Glavni meni

Obavezna knjiga na polici

Započeo K_A_W_A, 01 Februar, 2011, 15:18

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Mozda ste culi za momka iz HR, koji je pre dve godine seo na motor i sam obisao zemaljsku kuglu. Dvadesetogodisnji Petar Rikic iz koprivnice, moj poznanik, konacno je izdao knjigu o toj avanturi. Inace startovao je iz Vukovara i zatvorio krug u Vukovaru. Ja sam bio na njegovom doceku i jedini sam bio predstavnik iz Srbije. Docek je bio jako lep, a podvig koji je Petar napravio je za OGROMNO POSTOVANJE. Knjigu sam nabavio preko mog prijatela AnteK-a iz Osjeka. Ovim putem zelim da mu se zahvalim na tome. Iako smo na motori.hr pratili njegovu avanturu, knjiga je nesto sasvim drugo. Procitao sam je u jednom dahu i kao da sam putovao sa njim. Petar je trenutno na opet jednoj VELIKOJ avanturi sa prijateljem.Ide od Argentine do Aljaske. Bio je i na Dakaru. Evo nekih mojih slika sa doceka u VU i link na njegovu stranicu. Uzivajte  [cheers]

http://okosvijeta.com.hr/

K_A_W_A


K_A_W_A


K_A_W_A


misa-pei

Èitao sam u Moto Pulsu njegov putopis. Naravno, mnogo je kraæi nego knjiga, ali su me njegova hrabrost i odluènost odu¹evile. Svakako æu nabaviti i knjigu.
Država je najveći neprijatelj naroda

K_A_W_A

Preko neta smo se kuckali, ali sam ja licno hteo da dodjem i da se upoznam sa tako hrabrim momkom koji je zadao domaci svima i proziveo nas san. Svaka mu cast...

perlx

Kawa ko je izdavac ?
Mozda postoji nacin da se dobavi u beogradskom pasaluku ?

K_A_W_A

Izdavac je neka firma Baltazar iz Koprivnice. A za BG, tesko. Na njegovom sajtu ima varijanta da se poruci, ali ako imate nekog u HR da vam poruci, to bi bilo najbolje. Knjiga kosta oko 13e.

K_A_W_A

Ako nekog zanima, mogu da uslikam par stranica iz knjige pa da postavim ovde slike.

robbief

smooth

K_A_W_A


UFF

Sta mu se desilo sa blatobranom?
Jel zna u kojoj je drzavi ostao? ;)

K_A_W_A

Negde u Azerbedzanu (ili tu negde) prilikom povratka kuci, imao je jedan pad gde je polomio vile i onda je cekao da mu posalju iz Zagrba nove.

K_A_W_A


Lazic

#14
Klinac je loood, takodje sam citao u Moto Pulsu, OO do poda... [klanjam_se]


edit:

sta cine motori, otisao "cetnik" u Vukovar, slikao se pored znamenitosti, bio medju gomilom Hrvata kao predstavnik Srbije, gostili ga, pa gde ces boljeg osecaja, kao da se Juga nije ni raspala, al` nekako izgubismo 20 godina... [cheers]

robbief

Ja bih sutra krenuo samo da mogu mesec dana odmora da dobijem.
smooth

K_A_W_A

Citat: robbief poslato 02 Februar, 2011, 15:45
Ja bih sutra krenuo samo da mogu mesec dana odmora da dobijem.
Za tako nesto treba puno hrabrosti, pameti, puno para i malo "vise" od mesec dana ;)

mkt

bas je steta sto ne moze knjiga i ovde da se nabavi

robbief

Citat: K_A_W_A poslato 02 Februar, 2011, 16:33
Citat: robbief poslato 02 Februar, 2011, 15:45
Ja bih sutra krenuo samo da mogu mesec dana odmora da dobijem.
Za tako nesto treba puno hrabrosti, pameti, puno para i malo "vise" od mesec dana ;)

+ bolovanje? :)

U svakom slucaju, malo je stvari na ovom svetu koje se mogu uporediti sa putovanjem oko sveta motorom.
smooth

Dzambo

Citao takodje u moto-pulsu clanak. Jedva sam cekao da izadje novi broj jer je putopis bio podeljen na pola. Fantasticno mi je bilo priznanje da mu nije problem bilo proputovati toliko ili nalaziti smestaj, vec ubediti sponzore i ambasade da ce momak od 19.god da sam proputuje svet na motoru. Niko mu nije verovao. Fantasticne organizacione mogucnosti ima, od takvog "materijala" treba da bude pravljen neki direktor ili menadzer.

Svaka cast jos jednom na podvigu.