Glavni meni

1 Dan, 1220 km

Započeo dr32, 28 Jun, 2014, 20:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

Taj gel æe vremenom da se spakuje i stvrdne malo, taman dovoljno da mo¾e da na¾ulja. Ali, ipak æe barem za neko vrijeme da poslu¾i i smanji optereæenje...
It's the ride that matters, not the bike…

dr32

Imam jos par dana da sve isprobam i smislim kako.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Hohštapler

obièan dormeo jastuk, onaj lepi mekan sunðer, iseèe¹ du¾inu sica, stavi¹ u neku presvlaku i neko ti pri¹ije 2 - 3 kanapèiæa za te jastuènice da mo¾e¹ da ve¾e¹ oko repa motora, nema udobnije sigurno!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

jevta

Ma ne treba ti to.Fabricko sediste je dobro takvo kakvo je.Sve dodatno sto pravi konfor dovodi do privida koncentracije i umora i samim tim povecava opasnost u voznji.Ako te boli dupe stani odmori prosetaj malo uradi par cucnjeva...

Lazic

Voleo bih da te vidim na fabrièkom sedi¹tu od klepetala du¾e od 200 km, ono bre neki samuraj dizajnirao....:o  [facepalm] ;D

jevta

Svega par motora ima vece sediste od onog sto ga ja vozim ;D
A i moja guzica je dobro tapacirana pa mogu dugo da sedim

Lazic


OKi

Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2014, 01:35
Voleo bih da te vidim na fabrièkom sedi¹tu od klepetala du¾e od 200 km, ono bre neki samuraj dizajnirao....:o  [facepalm] ;D
Do prosle kodine vozio sam Klementinu. Jos mi nedostaje. Ali sam negde procitao >> kada sidjes sa KLE-a posle 200-300 km, ne znas da li ti se sere i pisa. a drugi dopisao ili ti se jebe <<

Hohštapler

Jevto, tvoj motor se NE RAÈUNA u ovoj prièi.
GSXF ima ubedljivo najudobnije sedi¹te na koje sam ikad spustio guzicu, ali ubedljivo. ©iroko, meko, èak i za suvozaèa ima "kadicu" da ne klizi kad koèi¹, materijal je sjajan...

Uostalom, kako ti ovo deluje? :D
http://i1.ytimg.com/vi/qJoTxSjzBOg/maxresdefault.jpg

A kako ovo?
http://s1.cdn.autoevolution.com/images/moto_gallery/SUZUKIGSX750FKATANA-1024_1.jpg

ps.
Gle ¹ta sam na¹ao kad sam ukucao GSXF ;)
http://www.suzuki-gsxf.com/images/photo_sexy/gsxf750-photo1.jpg
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Meni na fejzeru posle celog dana jahanja dupe bude OK. Zapravo ni¹ta ne boli.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: okisa poslato 01 Jul, 2014, 07:14
Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2014, 01:35
Voleo bih da te vidim na fabrièkom sedi¹tu od klepetala du¾e od 200 km, ono bre neki samuraj dizajnirao....:o  [facepalm] ;D
Do prosle kodine vozio sam Klementinu. Jos mi nedostaje. Ali sam negde procitao >> kada sidjes sa KLE-a posle 200-300 km, ne znas da li ti se sere i pisa. a drugi dopisao ili ti se jebe <<
Jeb'o bi uvek, osim kad siðem sa klepetala posle 300km...:o ;D

UFF

na cbr-u mi je sediste bilo pretvrdo pa sam napravio jastuce
na cb-u nema potrebe, uradili su ga za sve pare, samo utone guzica :D
jedino sto je polozaj takav da ako se ne drzis nogama za rezervoar na prvom kocenju sabijes jaja od isti

dr32

E da se javim i ja, bio sam par dana na moru ( o tome u drugoj temi ), a sutra je polazak u planu.
Manje vi¹e je sve spremno. Probao sam malo sa putnim jastukom, nije mi odgovaralo. Mislim da æu ovaj put da testiram svoje dupe i sedi¹te, a za povratak æu da vidim.

Ako je neko od manijaka rad da me presretne negde usput, èastim kafu. Javljam se usput kad i gde stignem. Ako bude bilo neophodno pravim pauzu u Beèu, al se otom potom.
P.s. Nadam se lepom vremenu, mada su prognoze hm onako ¹uæmuraste.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

jevta


clutch&brake

Neka te Bog cuva!!!
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

peratrap63

sretan put nije to nista samo uzivaj u voznji

castor

Ako ti oko Beograda zapne da ne mogu tijelo i/ili mozak da izdr¾e, javi se - ima¹ gdje da spava¹… Telefon ti je u PM. ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

dr32

Hvala na pozivu imam gde, u BGu nije frka. Javljam kako bude sve teklo i rado bi da vas sve vidim i uzivo upoznam ovih dana dok visim kod kuce i u okolini  [cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

Krenuo sam malo kasnije, al nisam hteoneispravan na put. Ulazim u Au. Pozdrav!
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy