Glavni meni

problem - nece svaki put da upali

Započeo Darko, 08 Jul, 2014, 01:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

vidi ovako, one tri ¾ute zice su iz namotaja. to su tri faze. one odu u regler i regler ih opegla ko pijan stepenik ;D one druge dve ¾ice, e pa jedna, tj ona izgorela je ¾ica koja æe uskoro da ti posoli novèanik. vidim da je i zelena, i izgorela i istopljena. ona druga ide na masu, ona je jedina koja neæe da te jebe. pa ti vidi, ko pravi dobru jagnjeæu èorbu, a ko re¹ava to na vreme ;D

Kostić


Darko

jes , cu da odabiram kod Hrvata reglere....

odem kod havarije i izaberem sa police bas kao moj , usput i popijem jedno 13 kafa i produzim zivot sebi za godinu dana smejuci se kod njega u garazi

Kostić

ne mora da znaèi da æe da crkne. bre. oèisti taj kontakt, vidi¹ da je zelen od kreèa. verovatno zato gori. ako ima¹ sreæe ;D pre svega doði da izmerimo napone, ako su kako treba, èisti tu 'rðu'

Darko

ocistio sam ga danas , malo osmirglo , malo prsnuo kontakt sprej , malo stego i buksnu i vratio...e sad jebem li ga ..toliko od mene...

Lazic

Citat: Darko poslato 07 Avgust, 2014, 01:24
Citat: Tatica poslato 07 Avgust, 2014, 00:22
Када је фрка, решење проблема се тражи и на другим форумима...


nisam probao ono sto si mi rekao da spojim matice zato sto me opako jebe ta glupost...kad ne bi radio nikad lako bih ja spojio te dve matice , ali problem je sto on dva stiskanja prekidaca nece da zavergla pa trece hoce , ili nece jednom pa hoce drugi put , ili nece tri puta pa hoce... da bih uradio taj test mora da tog trenutka NECE da vergla , a ja ne mogu da znam kads on oce a kad nece , tu je problem....


A jel toliko te¹ko izvuæi ¾ice iz tastera i paliti na njih par dana, da vidi¹ da li je taster ok...;D i preve¾e¹ killswitch da ne razmi¹lja¹ ni o njemu...

Ako i dalje bude zezao, poje¹æu ti sedi¹te...;D

eclipse4

 
Citat: kosta66 poslato 07 Avgust, 2014, 01:47
.....pre svega doði da izmerimo napone.......

kosta ja mislim da si ga zvao jedno 15 puta u ovoj temi da dodje kod tebe  [rofl]

[cheers] [cheers]

Kostić

e dobro. spaso si stvar. eno mene ceo dan jebe kontakt za pumpu. to kad se vozim po ki¹i oæe jebemga, dok se ne osu¹i i ne operem blato i pesak. ne bi tebe jebalo to sve da ne kisne non stop.

Kostić

bio sinoæ da loèe pivo. boli ga kurac za motor ;D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Citat: eclipse4 poslato 07 Avgust, 2014, 01:51
Citat: kosta66 poslato 07 Avgust, 2014, 01:47
.....pre svega doði da izmerimo napone.......

kosta ja mislim da si ga zvao jedno 15 puta u ovoj temi da dodje kod tebe  [rofl]

[cheers] [cheers]

a najveca fora sto sam ja jedno 14 puta i bio kod njega i uvek zabodemo tuborg a ne aparturu za merenje napona hahahahhaha

Darko

Citat: Laziæ poslato 07 Avgust, 2014, 01:49
Citat: Darko poslato 07 Avgust, 2014, 01:24
Citat: Tatica poslato 07 Avgust, 2014, 00:22
Када је фрка, решење проблема се тражи и на другим форумима...


nisam probao ono sto si mi rekao da spojim matice zato sto me opako jebe ta glupost...kad ne bi radio nikad lako bih ja spojio te dve matice , ali problem je sto on dva stiskanja prekidaca nece da zavergla pa trece hoce , ili nece jednom pa hoce drugi put , ili nece tri puta pa hoce... da bih uradio taj test mora da tog trenutka NECE da vergla , a ja ne mogu da znam kads on oce a kad nece , tu je problem....


A jel toliko te¹ko izvuæi ¾ice iz tastera i paliti na njih par dana, da vidi¹ da li je taster ok...;D i preve¾e¹ killswitch da ne razmi¹lja¹ ni o njemu...

Ako i dalje bude zezao, poje¹æu ti sedi¹te...;D

aaa ne mogu to da mu uradiiiiim ...bolece ga a i bice ruzan... a ne - ne ... jok

Kostić

vidi ti mudrog laziæa ma¹inca, kako se setio. eto, aj jedan dan (kad ne pada ki¹a) da preletujemo kilswiè, to neæe da se vidi,  i stavimo ti neki drugi taster, to ima na buvljaci pa vidi¹ oæel opet.

eclipse4

i ja sam palio auto na zice par dana...ko lopov...pa mi nista nije falelo.

narucio polovnu bravu,zamenio,da ne bih jednim kljucem otkljucavao,drugim palio,prebacio sam onaj mali mobilajzer ili kako se zove u drugi kljuc,zumbom napravio istrosene gume sto idu preko mikroprekidaca,odlemio od polovnog mikroprekidace i zalemio na moju plocu,sve upakovao i eto,sad ga otvaram na daljinac i palim istim kljucem ;) ;) ;)

Kostić


Lazic

@Darko:
¹ta te briga, ru¾an je svakako...:P ;D


@Kostiæ:
ma bre i moj taster zeza posle par meseci ki¹e, prsnem wd i malo ga izdrkam i vi¹e ne zeza dok opet ne izbleji po ki¹i i snegu...;D

Kostić

ma ¹mirglao je on taster al taj taster je kurac, ko da ga je kinez pravio i sama ploèica je bad qvalitu, al dobro je za razbibrigu uz pivce ;D

Kostić

a imam trip da æe na kraju sage o neæedaupali tatica da bude u pravu. tako mene jebo relej za dugo, pa kad sam ga otvorio, on rðav i truo. odem, kupim nov za 250 dind¾i, zamenim i æao.

Lazic

jebem mu mater, ostao bez posla, a u tolikoj gu¾vi da ne znam gde æu pre...:o

aj uhvati drka¾iju pa da pijemo tuborg na krovu...:D :-*

mkt

ahhaah ova tema i  moj Y oda suzi - kako sam ga sredio su trenutno najjace na forumu  [rofl] [rofl]