Glavni meni

Ponikve 12 i 13 jul

Započeo Mr.Racer, 08 Jul, 2014, 22:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mr.Racer

12 i 13 jula na stazi ponikve kraj Uzica bice odrzana 3. trka za sampionat Srbije u brinskom motociklizmu ili ti ga Road Racing  kako ga nazivaju . Ko moze nek izvoli , trebalo bi da bude jako interesantno  [yahoo]

ljupche92

U koliko sati u nedelju pocinju trke?
:D
Da znam kad da krenem ;D
[cheers] [cheers] [cheers]

bigbad86

Moze li malo vise informacija?


Gilipter

јел има неко резултате квалификација?

Radanovic

Milovanoviæ oti¹ao na GP u Sachsenring ... tako da bi sutra Mrsi sa novih 25 bodova bio na korak od titule.

SACO

Citat: Radanovic poslato 12 Jul, 2014, 23:05
Milovanoviæ oti¹ao na GP u Sachsenring ... tako da bi sutra Mrsi sa novih 25 bodova bio na korak od titule.

Tako je i bilo,Mrsiju novih 25 bodova.
Kad se zvr¹avala treæa trka moto klasika nastao je potop na Ponikvama pa je do 16 h. bilo neizvesno da li æe se uop¹te i voziti ostale trke ali sreæom ki¹a je stala pa su organizatori ipak odluèili da se nastave.

sasafilipovic



Mr.Racer



Jedan od ludjih trkackih vikenda u zadnje vreme . Provala oblaka u nedelju , organizator otkaze trku , zamalo da dodje do lincovanja predsednika motosaveza od strane timova predvodjenih Kuletom . Mi konkretno , uz neke pehove koje smo prebrodili u subotu , i nismo lose prosli . Iako je u klasi 600 sbks nas vozac ,nefer potezom drugog vozaca izgubio podium , i uprkos tome sto je nas drugi vozac u klasi 1000 sbks izasao da vozi kisnu trku sa gumama za suvo , i usput receno stigao 7 , ekipno smo zauzeli 3. mesto . 

sasafilipovic

©ta je to bilo u 600sbks?

Gašpar

Citat: sasafilipovic poslato 16 Jul, 2014, 23:59
©ta je to bilo u 600sbks?

Steva je pao.

Pobedio je Dalibor, drugi mali Vugra i treæi Kesiæ. Bojan èetvrti.

U 125 Vugra, Gajiæ, ®ivkoviæ (èini mi se)

600 Cvrle, Kulev, Arsa, Todorov
1000 Mrsi, Bal¹a, Radula, Kule

1000 SBKS Burazer, Draganèe, Dra¾a, Vojkan, Lovra

Sa foruma koliko znam bili samo Mr Racer, Brka i ja. I pokisli brat bratu 5 puta  ;D

SACO

Ja bio subotu i nedelju na Ponikvama.

Brrka

Ma ne propustamo ni kad kisa tuce :)

gojko

Muda su mi bila mokra.. Pa i nazad kisa tukla do Milanovca