Jul, 2014, 08:32
Sledeæi protest, duplo vi¹e motora!
... i ja kontam da je veliki tata to odlucio :D

e i ja sam se nocas oko 1h vracao iz Jerkovica i nije ih bilo, ali opet malopre vidim lese po gradu koliko ih je :D
A ovih dana bi trebalo jos racija na motore da bude i t nocu...
isto tako ce lesiti pauk automobile kod splavova :( - tata se naljutio izgleda :/
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

mrle

a ja ne znam gde su mi dokumenta, do¹ao sam na posao bez ièega.