Glavni meni

bravarska radnja petko

Započeo brana, 24 Jun, 2014, 09:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ima da se kupi modul sa daljincem.....svojevremeno montirao u tranzita.....najteze mi bilo da otkljucavam zadnja vrata kad nesto treba da ubacim...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

brana

ima kod vecine elektricara i cene su ako se ne varam od 30-50e

Gašpar

Ja bio pro¹le nedelje, sa Branom uvek saradnja vrhunska i sve na nivou.

Ali devojka/¾ena koja radi na prodaji brava,... pa ono je stra¹no. Iznapu¹ava me ¾ena oèas posla jer ne znam da se ne ka¾e brava nego cilindar, jer ne znam da li je 6 ili 8. Jo¹ me tera kuæi da skidam bravu (cilindar brave po njoj) i pa onda da doðem, neæe da mi proda pa posle da menja.

Ko da ne ¾eli da joj ostavim pare, ¹ta znam  [thumb_down]

brana

vecina ljudi ne pravi razliku sta je cilindar, a sta brava, pogotovo jer neke brave ni nemaju cilindar koji sve pokrece. ima zaista mnogo vrsta i brava i cilindara.

ono sto mi nije jasno je zasto ti nije dala to sto ti je trebalo jer bi trebalo uvek da dajemo musterijama da ponesu, pa ako ima problem mogu da vrate. sem majstora, ja ne znam da li ima 10% musterija da su tacno iz prve znali sta im treba.

i dalje savetujem svima da me pozovu jer onda znam da cete biti sigurno dobro usluzeni. na robu ne mogu da vam sredim popust, dok za kljuceve i te kako mogu :-)

063 80 30 935 je broj na koji se uvek javljam

@gaspar

ako nisi zavrsio javi mi se. resicemo jako brzo sve :-)

Hattrick

Citat: brana poslato 20 April, 2018, 14:48
ako nisi zavrsio javi mi se. resicemo jako brzo sve :-)

Resi da riba ne napusava musterije, jer oni ne moraju da znaju profesionalni zargon bravara.  :)
Ni ona kad ide kod lekara, ne zna profi zargon hirurga, pa joj to niko kurcevito ne zamera.  

misa-pei

Dakle, juèe sam svratio... Pa to je stra¹no. :D :D :D
Slatko sam se isprièao s Branom, plus mi je on manijaèki sredio problem. Svaka mu èast.
Damu nisam ni video, odmah sam tra¾io Branu.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

gaspar voli taj SM nacin komunikacije sa damama.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

brana

Citat: Hattrick poslato 20 April, 2018, 15:02
Citat: brana poslato 20 April, 2018, 14:48
ako nisi zavrsio javi mi se. resicemo jako brzo sve :-)

Resi da riba ne napusava musterije, jer oni ne moraju da znaju profesionalni zargon bravara.  :)
Ni ona kad ide kod lekara, ne zna profi zargon hirurga, pa joj to niko kurcevito ne zamera. 

mislim da je napusavanje malo prejako receno. da je moguce da su bile neprijatne, ja to ne sporim. bilo kako bilo ja ne mogu da resavam bilo sta u prodaji. ja sam zaduzen da vodim servis i to u drugoj odvojenoj firmi kod istog vlasnika. ovu temu sam i otvorio da bih pomogao mm zajednicu sa onim sto mogu, a to je izrada kljuceva. oni koji su bili kod mene jako dobro znaju da to nije uradjeno zbog novca :-)

! No longer available

Hattrick

Tebi svaka cast, ima uvek samo pohvala ko god da ima posla sa tobom, tako da opusteno.  [thumb_up]
A Gaspar ce malo cesce ici kod gospodjice, cujem proradili leptirici od mu je onako odgovorila  [rofl]

UFF

gasa da joj odnese onaj gumeni deo i da joj ga metne odozdo i sve je ok :)

Glava Dole

Al da upamti strucan naziv "perverzativ", ako mu se omakne "kurton" napusice ga jos vise [rofl]

Hattrick

E onda na scenu stupa Latex, PVC, i Lisice, i tu bogami vise niko ne moze nista da garantuje.  :)

Lazic


Zeljkamp

#73
Jel jos uvek aktuelan MM popust ? Danas sam odneo kofer da se na njemu prepravi brava da je otkljucava kljuc od motora. Momak sa kojim sam pricao i kome sam pomenuo Motomanijake je rekao da popust mora licno Brana da odobri jer me ne poznaje.
TwinZ Auto & Moto

Lazic


UFF

bas tako, ne ides tamo a da ne zoves branu prvo, nemaju oni pojma ko smo mi

Zeljkamp

Kako da ga pozovem kada je na forumu napisao samo broj od radnje?
TwinZ Auto & Moto

UFF

a mene do sad nisi zvao kad ti je trebao necij broj? :)

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]


@Zeljkamp:
Èini mi se da si i ti u MM grupi na Viberu, ima tamo Brane... ;D

Zeljkamp

Iza¹ao sam iz grupe jer mi stizu poruke i fotke kada sam u inostranstvu a tamo nemam neogranicen internet kao ovde u Srbiji.

Inace, kofer je trebao da bude gotov juce ali su mi oko 16:30h javili da su imali problema sa nekim autom I da zbog toga nisu stigli da ga urade. Danas malo pre 17h sam otisao da ga preuzmem ali sam ga ostavio jer nisam bio zadovoljan kako su ga napravili. Do duse, momak koji ga je radio mi je jos preko telefona rekao da nije zadovoljan kako radi I da æe po treci put pokusati da ga uradi kako valja.

Dogovoreno je da u petak dodjem po njega.
TwinZ Auto & Moto