Glavni meni

problem - nece svaki put da upali

Započeo Darko, 08 Jul, 2014, 01:02

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Laki-zr


Darko

alnaser zamenjen , palio dva dana lepo i od juce ponovo zeza ...time sam otklonio sve moguce sumnje sa alnasera...

danas sam opet iz dosade rasturio plastike i nasao novi problemcic , koji nema veze sa ovim sto zeza paljenje ...







jebes mu mater....

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

duvaj ga   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]   [srednjiprst] [srednjiprst]

[cheers] [cheers]

PS : ovo vazi i za ovog sto ti je dao plus !

Lazic

To sam bio ja...;D   :P [srednjiprst] [srce]



Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Avgust, 2014, 22:07
...kawasaki....

Hteo sam da ti dam minus zbog uvrede kantasakija, al' ti dadoh plus jer si u pravu...;D

Ali delimièno pravu, aj se kladimo u milion evra da æe moj posle mesec dana poplava da upali kao kakva honda...:P ;D


Darko

pa Lazicu , na cijoj si ti strani , jebem li ti najbolju komsinicu u zgradi ?!?!?!

(mislio sam da je neko drugi)

Darko

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Avgust, 2014, 22:07
...kawasaki....

kad budem nasao hondu od 600 ccm , koja je udobnija od mog zeke , koja ce zesce , ali ZESCE da me odere , sad bi nabrojao i lepotu ali ajde , to je stvar ukusa , skinucu kapu i reci   "honda je bolja"... ovako samo mogu da izbacim srednji prst na pomen honde ... hahahaha

Darko

a sad jedno pitanje ,molba ...da nema neko automat alnasera na pozajmicu od par dana , pa ako je problem u njemu da ga kupim , jer mi bez veze da kupujem sve na sta sumnjam pa da tako resim problem...


Havarisan


BOKYBOY


Darko

Citat: Havarisan poslato 06 Avgust, 2014, 23:08
Dacu ti ja na probu

haha , ma dobro ,za tebe sam znao da hoces , culi smo se , nego rekoh mozda ima neko iz BG-a....ali evo , ako Boki oce da mi pravi drustvo do tebe - eto nas

eclipse4

Citat: Darko poslato 06 Avgust, 2014, 22:20
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Avgust, 2014, 22:07
...kawasaki....

kad budem nasao hondu od 600 ccm , koja je udobnija od mog zeke , koja ce zesce , ali ZESCE da me odere , sad bi nabrojao i lepotu ali ajde , to je stvar ukusa , skinucu kapu i reci   "honda je bolja"... ovako samo mogu da izbacim srednji prst na pomen honde ... hahahaha

dolazio sam ti u kucu a nisam znao da mi tako mislis  [rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

relej? jel? pa jel ti tatica lepo reko proveri relej? jel imao istu muku? jeste. nego, honda cbr 600 je daleko upravljivija i stabilnija al to nije va¾no, va¾no je da je na zlatiboru bila magla izjutra i svi su verglali i verglali da upale, a suzuki na prc, pa ono, reko samo da naglasim  [plazi_se]

i¹o sam danas da gledam zzr 600 '95, malo je ofucan, al se razmi¹ljam da se ðoram (samo razmi¹ljam ne potvrðujem  [stop] ) al ako se najavi neko sa katanom il nekim starijim udobnim suzukijem,  8)

Tatica

Када је фрка, решење проблема се тражи и на другим форумима...







Lazic

Rajko je u pravu, ako se ignori¹e na kraju skroz izgori konektor i ¾ice unakolo...

Kostić

pa æe da proðe kao ja. izgoreæe mu sve. takav je bio moj konektor pre nego sam izmenjao sve ¹to treba.

Darko

Citat: eclipse4 poslato 06 Avgust, 2014, 23:46
Citat: Darko poslato 06 Avgust, 2014, 22:20
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Avgust, 2014, 22:07
...kawasaki....

kad budem nasao hondu od 600 ccm , koja je udobnija od mog zeke , koja ce zesce , ali ZESCE da me odere , sad bi nabrojao i lepotu ali ajde , to je stvar ukusa , skinucu kapu i reci   "honda je bolja"... ovako samo mogu da izbacim srednji prst na pomen honde ... hahahaha

dolazio sam ti u kucu a nisam znao da mi tako mislis  [rofl] [rofl] [rofl]

aaaa od tih hondi , jedino tvoju priznajem za motor .. rekoh ti ja vec to ...


Citat: Tatica poslato 07 Avgust, 2014, 00:22
Када је фрка, решење проблема се тражи и на другим форумима...









ne razumem ovaj post ? jel uslov biti na ovom forumu to da ne ides ni na jedan drugi ?!?

Citat: kosta66 poslato 07 Avgust, 2014, 01:05
pa æe da proðe kao ja. izgoreæe mu sve. takav je bio moj konektor pre nego sam izmenjao sve ¹to treba.

jeste milion , ceo motor ce da mi se upali ...  ne mlatite breeee

Lazic

Daj mi 100 ampera, zapaliæu ¹ta god hoæe¹...;D

A onaj tvoj pocrneli konektor veæ vuèe bar 15-20...;D

Hohštapler

Citat: Darko poslato 06 Avgust, 2014, 22:11
duvaj ga   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]   [srednjiprst] [srednjiprst]

[cheers] [cheers]

PS : ovo vazi i za ovog sto ti je dao plus !

[rofl] [rofl] [rofl]
Vidi¹ da me odma neko "ispeglao", da ne talasam mnogo u temi sa kawama...  ;D :-* [srce]

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Citat: Tatica poslato 07 Avgust, 2014, 00:22
Када је фрка, решење проблема се тражи и на другим форумима...


nisam probao ono sto si mi rekao da spojim matice zato sto me opako jebe ta glupost...kad ne bi radio nikad lako bih ja spojio te dve matice , ali problem je sto on dva stiskanja prekidaca nece da zavergla pa trece hoce , ili nece jednom pa hoce drugi put , ili nece tri puta pa hoce... da bih uradio taj test mora da tog trenutka NECE da vergla , a ja ne mogu da znam kads on oce a kad nece , tu je problem....