Glavni meni

MotoGP Brno 15-17 avgust ide li ko

Započeo stilgar, 29 Jun, 2014, 12:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Ove godine idem u Brno, kartu sam platio jos u martu (nisu mi poslali printable kartu jos uvek) pa rekoh ako jos neko od manijaka ide lepse ce biti u grupi. Evo mesta za dogovore i prijave. Planirao sam motorom da idem, Rev mi sredjuje kantasaki, al mozemo i kolima ili kako se vec dogovorimo.

stilgar

uzeo internacionalnu vozacku i zeleni karton.

nuadal85


stilgar

karta je 68 evra 3 dana preko motogp sajta.
http://calculate-distance.com/BEOGRAD%28Belgrade%29,Serbia/Brno,Czech-Republic
mada bi vise voleo da izbegnem auto put i vinjete :) od madjarske, treba neko iskusan da bi isli alternativnim pravcem  koristeci navigaciju.

mazzi

I ako je lepse motorom naravno mislim da se zbog troskova vise isplati kolima. Mi smo isli prosle godine, nas petorica kolima i ispalo je nekih 200€ po coveku.
- 60 € karta
- put - zavisi koliko vas je i koliko auto trosi + putarina. Za Madjarsku se ne secam a za Cesku i Slovacku su vinjete po 10€ - 1400 km ima do tamo i nazad.
- Kamp - mi smo ovde nesto jeftinije prosli posto smo usli jednim kolima /reno espace/ i rekli da svi spavamo unutra :) i platili samo 40€
- Klopa - Dozvoljeno je rostiljanje u kampu ali na rostilju, nema kopanja rupe kao sto smo mi radili :) Klopu za rostilj smo poneli odavde a pivo i ostalo smo kupili u nekom malom gradicu pored staze.

Nas je pratila kisa sve vreme tako da su kola bila pun pogodak ;)

Ovo je od prilike koliko se secam, neka me ispravi neko ako sam zeznuo ;)

jevta

Mo¾e to bez auto puta ali traje tri dana auto putem 7 -8 sati.

stilgar

Citat: jevta poslato 03 Jul, 2014, 12:43
Mo¾e to bez auto puta ali traje tri dana auto putem 7 -8 sati.
onda auto put :)
@ mazzi
gledacu prognozu ako bude najavljena kisa onda kola :)

Mil@n

Mo¾e li da se tutne neka lova na kapiji da se prodje bez karte? Ima li neko takva iskustva od ovih sto su bili veæ?

zVuk

zaboravi na to.....nije to srbija, tamo su ljudi uredno placeni i osigurani za posao koji obavljaju i nemaju potrebe da rade takve stvari, za razliku od nasih redara.....

...a imas da kupis kartu na licu mesta....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

grber

Pre par godina kad sam išao bilo je mesta gde su se Česi opušteno provlačili kroz ogradu. E sad, koja šansa je da pronađeš neko od tih mesta s obzirom da je u pitanju ogromna površina... mada uvek možeš da probaš, pa ako ne upali kupiš kartu (nije ograničen broj posetilaca) i uđeš.

Jefta

Citat: stilgar poslato 29 Jun, 2014, 12:43
Ove godine idem u Brno, kartu sam platio jos u martu (nisu mi poslali printable kartu jos uvek) pa rekoh ako jos neko od manijaka ide lepse ce biti u grupi. Evo mesta za dogovore i prijave. Planirao sam motorom da idem, Rev mi sredjuje kantasaki, al mozemo i kolima ili kako se vec dogovorimo.
Proveri to za kartu. Kada sam ja kupovao za nas, odmah su mi stigle karte da ih odstampam. Upravo zato sto je elektronska odmah stize. Odstampas bar kod i to je to.

Citat: mazzi poslato 03 Jul, 2014, 12:38
I ako je lepse motorom naravno mislim da se zbog troskova vise isplati kolima. Mi smo isli prosle godine, nas petorica kolima i ispalo je nekih 200€ po coveku.
- 60 € karta
- put - zavisi koliko vas je i koliko auto trosi + putarina. Za Madjarsku se ne secam a za Cesku i Slovacku su vinjete po 10€ - 1400 km ima do tamo i nazad.
- Kamp - mi smo ovde nesto jeftinije prosli posto smo usli jednim kolima /reno espace/ i rekli da svi spavamo unutra :) i platili samo 40€
- Klopa - Dozvoljeno je rostiljanje u kampu ali na rostilju, nema kopanja rupe kao sto smo mi radili :) Klopu za rostilj smo poneli odavde a pivo i ostalo smo kupili u nekom malom gradicu pored staze.

Nas je pratila kisa sve vreme tako da su kola bila pun pogodak ;)

Ovo je od prilike koliko se secam, neka me ispravi neko ako sam zeznuo ;)

150e po coveku ako ide 5 osoba u jednim kolima.

Kako je zabranjeno kopanje rupe i pravljenja rostilja na zemlji. Pa nama niko nije dosao da kaze bilo sta :)

stilgar

Citat: Jefta poslato 06 Jul, 2014, 13:10
Citat: stilgar poslato 29 Jun, 2014, 12:43
Ove godine idem u Brno, kartu sam platio jos u martu (nisu mi poslali printable kartu jos uvek) pa rekoh ako jos neko od manijaka ide lepse ce biti u grupi. Evo mesta za dogovore i prijave. Planirao sam motorom da idem, Rev mi sredjuje kantasaki, al mozemo i kolima ili kako se vec dogovorimo.
Proveri to za kartu. Kada sam ja kupovao za nas, odmah su mi stigle karte da ih odstampam. Upravo zato sto je elektronska odmah stize. Odstampas bar kod i to je to.

Citat: mazzi poslato 03 Jul, 2014, 12:38
I ako je lepse motorom naravno mislim da se zbog troskova vise isplati kolima. Mi smo isli prosle godine, nas petorica kolima i ispalo je nekih 200€ po coveku.
- 60 € karta
- put - zavisi koliko vas je i koliko auto trosi + putarina. Za Madjarsku se ne secam a za Cesku i Slovacku su vinjete po 10€ - 1400 km ima do tamo i nazad.
- Kamp - mi smo ovde nesto jeftinije prosli posto smo usli jednim kolima /reno espace/ i rekli da svi spavamo unutra :) i platili samo 40€
- Klopa - Dozvoljeno je rostiljanje u kampu ali na rostilju, nema kopanja rupe kao sto smo mi radili :) Klopu za rostilj smo poneli odavde a pivo i ostalo smo kupili u nekom malom gradicu pored staze.

Nas je pratila kisa sve vreme tako da su kola bila pun pogodak ;)

Ovo je od prilike koliko se secam, neka me ispravi neko ako sam zeznuo ;)

150e po coveku ako ide 5 osoba u jednim kolima.

Kako je zabranjeno kopanje rupe i pravljenja rostilja na zemlji. Pa nama niko nije dosao da kaze bilo sta :)
dobio sam potvtdu uplate a kazu karte ce slati nekoliko nedelja pre trke a najkasnije 5 dana pre pocetka manifestacije.

stilgar



pripreme u toku, nabavljen sator i torba. sator je trenutno na akciji u luisu 19.95 ako nekom treba a ima i komplet sa vrecom i podlogom za 69.95 ako jos neko planira nabavku.

https://www.louis.de/en/artikel/outdoor-starter/10002467?list=6977070
ovaj sam ja uzo

https://www.louis.de/en/artikel/camping-set-4-piece/10002479?list=6977070
komplet



volim_slatkise

e pa evo idem ja sa tatom i sestrom :) kao i prosle godine... :) Kartu si mogao i na ulazu da kupis od onih prodavaca van blagajne,uvek ima karata :) valjda ce nas posluziti lepo vreme :D

Master Z-ed

Citat: stilgar poslato 03 Jul, 2014, 13:17
Citat: jevta poslato 03 Jul, 2014, 12:43
Mo¾e to bez auto puta ali traje tri dana auto putem 7 -8 sati.
onda auto put :)
@ mazzi
gledacu prognozu ako bude najavljena kisa onda kola :)

na mopedu placas samo madzarima vinjetu, slovacima i cesima ne placas.

Master Z-ed

Citat: Mil@n poslato 03 Jul, 2014, 18:19
Mo¾e li da se tutne neka lova na kapiji da se prodje bez karte? Ima li neko takva iskustva od ovih sto su bili veæ?

nema potrebe.
dodjes motorom do ulaza sa suvozacicom. ostavis je ispred ulaza na stazu, odvezes se do moto parkinga, ostavis motor, platis parking mialim 5 e za 3 dana, na izlazu sa parkinga cekiras kartu (od vozaca) odsetas 100 m do ulaza na stazu gde si ostavio suvozacicu i lepo i kulturno udjete kroz kapiju na kojoj nema cekiranja.
i ustedis 68e.

Master Z-ed

a da, za ova dva besplatna saveta, trebam uslugu, da mi se donese nesto iz ceske i nema brige nije nista ilegalno, gabaritno isl.

ps. u madzarskoj pored auto puta postoji magistralni put celom duzinom, gde moze da se vozi malo brze ne bas 150km/h ali moze tipa 100-120km/h a usput ima i lepih jezera, sumaraka isl sranja ko voli i ne placa se putarina.

Mil@n

@Master Z-ed
Jel mozes da pojasnis malo ovo cekiranje.Od kog vozaca da cekiram kartu?
Ne zanimaju me kvalifikacije,samo trka u nedelju,znaci ne bih bio tamo od petka,vec samo u nedelju.
Ako budem resio da idem,donecu ti taj paket iz Ceske.

prpa_zr

 e pa da se zapljunem i ja :)

Kupio sam ¹ator iz Louisa (ponovo hvala Sekuli na ekspeditivnosti), karte su stigle pre neki dan :D

sad jo¹ samo da stignu nove gume i spreman sam ..

p.s mi planiramo tim magistralnim putem

stilgar

#19
i meni je stigla karta jos jakna da mi stigne :) Roleff Colombo black XXXL :)