Glavni meni

bravarska radnja petko

Započeo brana, 24 Jun, 2014, 09:46

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

brana

Ako se pozove fiksni broj u firmi prebacice mi poziv. Ako se pozove mobilni telefon napisan par postova iznad javicu se. Dosta manijaka ima i moj privatni i sluzbeni broj.
U svakom slucaju na broj 063 80 30 935 me uvek mozete dobiti.
Ne znam sta je problem sa koferom. Videcu danas kada dodjem na posao

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Lazic

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 06 Avgust, 2015, 09:53

Zeljkamp

Kofer sam juce uzeo. Brava i dalje ne radi kako treba i, po recima majstora, ne moze bolje.

Regularna cena radova je bila 2500 dinara, koliko sam i platio prilikom preuzimanja. Manijacki popust izgleda ne vazi za svakoga...
TwinZ Auto & Moto

Kanarinac

A zasto si uopste platio ako nije popravljeno?

brana

Ne znam sto je bio problem da me pozoves kada si bio u radnji. Popust kada ima usluge odmah mogu da odobrim. Kada trebaju samo kljucevi to moram da pripremim. Svaki put pisem isto. Ko god me je pozvao unapred imao je popust.
U ponedeljak je popust 50 posto na kljuceve. Ne trebate da me zovete za to jer to firma organizuje, za razliku od mm popusta koji mora da ide preko mene.

brana

Citat: Kanarinac poslato 24 Jun, 2018, 00:21
A zasto si uopste platio ako nije popravljeno?

Napravljen je kljuc za kofer i on odlicno radi. Problem je u mehanizmu koji nije ni bio deo dogovora u startu. Kolega je pokusao i to da resi, ali na zalost nije moglo

Zeljkamp

@Kanarinac
Brana je dao odgovor. Kljuc je napravljen ali ne radi kako treba zbog brave.

Sto se placanja tice, to je normalna stvar jer ja svoje racune uvek placam. 😉

@Brana
Nisam te zvao jer sam smatrao da nema potrebe da te zovem. Znao si da je kofer moj i mogao si odmah radnicima reci za popust. Uglavnom, nije meni bilo ni do popusta, jer sam siguran da se vi neæete obogatiti zbog mojih par stotina dinara a isto tako, ja neæu osiromasiti. Otisao sam kod tebe u radnju zbog kolegijalnosti. Od Juznog bulevara do tebe ima dvocifren broj kljucarskih radnji koje su mi mogle ovo napraviti. Ja sma izabrao tebe. I opet bih. 😉
TwinZ Auto & Moto

brana

Imam jako puno obaveza u firmi i nemam mogucnosti da ispratim sve naloge. Zato je bitno da me pozovete jer onda je sigurno da cete svi biti ispostovani. Ni za jednog clana ne pravim razliku sem ako mogu da dam jos veci popust ili gratis.
20% je minimalni mm popust koji, ako mi se javite na vreme, mogu da organizujem

Zeljkamp

Zvao sam te pre neki dan na broj koji mi je Uff dao. Nisi se javio i vi¹e te nisam zvao.

Kao sto rekoh. Nisam do¹ao kod tebe u radnju zbog popusta veæ zbog drugih stvari. ©to se mene tice, meni je sve ok i ja sam zadovoljan. Vidimo se sledeci put kada mi zatrebaju ponovo tvoje usluge. 😉
TwinZ Auto & Moto

UFF

Citat: Zeljkamp poslato 23 Jun, 2018, 13:52
Manijacki popust izgleda ne vazi za svakoga...
Citat: Zeljkamp poslato 24 Jun, 2018, 00:32

Uglavnom, nije meni bilo ni do popusta

za mene popust vazi  [yahoo]

Lazic

Tebi naroèito treba popust... :o :P :D

Kanarinac

Onda se izvinjavam, ja sam razumeo da je popravljao bravicu samo, ali da nije odradjena kako treba [cheers]

UFF

Brana je otvorio temu da ljudima pomogne ako moze kad moze, ne da zaradi - to je sustina

ako stigne svima super, ako ne jebi ga, ni ne duguje nikom nista pa niko ni nema prava da se ljuti
zeljkamp mi je prijatelj takodje i znam da se nece naljutiti sto kazem da mislilm da je glupo da Branu ako nije stigao drkamo (jer znam cesto u kolikoj je guzvi, obija sef u nekoj banci i treba da prekine da se javi nekom na nepoznat broj da mu zavrsi popust a nije ga nikad ni video na primer a znam da mu telefon zvoni non stop jer on bukvalno vodi tu celu firmu, sto se posla i znanja tice bar)

mada vidim da je to obicaj u poslednje vreme i ivana za vizire i roberta za auspuhe itd

oni zaradjuju na tome a Brana ovo radi ne radi veceg % na plati ili radi firme da poveca promet vec samo i iskljucivo za korist forumasa kojima je njegova usluga potrebna i za to mislim da zasluzuje zahvalnost svakog clana pomogao mu ili ne ako nista vise onda bar zbog dobre volje

Glava Dole

Citat: UFF poslato 24 Jun, 2018, 19:42
...obija sef u nekoj banci...

Oduvek mi bio sumnjiv :)

UFF

jbg zakljucas veliku kolicinu novca u skupom bezbednom sefu i izgubils kljuc/zaboravis passwor a samo Brana ume da ga otvori. znas koliko ta usluga kosta? :)
i slazem se da treba da ga nagovorimo da predje u "privatan" sektor i da radi trecu smenu  [rofl]

Zeljkamp

Citat: Kanarinac poslato 24 Jun, 2018, 19:16
Onda se izvinjavam, ja sam razumeo da je popravljao bravicu samo, ali da nije odradjena kako treba [cheers]
Ja sam doneo original KTM kofer za 1190 Adventure koji je bio na drugom takvom motoru i kljuc od mog 1190 Adventure-a. Kod KTM-a kljuc koji pali motor otkljucava sve kofere. Posto je kofer bio od drugog motora, trebalo je prepraviti bravu kofera da je otvara kljuc od mog motora. Dakle, prepravke i izrade kljuca nije bilo, samo je brava prepravljena po mom kljucu. Kada je posao odradjen, ustanovili smo da kljuc otkljucava bravu ali da to ne radi glatko i bez otpora. Postoji blagi otpor prilikom okretanja kljuca ali je kljuc otkljucava i zakljucava. :)


Citat: UFF poslato 24 Jun, 2018, 19:42

ako stigne svima super, ako ne jebi ga, ni ne duguje nikom nista pa niko ni nema prava da se ljuti
zeljkamp mi je prijatelj takodje i znam da se nece naljutiti sto kazem da mislilm da je glupo da Branu ako nije stigao drkamo (jer znam cesto u kolikoj je guzvi, obija sef u nekoj banci i treba da prekine da se javi nekom na nepoznat broj da mu zavrsi popust a nije ga nikad ni video na primer a znam da mu telefon zvoni non stop jer on bukvalno vodi tu celu firmu, sto se posla i znanja tice bar)

Nemam razlog da se ljutim, to sam vec rekao. Samo sam konstatovao da je mogao da napravi popust i bez mog poziva jer je preko ove teme bio upoznat sa mojim slucajem jos dok je kofer bio u servisu, nista vise. ;)
TwinZ Auto & Moto

Lazic


mrle

Citat: Laziæ poslato 25 Jun, 2018, 10:35
Podma¾i ti to malo... ;D
wd 40


nego mo¾e i u ovu temu:
Juèe mi onaj najmlaði prstiæem na vozaèevim vratima ¹kljocnuo onu polugicu ¹to zabravljuje vrata. ja tresnuo da zatvorim, ono neæe, krenuo ja da gledam a on mi ka¾e :"Mora¹ to ¹rafcigerom, ja sam gurnuo ono unutra".
Ok, pritisnem bravu, vratim onaj kurèiæ nazad i vrata rade.
Ali...
Pokazuje na tabli da su vrata otvorena i onda pi¹ti u vo¾nji. I ne zakljuèava centralna, jer prepoznaje da su vrata otvorena.
©ta da radim?

da ne otvaram temu "kako se ne menjaju vrata" jer imam i cela komplet vrata.

Gavrolini