Glavni meni

bravarska radnja petko

Započeo brana, 24 Jun, 2014, 09:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

brana

ako nekome treba bilo koji kljuc danas u radnji gde radim je popust 50%.

adresa je bulevar despota stefana (29. novembar) 68c. to je na samom uglu sa cvijicevom.
telefon je 011/32-92-301

Lazic


brana

#2
3300 dinara bez daljinske komande

edit: zaboravih da ti kazem da mi za pravljenje kljuca treba i auto

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] kurac, motorom sam...:o ;D

juga


Lazic


BOKYBOY

...treba meni od rezervoara jedan rezervni...kolko novaca? [neampojma]

brana

Sad sam tek stigao kuci. Jos ne umem da kucam i vozim :D Imas pp.


brana

ovo je samo kuciste za kljuc. nema elektroniku unutra. kljuc za njega je u nabavci preko 70e+rezanje+kodiranje=previse. zato ga niko nece.

eclipse4

to je jos 10e kod brace turaka ;)

nisam znao sta hoce ukapirao sam da hoce samo narezivanje

brana

cip bez elektronike kosta i manje. turci nemaju elektroniku. prave samo za vozila kojih ima mnogo kod njih. retko gde i u kini imaju da se nadju. malo je vozila.

eclipse4

bem ga sta imaju i sta nemaju,burazer narucio sa ebay ovo sokocalo za c4 (tj onaj sto izlice ko skakavac jer mu se svidja) ode kod turcina i vuala....radi ko sat. a to bilo u februaru mesecu......e sad ako imas sveziju informaciju od mene,onda im je nestalo elektronike...ako imas stariju informaciju onda dobili elektroniku ;) ;) ;)

brana

c4 ima skakavac, kao sto si rekao i njih ima. lazic nema skakavac i ne moze da se ukodira na njegovom autu. informacija je od prosle nedelje kada sam poslednji put bio u turskoj. inace firma gde radim je jedan od uvoznika kljuceva pa slucajno znam ;)

eclipse4

onda im je definitivno nestolo

p.s "ovo su austrijski turci" ;) ;) ;)

bigsheki

pazario sam 406 od drugara pre neki dan,izgubio je kljuc jedan jedini koji je imao,mozes li mi reci da li na osnovu saobracajne moze da se uradi kljuc da ne bi morao da saljem auto na slepi za bgd ili ns.

UFF

kako mislis na osnovu saobracajne jbt?
aj da si rekao na osnovu brave ali saobracajne?

rboban

Moze meni na osnovu saobracajne da se napravi motor ceo?
Ride It Like You Stole It

Hattrick

Samo i iskljucivo u Veranu za Peugeot mozes da narucis bravu/kljuc/kodiranje, na osnovu saobracajne (serijskog broja automobila).
Na svim ostalim mestima, rade na osnovu drugog kljuca, na osnovu brave ili na osnovu BSI-a.

bigsheki

nisam nikad bio upucen u te stvari,pa sam zato postavio pitanje.znam da mogu na sonovu brave da naprave,ali moram odneti auto za ns,zr ili bgd.sad bar znam da cu ilu odneti auto ili naruciti u verano motorsu.hvala za pomoc drugari.