Glavni meni

problem - nece svaki put da upali

Započeo Darko, 08 Jul, 2014, 01:02

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić


Hohštapler

Darko, rekoh ti juèe, skini alnaser, oèisti, pogledaj èetkice.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: mrle poslato 10 Jul, 2014, 16:38
nisi dovoljno naprskao
Lepo rekoh, èekaj da padne ki¹a... Darko, poprskaj to ljudski...;D

Darko

evo , posto svi sumnjate na ovaj kurcic ...skinuo sam ga skroz , i detaljno ocistio , cak i sitnom smirglom blago ocistio kontakt , pa cekam da vidimn sta ce da se desi







balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

de sam ja na slikama? ostavi to aj na tuborg. (ja¹ta su èetkice, al neka ga malo nek se uèi ;D )

Darko

pa na cetkice sam ja prvi prvo sumnjao ,ali me posle malo istripovali sa prekidacem... ma sta god da je ... ide mi na Q malo sto , sta god da je , neka umre skroz ,odem zamenim i cao ... ovako me drka a ne znam sta me drka... i pizdim bez veze

Kostić

ja prvi reko èetkice be¹e pa balkan ¾enska pa onda ostali, aj na pivo

clutch&brake

A da ti predjes citavih 400m do buljavog freza majstora??
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

ni¹ta bez majstora. i dok ne nauèi sve bolesti i bolove na dva toèka, ne pregura makar kilometar u ¾ivotu, ne ostane u nebranom gro¾ðu, al ipak stigne kuæi, pa onda bude stara kuka ; )

Darko

Citat: njanja poslato 10 Jul, 2014, 21:21
A da ti predjes citavih 400m do buljavog freza majstora??

mislim da mi to ne gine... ma otkud znam , da smaram coveka sa ovim glupostima, sezona je , sigurno je u guzvi....

Citat: kosta66 poslato 10 Jul, 2014, 21:23
ni¹ta bez majstora. i dok ne nauèi sve bolesti i bolove na dva toèka, ne pregura makar kilometar u ¾ivotu, ne ostane u nebranom gro¾ðu, al ipak stigne kuæi, pa onda bude stara kuka ; )

uuufff bre...koliko li sam se nagurao u zivotu... od 14e sam na motoru , eto me jos malo 34...  dobro , imao sam pauzu zbog ozbilje povrede od 5 god , ali za 15ak god da li mozes da zamislis koliko sam pregurao... bilo je i lepih i skupih motora ,ali bilo je i takvih krseva da je to starsno ;)

balcan girl

ma to moze peca bmw da ti sredi èetkice :D sredio meni :D a sigurno ce da ide na exit pa u povratku moze da svrati da ti to srediiiiii :D :D :D :D doduse malo ce da te psuje kao i mene al to sve prodjeeee :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

znam, reko si mi, al ja malo onako, zajebavam se ;D eto, i balkan ti nudi majstora. sve majtori oko tebe a ti stiso taj motor i ne pu¹ta¹. to je pasija, il sam popravim il nek umre!  [thumb_up]

kad umre doði da to sredimo ;D

ЯЭВОЛУТИОН

ako se relej cuje i kad zeza i kad ne zeza,biti  cetkice....ako ne cakce kad zeza onda moze da bude pobuda releja, ili neki kontakt nije dobar....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

evo da vas update-ujem :(

sada sam siguran da nije do prekidaca nego ipak do cetkica tj alnasera...

jutros - nece !!

ubacim u prvu , gurnem napred pozadi , probam , kresne ...

ispravite me ako gresim , ja bih po tome zakljucio da su cetke...

Hurricane

....ja ne verujem, probaj kad neæe da èukne¹ neèim po anlaseru, ako proradi, onda jesu sigurno...
biæe da ti se neki kontakt rasklimao pa kad pomeris motor on ga spoji, mene je tako b.pumpa zezala mesecima..  ;D

Hurricane

ako se ispostavi da je anlaser, samo da zna¹ da si to lako unimerom mogao saznati jo¹ pre 10 dana,
pa ti gubi vreme na forumu i dalje, umesto da ode¹ do nekog ko ima unimer i re¹i¹ glupi problem..
bar æe tebi kao dobrom èoveku to svako uèiniti za jedno pivo..
sad si me iznervirao skroz, odoh nekom da nalupam ¹amare...

Darko

hahah...pa niti imam unimer , niti s njim umem da radim ... a i treba da ga drkas unimerom u tom trenutku kada ne radi a ne kad radi ... malo je komplikovano , jel da ? ;)

Kostić


Lazic