Glavni meni

Poginulo dvoje na Ibraskoj magistrali

Započeo Radanovic, 29 Jun, 2014, 19:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic

Dra¹ko Jokiæ (33) i Aleksandra Radivojeviæ (24) iz Èaèka poginuli su u saobraæajnoj nesreæi koja se danas oko 15:45 sati dogodila u Mojsinju na Ibarskoj magistrali, u blizini Mrèajevaca
Jokiæ je bio vozaè, a Radivojeviæeva suvozaè na motoru ’’suzuki’’ koji se kretao iz Mrèajevaca prema Èaèku.

Kako saznajemo, motor je u jednom trenutku, najvjerovatnije usljed preticanja, pre¹ao u lijevu kolovoznu traku i direktno se sudario sa BMW-om koji im je dolazio u susret. Od siline udara njih dvoje su nastradali na licu mjesta.

Dra¹ko je iz èaèanskog predgraða Kulinovaèko polje, a Aleksandra iz Trbu¹ana. Kako nezvanièno saznajemo, njih dvoje trebalo je uskoro da se vjenèaju.

Uviðaj je u toku.

Prema rijeèima zamjenika portparola PU Èaèak Vesne Ristanoviæ, uviðaj obavlja zamjenik osnovnog javnog tu¾ioca u Èaèaku Mirjana Toma¹eviæ Ðondriæ u prisustvu policijskih slu¾benika.

Naèelnik hitne pomoæi u Èaèku Slobodan Vidojeviæ potvrdio je da su u nesreæi dva lica izgubila ¾ivot.

Vidojeviæ je rekao da su u nesreæi povrijeðene jo¹ tri osobe, od kojih dvoje djece.

Oni su, kako je dodao, zbrinuti u èaèanskoj bolnici i trenutno su van ¾ivotne opasnosti.

Boban_m

Uzas. Strasnog li vikenda. Od petka je cetvoro poginulo na motoru. Sta se desava u Srbiji? :(

Kostić

de¹avaju se gre¹ke, a neki motori ih ne pra¹taju. tuga je kad strada suvozaè. za ¾ivot suvozaèa smo odgovorni mi vozaèi i. bedak.


Bori¹a

ja mislim da ovi ljudi imaju dvoje male dece... tuga :(

perkestefan

Neki decko je isto poginuo u uscu pre dva dana kada se islo u mitrovicu na bajk rok misiju....