Glavni meni

poskupljuje registracija

Započeo darkbaron83, 23 Jun, 2014, 19:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić


Lazic

Slobodno ga ponesi...;D Mada mo¾da ima i kod mene u kom¹iluku...:D

Kostić

jebote, gori si grebator od mene, poneæu ;D

Lazic

[rofl] [rofl] [rofl] :-*

Nisam zato rekao, nego ja loèem plastikanere, ne znam ni gde ima tuborga u staklu kod mene u kraju...:o ;D


mrle


Hurricane


Lazic


Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Kostić

Citat: Laziæ poslato 09 Jul, 2014, 10:01
[rofl] [rofl] [rofl] :-*

Nisam zato rekao, nego ja loèem plastikanere, ne znam ni gde ima tuborga u staklu kod mene u kraju...:o ;D

ne znam da li zna¹ kako se puni plastièna ambala¾a, al bolje je trovati se alkoholom iz stakla. du¾e æese truje¹. ;D

Lazic

Pojma nemam, i nemoj da ti padne na pamet da mi obja¹njava¹, samo mi fali da mi presednu bombe...:o ;D A i ja to toliko brzo osu¹im da ne verujem da mo¾e da ¹teti vi¹e nego samo pivo...;D

bigbad86

Sto je najgore oko ovoga se raspravljamo a to je zapravo negde oko par hiljada po vozilu a oni ce na mala vrata da nam povecaju cenu goriva za 5 dinara sto na duze staze izadje mnogo vise ;)

Slaninar

I, ¹to æe nas skroz dotuæi, novi zakon o radu. Onda mogu i da prepolove sve namete - opet æemo da crkavamo. :/
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle


vlada_dee


tokio

Citat: vlada_dee poslato 11 Jul, 2014, 16:49
sad, koliko ce se ljudi primiti...

http://www.telegraf.rs/vesti/1149661-zbog-veceg-auto-osiguranja-u-ponedeljak-gasimo-motore

zbog sveop¹teg blagostanja u Srbiji moji motori uglavnom i onako uga¹eni, te¹ko da æe moæi vi¹e nego ¹to su sad da budu uga¹eni :P

Hurricane

..ni meni u poèetku nije bila jasna ideja o ga¹enju motornih vozila u znak protesta,

mislim, nije mi ni sad jasna!!

kao da neko namerno hoæe da ¹to bezbolnije po vlast zadovolji potrebu naroda za buntom..

jer na ovaj naèin su desetkovali masovnost protesta,

izmeðu ostalog, kako æe da protestuju oni koji su na poslu u recimo to vreme, a vozila im parkirana ispred firme?

kako da protestuje onaj ko nema pare za registraciju jer je poskupela?

takvih i jo¹ mnogo sliènih sluèajeva i problema postoje kad je u pitanju ova ideja...

lièno mislim, da protest treba da bude u 19:30h, da se izaðe pe¹ke na ulice, starim dobrim oprobanim metodom

¹erpama i pi¹taljkama, paljenjem kontejnera, tuèom s policijom i ¾andarmerijom..

sve ovo mislim da ide prilog njima koji su nam i seli na leða, ako nije i organizovano s njihove strane...

svi oni rade zajedno a protivu nas...


Kostić

podele su toliko velike i tenzije su postale prilièno upadljive, da æemo jo¹ malo da napravimo jedan mali graðanski rat. narod protiv dr¾ave. tu neæe biti ni sindikata, ni firmi, ni kurca ni palca. biæe prosta glad protiv sitog. toliko smo glupi da nam to sledi u skorijoj buduænosti. al to neæe da bude peti oktobar. biæe mnogo gore, na ¾alost jednog naroda.

zagadjenje

Citat: mrle poslato 11 Jul, 2014, 16:31
da im se pridru¾imo?

http://mondo.rs/a709253/Info/Drustvo/Sindikalci-23.-jula-izlaze-na-ulice-Beograda.html


Neko je ranije pominjao masovni protest, u smislu, kako narod treba konaèno da se ujedini, a ne da protestvuju prosvetari, pa njih olede, pa zdravstvo, pa i njih olade i tako redom.

Eto prilike 23. jula
Tjuning bud¾ing

penzos

Lièno smatram da je sve uzalud! Menjale se vlasti, bila razlièita ureðenja, lupalo se po golom kamenu, po ¹erpama, izlozima, kontejnerima,... sja¹i kurta da uzja¹e murta. Uvek su pi¹ali po sirotinji i narodu, a oni sreæni-misle pada ki¹a. Ja nisam registrovao ma¹inu. I neæu do daljnjeg. A znam da trebam i moram, ali 26000  [samoubistvo]??? Ne dam dok ne dogori!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion