Glavni meni

bravarska radnja petko

Započeo brana, 24 Jun, 2014, 09:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

brana

evo sta se dogadja kada se redovno ne prati forum :-(

za neka vozila mogu da se naprave mehanicki kljucevi bez skidanja brave po broju sasije (poruce se kodovi kod "dobrih ljudi") ili kod kartice. kod vecine proizvodjaca vozila posle 1995 problem je cip koji mora da se ukodira. kod nekih modela moze i to da se resi skidanjem nekog dela gde se nalaze podaci o kljucu. tada moze da se napravi i kljuc koji moze da startuje vozilo. mnogo lakse od skidanja bilo cega je doci sa dijagnostikom do vozila i preko obd-a sve ukodirati. naravno sve zavisi od modela do modela vozila.

i dalje je standardni mm popust na sve kljuceve 20%. caka je da mene morate da kontaktirate da biste i dobili taj popust jer ostali zaposleni u radnji ne smeju da daju bilo kakav popust. kontaktiranje je ili preko poruka, kao sto je vecina i radila ili ako imate mm nalepnicu na kacigi ili motoru (do sada sam samo jednu nalepnicu video i taj decko je dobio popust ne znajuci za njega).
pored ovog popusta tri puta godisnje ima i "petkov popust" koji iznosi 50%. moram da vidim koji su to datumi pa da se unesu u prvi post kako bi svi znali. tada nije obavezno da se najavite, ali ako ja nisam tu kod kljuc bilo koje novije generacije nema ko da vam uradi.



brana

ko radi taj i gresi. popust ima dva puta godisnje. ne znam kako sam ja u svojoj glavi smislio da ima tri puta.

"petkov popust" je 24.06. i 31.10.

za one koji nece da citaju predhodni post da kratko kazem da svi koji dodju taj dan imaju 50% popusta na sve kljuceve.

Lazic

Sad æe svi da èekaju 31.10... ;D

srbac

31.10. ponesite stiropor, biæe gu¾ve !!!  :P :P :P :P :P

brana

Savetujem da ko hoce da dodje da dodje ranije, jer je taj dan redovno ludnica

zagadjenje

Bio jutros, zauzeo pol poziciju ispred neke babe :P Kofer uspe¹no otvoren, hvala  [yahoo] [thumb_up]
Tjuning bud¾ing

brana

31. doslo par manijaka. neke nisam video jer sam isao na put (vidim da su zadovoljni), ali sam se sa nekima malo se ispricao, napravili neki kljuc i zavrsili za cas. kada dodju dobri ljudi sve se brzo i resi.

mrle

Mom kom¹iji ispao kljuè sa bandita na putu ka BG iz NS. Primetio kada je stao ispred zgrade. Zove me malo pre, ne zna ¹ta da radi, nema drugi kljuè.

Lazic

Za poèetak da otkaèi akumulator... ;D

BOKYBOY

#29
Ja sam pre par godina,iz nekog razloga samo sebi poznatom,zavrljacio kljuceve od auta u Dunav  [zvizdi]
...i onda mi je jedan bravar uradio kljuceve po nekom broju na bravi...rece mi da to nije legalno ali znam da moze da se uradi... [policaja]

Lazic

Koji bi to bio razlog...? :-[

mrle

polomio mi se kljuc od kombija...

Lazic


Zeljkamp

Citat: mrle poslato 08 Avgust, 2017, 21:01
polomio mi se kljuc od kombija...
Kliker bi pokvario... CC


;D
TwinZ Auto & Moto

brana

Citat: mrle poslato 08 Avgust, 2017, 21:01
polomio mi se kljuc od kombija...

Koji kombi imas?

Inace informacija za sve. Radnja se premestila u carli caplina 2. To je 50 m od stare radnje

mrle

Citat: brana poslato 09 Avgust, 2017, 09:12
Citat: mrle poslato 08 Avgust, 2017, 21:01
polomio mi se kljuc od kombija...

Koji kombi imas?

Inace informacija za sve. Radnja se premestila u carli caplina 2. To je 50 m od stare radnje

zvao sam sinoæ, ali je bilo pred zatvaranje. Poslao sam tasta (mislim, sam je oti¹ao) do Stadiona, Nije mi javio ¹ta je uradio.


Javio mi se veoma ljubazan radnik, sve mi je objasnio.
Fiat Ducato je kombi, ima tema "kupujem kombi sa 9 sedi¹ta", koja je naravno oti¹la u totalni off :)

Aussweis


Nisam ni znao da ima tema  :)  inace, Brana mi uradio rezervni kljuc za Horneta, potpuno isti kao originali koje imam, nema razlike!

Bilo je malo madjijanja ali je odradjeno u full-u!   [clapp] [thumb_up]
Sve ima cenu ili čast!

UFF


mrle


mrle