Glavni meni

MotoGP Brno 15-17 avgust ide li ko

Započeo stilgar, 29 Jun, 2014, 12:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Master Z-ed

Citat: Mil@n poslato 23 Jul, 2014, 23:58
@Master Z-ed
Jel mozes da pojasnis malo ovo cekiranje.Od kog vozaca da cekiram kartu?
Ne zanimaju me kvalifikacije,samo trka u nedelju,znaci ne bih bio tamo od petka,vec samo u nedelju.
Ako budem resio da idem,donecu ti taj paket iz Ceske.

Lepo, kada dolazi¹ motorom, pu¹taju te da proðe¹ bez èekiranja na prolazu iliti ulazu, i prolazi¹ pored staze gde mo¾e¹ da izbaci¹ suvozaèicu a ti ide¹ na moto parking koji je oko 100m . dalje,
tebe zanima tribina c, tu na ulazu ostavlja¹ suvozaèicu i tu nema èekiranja po¹to su pe¹aci èekirani daleko odatle.
100m dalje ima¹ moto parking gde ulazi¹ sa motorom i plaæa¹ parking milsim 5 e. na izlazu sa parkinga ti èekiraju kartu tj ulaznicu za trku.

https://tickets.brno-circuit.com/en/TICKETS/Grand-Prix-Czech-Republic-2014/

ako bude¹ i¹ao javi mi za paket nije ni¹ta veliko samo ne ¹alju za srb.

stilgar

krecem u cetvrtak ranom zorom motorom (kawasaki ER5) ako meteo prilike budu povoljne, ako bude kisovito idem kolima, ako neko hoce da se pridruzi dobrodosao je da podelimo troskove puta (ako budu kola u pitanju). nosim i sator za 2 osobe je.

Gašpar

Citat: zVuk poslato 03 Jul, 2014, 18:28
zaboravi na to.....nije to srbija, tamo su ljudi uredno placeni i osigurani za posao koji obavljaju i nemaju potrebe da rade takve stvari, za razliku od nasih redara.....

...a imas da kupis kartu na licu mesta....

Vara¹ se, svuda se prolazi sa 20-50 evra :)


Maðari su uveli ozbiljne mere za F1 pre godinu dana, na GPu prolazi jo¹ uvek  :D

prpa_zr

mi kreæemo iz Zrenjanina motorima u èetvrtak u 07h

VR 46

Twist of wrist!

stilgar

Hvala kolega

ness

e da pitam i ja nesto imam 1 kartu za brno vip kartu za 3 dana da li bi mogo da je menjam tamo za 2 obicne karte ??? da li neko ima takvo iskustvo ??

prpa_zr