Glavni meni

problem - nece svaki put da upali

Započeo Darko, 08 Jul, 2014, 01:02

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Havarisan

to moze i bez raskacinjanja prekidaca

Darko

Evo sad dosao iz grada...i na tamo i na ovamo kresnuo iz prve...

Mislim da sam sa ovim iskljucio alnaser kao problem...jer ako su cetkice lose , nemoguce da ovoliko puta danas upali iz prve...morao bi bar jednom da zezne...ipak je neki kontakt koji sam danas ocistio...

Ili sam ipak danas samo imao srece...

Lazic

Citat: Havarisan poslato 08 Jul, 2014, 23:54
to moze i bez raskacinjanja prekidaca
To sam i ja 'teo da mu ka¾em...:-* I da kantasaki neæe u drugu kad stoji...;D

@Darko:
Èek da proðe ki¹a...;D :-*

Kostić

samo si imao sreæe, ne slu¹aj savete, nego nauèi da gura¹ motor kad zagusti, zdravo je ;D

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :o [ludak] [kralj] [klanjam_se] [srce] :-*

A ti si dosadan sa tim guranjem, gde ti je kurbla, a...??? :P ;D

Guram bre ¹ta god da treba da se gura, al' ne voleem...;D

Kostić


Darko

idem da probam da ga "kresnem"  .... hahahha

dusankobgd

Ako nece da se upali probaj da ga polijes sa litrom benzina pa onda probaj da ga upalis :D  [neslusam]

Hurricane

...benzin nepotreban, curi na sve strane, samo upaljaè...  :P

Darko

Palite bre ....pali ko zmijce.... :-)

Darko

drugari , ipak sam samo imao srece ovih dana... danas opet zezao....

evo malo svezih informacija ako ce nekome pomoci u rasvetljavanju ovih gremlina...

znaci , kad motor pali normalno ,cuje se kako cakne neki relej ispod sedista...tada kad zeza , ne cuje se da relej cakne...

mrle


Darko


BOKYBOY

Citat: mrle poslato 10 Jul, 2014, 16:38
nisi dovoljno naprskao

...a jbg kad prska gde stigne a na motor nista... ;D

Hurricane

...otkrij ¹ta to cakæe za poèetak, problem je ili u tome ili od prekidaèa do toga, bar da suzi¹ krug moguæih uzroka..

Darko

Cakce relej ispod sedista...siguran sam...drzim ga kad zaverglam i osetim da on cakce...ali on i treba da cakce,zar ne ?

Hurricane

..treba, to je znak da radi, s tim ¹to ja mislim da i on mo¾e da prekida u radu a ne samo da crkne skroz..
mo¾da da zameni¹ relej, pa proba¹, ali svakako pre toga neko sa unimerom da ti ispita da li je vod koji dolazi do
njega u prekidu..

Kostić

a lepo sam mu reko, daj da rasturimo taj relej, mo¾da je zarðo, al neæe da slu¹a. ko da se pla¹i da mu ne razjebem motor ;D mada meni ipak smrdi na taster

Kostić


Hurricane

...kosta biæe da si proma¹io temu, sto mu skutera policijskih..  ;D