Glavni meni

poskupljuje registracija

Započeo darkbaron83, 23 Jun, 2014, 19:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Mik

Citat: zagadjenje poslato 12 Jul, 2014, 10:49
Citat: mrle poslato 11 Jul, 2014, 16:31
da im se pridru¾imo?

http://mondo.rs/a709253/Info/Drustvo/Sindikalci-23.-jula-izlaze-na-ulice-Beograda.html


Neko je ranije pominjao masovni protest, u smislu, kako narod treba konaèno da se ujedini, a ne da protestvuju prosvetari, pa njih olede, pa zdravstvo, pa i njih olade i tako redom.

Eto prilike 23. jula

Ja sam to ranije pominjao.

Pa sam kritikovan.
(al' to nije sve sto sam od ove zemlje dobio)
Pa sam proglasen blesavim.
(pa ni ovo nije kraj onoga sto sam od ove zemlje dobio, ali sve sto sam ikada dobio svodilo se na slicno i toga je bilo jako mnogo i sa svih strana.)

A onda neki od onih koji su me kritikovali objavljuju tekstove iz stampe ciji je rezime upravo ono sto sam ja pominjao kao dobro resenje!  [neampojma]

Hurricane


juga


ЯЭВОЛУТИОН

KAO I UVEK TRUJU NA SPOGRESNIM DEFINICIJAMA....
1. Poskupljuje osigurenje za 45%
2. Registracija ostaje ista
3. Taksa za upotrebu motornih vozila ostaje ista

Neki evropski parlamentarci su pitali retarde "koliko ovde kosta osiguranje za bmw x5"...retardi su im rekli koliko kosta....onda su evropski retardi rekli "mora da se poveca cena osiguranja za 45%".....realno i treba....za bmw x5....nisu im rekli da pored troskova osiguranja mi ovde imamo jos neke troskove koje placamo drzavi...a koje oni ne placaju....
I nisu svesni da za cenu koju mi placamo svake godine oni dobiju polukasko za motorcikl u nemackoj sa limitiranom kilometrazom na 20000 km....ja toliko nisam presao u zadnji pet godina....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Jul, 2014, 17:22
KAO I UVEK TRUJU NA SPOGRESNIM DEFINICIJAMA....
1. Poskupljuje osigurenje za 45%
2. Registracija ostaje ista
3. Taksa za upotrebu motornih vozila ostaje ista

Neki evropski parlamentarci su pitali retarde "koliko ovde kosta osiguranje za bmw x5"...retardi su im rekli koliko kosta....onda su evropski retardi rekli "mora da se poveca cena osiguranja za 45%".....realno i treba....za bmw x5....nisu im rekli da pored troskova osiguranja mi ovde imamo jos neke troskove koje placamo drzavi...a koje oni ne placaju....
I nisu svesni da za cenu koju mi placamo svake godine oni dobiju polukasko za motorcikl u nemackoj sa limitiranom kilometrazom na 20000 km....ja toliko nisam presao u zadnji pet godina....

Upravo tako. Plus ¹to u Austriji, recimo (za ostale nisam proverio) plati¹ osiguranje za najjaèi auto koji ima¹. Dobije¹ jedne tablice, koje su tvoje, pa ih prebacuje¹ na sve svoje automobile koje vozi¹. Samo ne mo¾e¹ dva u isto vreme.  :)


Sa druge strane, tamo je to osiguranje samo, duplo skuplje od na¹e kompletne registracije (osiguranje plus ostale da¾bine). A cene delova su iste tamo i ovde - ovde su mo¾da majstori jeftiniji, ali cene delova su iste. 

Opet onda, kad poredi¹ sa visinom plate, ono tamo se mo¾e izdr¾ati, dok kod nas... te¹ko, za veliku veæinu. Tu dolazimo do su¹tine problema. Ovde se jako te¹ko ¾ivi od po¹tenog rada. Ako je te¹ko, hoæu da politièari i osiguravajuæe kuæe prvi ponesu teret i svojim primerom poka¾u kako se ¹tedi, pa neka onda to tra¾e od nas. Pre toga im jebem milu mater.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

castor

It's the ride that matters, not the bike…

mareskin

Citat: Slaninar poslato 13 Jul, 2014, 17:48
Pre toga im jebem milu mater.  :)

Èudo jedno kako ne umem da citiram ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ume¹, ume¹, debeli...:P :-*

Slaninar

 [rofl] [rofl] [rofl]

Ovaj, to je izvuèeno iz konteksta, pa nisam tako mislio. Hteo sam reæi "majku".  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ako bi gledali na odnos plata, mi ne bi trebali da vozimo ni¹ta. nama je i busplus skup za po¹tenu platu. ¹to bi neko reko, 'nemoj da vozi¹ motor ako nema¹ pare' meni lièno, naj, ful, simpatièna izjava ;D

Alekre

Najbolje je da jasemo magarce, ekoloski je!

mareskin

Citat: Alekre poslato 14 Jul, 2014, 10:10
Najbolje je da jasemo magarce, ekoloski je!

Problem je samo ¹to je sad na nas red da budemo magarci tj. jahani ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

...kad pogleda¹ kolike su plate, kako veæina ¾ivi, meni nije jasno kako imamo i da jedemo...
Ljudi proseèna plata 31000din... a 80% je na minimalcu. Prijavljenih. Koji su takoðe manjina.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

za par godina cemo svi voziti bajseve umesto motora s obzirom da i benzin poskupljuje

Slaninar

Te¹ko, meni zimi bajs tro¹i po dva bureka na 100 km. Od èega?!?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

...skupo je i umreti.i da te sahrane treba 30.000din... od èega??!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

u siroma¹nim zemljama ljudi ja¹u ¾ene kad nemaju za leba i kote se. mi ni to ne mo¾emo, nemamo snage od gladi ;D (rade ljudi i dan danas za 20 000 i manje. pustite statistike)

djolefer

i cekaj sta se desava,, nista a ?  cutimo i pusimo.. jel ima neki protest zakazan"
:D

Joker

Da li zaista mislite da bi bilo ikakve promene i sa tim protestima?

To bas mora da se opasno nagazi na zulj da bi se privukla neka paznja... A to je bar jednom nedeljno uraditi ono sa naplatnih rampi...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...