Glavni meni

Obavezna knjiga na polici

Započeo K_A_W_A, 01 Februar, 2011, 15:18

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

jel ima neko ideju kako moze najlakse da se dodje do knjige
  hvala                   

konjarnik

Nisam citao knjigu ali zar nisu u timu billa dva vozaca ? Nisam nista citao o tom putovanju pa zato pitam.

Gašpar

Ne on je sam krenuo, ali je u Kanadi upoznao dvojicu momaka koji su sa BMW-ima krenuli, i sa njima je presao dobar deo Azije. Ako me secanje sluzi, jedan od ta dva Kanadjanina je prodao kucu da bi krenuo na put  ;D

KAWA, jesi li ti u kontaktu s ovim momkom? Mozda bi moglo da se prebaci 10-20 komada knjige kod nas, rasprodalo bi se brzo?

K_A_W_A

Sada je trenutno na Panamerikana turneji. Od Argentine do Aljaske. Kad se vrati, ja cu ga kontaktirati.

doktor

Ja sam narucio knjigu preko njegovog site-a, dobio je uredno na adresu, i potom platio u posti na njegovo ime.
Bikers work is never done!

mkt

odlicno
reci mi samo ako nije tajna koliko te je izaslo sve
hvala

sloba

Svaka cast i svaka ti dala! Ziveo! REspekt!
Bilo bi lepo da svako moze da se dokopa knjige!

Cale

E ovakve knjige treba davati deci za lektiru !

Dzigi Boy

Znali se koliko je km. presao i koliko ga je to zadovoljstvo kostalo?????


I gde ima knjiga u HR. da se kupi?? Znam nekoga ko ce mi je kupiti:)))))

K_A_W_A

Presao oko 40.000 km. A para, e, ja mislim da ni on tacno ne zna, ali je cifra sigurno veoma velika. Mada po mojoj predpostavci nije ispod 25.000 jevreja za 3 meseca. Imao je i neki peh, kad je polomio prednje vile u pustinji u Kazahstanu.

doktor

Negde je naveo podatak o cifri (mozda bas na njihovom forumu), radi se o 10-12000E, samo ne znam da li u to ulazio i trosak popravke viljuske i sl.
Inace, na Horizons Unlimited-u, radi se o podatku oko 15000E za takvo putovanje. Bio sam prosle godine na HU meeting-u u Bugarskoj, kod Guzzi Doug-a (onaj tip sto je vec dva puta obisao svet, sa Indianom i sa Hraley-om krutasem), pa smo malo razgovarali.
Low budget, spavanje u satoru besplatno, jeftino gorivo u zemljama treceg sveta, klopas sta stignes...
Bikers work is never done!

K_A_W_A

Danas sam iskoristio lep dan da se provozam do Osjeka. Nasao se sa drugarom AnteK-om. Dao sam mu moj skoman doprinos za Petra da mu uplati na racun. Trenutno su u Peru-u. Zelim im svu srecu.  [thumb_up]

K_A_W_A

Evo i najnovije vesti, jer mi se Petar upravo javio mailom. Inace on je ispunio svoj cilj.

"Oj!

Pozdrav iz Kolumbije! Bas sam sletio juèer na naveèer u Ju¾nu Ameriku. Motor dolazi sutra, samo vidjeti æemo koliko æe vremena trebati da ga preuzmem, jer dolazi vikend. A ne znam koliko carina bas radi vikendom.

Uglavnom javljam ti se, da ako si voljan javiti na srpske forume da æe knjiga "Oko Svijeta" biti na sajmu knjiga u Beogradu koji se odr¾ava ovih dana.

Zasada sto se tièe nastavka putovanja nemam neki striktan plan, ali se zna da se ne vraæam kuæi ove godine :)


®ivio!"


http://okosvijeta.com.hr                            

perlx

Jel se zna mozda na kom standu ili makar hali ?
Ja sam i dalje zainteresovan :)

K_A_W_A

Citat: perlx poslato 23 Oktobar, 2011, 18:40
Jel se zna mozda na kom standu ili makar hali ?
Stand Hrvatske knjige. Inace stamparija koja je uradila knjigu je "Baltazar" iz Koprivnice.

K_A_W_A


mkt

kud ne vidoh ranije  jbg ,sad sam se vratio sa sajma pihhhh

mkt

uzeo ja danas knjigu
stand se nalazi u hali 2 i lako se nalazi posto tamo nije guzva
cena 2300rsd ali je dobijate za 1750rsd posto je prodavac bio ljubazan i rekao je da ce svi ostali bajkeri knjigu dobiti po toj ceni

robbief

I ja sam uzeo po 1750din. Mislim da je bio poslednji primerak.
smooth

K_A_W_A

E bas mi je drago da i vi imate knjige. Cita se u jednom dahu. I sve te mami da nastavis sledecu stranu i tako do kraja. Uzivajte :)