Glavni meni

1 Dan, 1220 km

Započeo dr32, 28 Jun, 2014, 20:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dr32

Vrh' pa ¹to ne dolazi¹ gore? Mislim ima¹ vi¹e dobrih razloga za to. Aj èujemo se i vidimo sledeæe nedelje.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

castor

Èujemo se i vidimo… ;)
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Citat: dr32 poslato 16 Jul, 2014, 23:02
Vrh' pa ¹to ne dolazi¹ gore? Mislim ima¹ vi¹e dobrih razloga za to. Aj èujemo se i vidimo sledeæe nedelje.
Gore mu biv¹a gospoða...:o  [rofl] :-*

dr32

@Laziæ kad smo kod gospodja, jesi li ti oko ili 6 pro¹ao sa gospoðom prema Avali?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

Ja sam od danas do subote ujutru u Bgu. Ko je za dru¾enje i upoznavanje, nek vièe... ovaj pi¹e.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Lazic

Citat: dr32 poslato 23 Jul, 2014, 20:59
@Laziæ kad smo kod gospodja, jesi li ti oko ili 6 pro¹ao sa gospoðom prema Avali?

Moj motor tu¾an èami ispred zgrade veæ dugo...:'(

dr32

Citat: Laziæ poslato 24 Jul, 2014, 18:54
Citat: dr32 poslato 23 Jul, 2014, 20:59
@Laziæ kad smo kod gospodja, jesi li ti oko ili 6 pro¹ao sa gospoðom prema Avali?

Moj motor tu¾an èami ispred zgrade veæ dugo...:'(
E jbg :-(
Da se pohvalim, danas upoznao Castora  [cheers]

U subotu palim nazad, ako bi ko da se pridru¾i na bilo kom delu puta bilo bi super. Ruta ista kao u dolasku: Bg Horgo¹, Budimpe¹ta, Beè (ovde æu da prenoæim, ako ima beclija nek se jave), u nedelju: Passau, Nürnberg, Würzburg.

P.s. Imam dobrih slika, al ne mogu da ih kaèim sa telefona, ne¹to neæe.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

Zna li neko neki dobar, a povoljan hotel/motel oko Beca. +/- 50 km?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy


dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

Misija Srbija uspesno okoncana :)
Bilo je svega, al bilo je super, ovih dana stizu slike.

P.S. Misko hvala na savetu za hotel, od sad u Becu samo ovde. Povoljno, udobno, blizu svega, vrhunski.  [cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Lazic

Jesi nekako doveslao do rajha...??? ;D

mi¹ko_kolo

Citat: dr32 poslato 27 Jul, 2014, 23:36
P.S. Misko hvala na savetu za hotel, od sad u Becu samo ovde. Povoljno, udobno, blizu svega, vrhunski.  [cheers]

Koji? Prvi ili drugi ("moj")?

castor

Jesi ti deèko, stigao?
It's the ride that matters, not the bike…

®or¾ GTI

Dr stigo juce u wuzburg oko 21h polozio uspesno misiju,ovaj put sam sl put nadam se samnom :)

dr32

Citat: mi¹ko_kolo poslato 28 Jul, 2014, 14:06
Citat: dr32 poslato 27 Jul, 2014, 23:36
P.S. Misko hvala na savetu za hotel, od sad u Becu samo ovde. Povoljno, udobno, blizu svega, vrhunski.  [cheers]

Koji? Prvi ili drugi ("moj")?
Prvi HB1, ba¹ je dobar i na dobrom mestu.

Citat: Laziæ poslato 28 Jul, 2014, 02:14
Jesi nekako doveslao do rajha...??? ;D
Vala koliko me ki¹e pratilo, razmi¹ljam da promenjenim nick u "ki¹ni èovek"
Al sam nauèio sva¹ta ne¹to o pona¹anju i vo¾nji po ki¹i.
Citat: castor poslato 28 Jul, 2014, 17:47
Jesi ti deèko, stigao?
©to reèe Laziæ doveslao, ba¹ me nije htelo vreme ovaj put. Samo je u subotu bilo lepo vreme, svih ostalih dana gde god da sam krenuo oblaèio sam ki¹ni kombinezon.

Citat: zorzgti poslato 28 Jul, 2014, 18:07
sl put nadam se samnom :)
Èekam te + i pored svega nisam siguran da neæu ponovo. Samo ne bi sam.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

castor

Ta samoæa na cesti mislim da ubija u pojam vi¹e od svega. Meni je nenormalno znaèio onaj Englez ludi… Sve je isto, samo vi¹e nije dosadno… ;) ;) ;)
It's the ride that matters, not the bike…

dr32

To jeste, juce sam se izjurio za sve pare, a nisam hteo bas toliko  [neampojma] Al sam, a dosadno i samo po gasu. I stigao bi super brzo od Beca do Vizburga, al me pre Nirnberga uhvati kisa, pa kolona kreni stani, pa kao to da zaobidjem krenem ka Bambergu i stignem u 9 umesto u 7. I nesto mi nije jasno, uglavnom sam vozio po auto putu 140-150, po Deu i malo vise. Pauze na 200-220 km, i kad sve saberem nema sanse da prosecna brzina predje 100km/h. Nisam merio pauze, al uglavnom po 20-25 min. Dok se raspakujem, natankujem motor i istankujem sebe, nema sanse ispod 25 min.


Prvi dan tj. subota je bila optimalna. Komsija me ispratio do Horgosa, pa kafica i skoro 50 min pauze



Pa onda kad sam video tablu Budapest rek'o sebi "kuda zuris?" i samo produzih ka centru grada











Ovo je  apsolutni kralj, turcin koji sa Hondom CBR 150 i max brzinom od 110 kmh, vec drugu godinu za redom obilazi Evropu. Krenuo iz Istambula, preko Grcke, Rumunije, Bugarske i Srbije, dosao do Madjarske i onda put Austrije, Italije i Hrvatske nazad u Tursku, cini mi se uz Jadran. Cist dokaz da "boj ne bije svijetlo oruzje..."



Dalje sam po noci spicio do Beca za nekih 2 i po sata, bilo bi i brze da nisam ostao bez baterije na telefonu i navigacije, pa umesto u 11 u hotel sam usao nesto posle pola 12.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

mrle

Prièam sa Dr.Banetom pre par dana. Vratio se sa proputovanja Evropom 5.500km. Krenuo je ujutru u 7h iz Pariza i stigao u Beograd u 5h ujutru. Iz cuga, samo sa odmaranjima na pumpama. 1760km!!! Ka¾e pre¹ao Francusku brzo, Nemaèku.. Stigao  u Beè, bilo mu rano. Nastavio do Budimpe¹te. Ka¾e kada je veæ tu ajd do Subotice, onda ajd i do Beograda. Motor ZZR1100. U toku putovanja je imao i dve ture 1000+ km. Da li be¹e BG-Parma ili tako ne¹to, posle do Marseja i Tulza.

Andreja

Ok kada negde ¾uri¹ pa ga oplete¹ po auto-putu ali verujem da tu zabava prerasta u napor, psihièki i fizièki. Ne bih mogao u tome da u¾ivam. Vi¹e volim kad napravim do 350km u danu, mada je i to previ¹e jer volim da se zavlaèim i stajem kojekuda.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D