Glavni meni

poskupljuje registracija

Započeo darkbaron83, 23 Jun, 2014, 19:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Conti-Moto

Ne radi Lazic za strane sluzbe, on radi za aktuelnu vlast ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

Lazic


Silvana

Citat: zVuk poslato 08 Jul, 2014, 10:19
mik ima poentu ovde......zna li neko ime coveka koji je vodio protest..??...kome/cemu sluzi organizacija koja je juce nastala, a danas poziva sve motocikliste na protest..??...

da ne bude zabune, ne zelim da omalovazim protest, samo me zanim da li neko zna.....

Ne vidim èemu takva pitanja i konstatacije. Organizator je i potpisnik zahteva BUM, zna se i ime potpisnika, pi¹e ispod peèata na zahtevu. ©to di¾e¹ tenziju? Za¹to nova organizacija poziva na protest? Mo¾da zato ¹to MAS vi¹e nije ¹to je bio? Mo¾da zato ¹to je BJB to ¹to je? Mo¾da upravo zato ¹to niko nema muda (pardon maj frenè) da stane i ka¾e ''dosta je'', ali svi bi ih imali da neko zove na ustanak sa kritiènom masom od 2 miliona ispred Skup¹tine? Sigurna sam da bi se ne¹to postiglo. Ali sad kad nije tako... najbolje da èekamo da bude sigurno.
Registrujemo deset vozila, znam za¹to idem - ne ¾elim da opet mi platimo ono ¹to treba da plati dr¾ava, npr. od donacija koje su im se slile na raèun; ne ¾elim da oni od toga uzmu za svoje audije, ¹to reèe kolega. Za¹to ne idu oni koji nemaju posao a vozili bi motor?

O tebi, Laziæu, ne ¾elim ni da razgovaram. Samo mo¾e¹ da doðe¹ na rakiju  :-*
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic

Razumem i nije mi te¹ko...:-* [srce]

ЯЭВОЛУТИОН

razumes ti moj kurac !!!!!!!!!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

Citat: Silvana poslato 08 Jul, 2014, 12:44


Ne vidim èemu takva pitanja i konstatacije.

ako cu da sledim nekoga, zelim da znam ko je i sta je, i da nece da se pretvori u mas ili bjb i da mi kaze "uspeli smo u protestima nece povecati osiguranje za 45% povecace za 30%" ......prosto zelim da znam i ne vidim nista lose u tome....



Citat: Silvana poslato 08 Jul, 2014, 12:44
©to di¾e¹ tenziju?

...pitam nesto sto me zanima, bez namere da dizem tenziju....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Jul, 2014, 13:21
razumes ti moj kurac !!!!!!!!!!!!
Daa, zato ti ne razume¹ èak ni moj...:P

Sad se setih, poslao ti k0le drugi litar dunje(prvi je nièim izazvan izvr¹io samoubistvo u gepeku), samo da dobijem ili dam otkaz pa æu svratiti da ti donesem...:-*

Kostić

jebote gde sam ja do¹ao

Slaninar

Citat: zVuk poslato 08 Jul, 2014, 13:25
ako cu da sledim nekoga, zelim da znam ko je i sta je, i da nece da se pretvori u mas ili bjb i da mi kaze "uspeli smo u protestima nece povecati osiguranje za 45% povecace za 30%" ......prosto zelim da znam i ne vidim nista lose u tome....

Moje neko mi¹ljenje na temu.

Napravimo nas dvojica Udru¾enjeMotoManijaka "UMM". Hoæemo da se borimo za veæu bezbednost i po¹tovanje motorista, ni¾e cene registracije, ukidanje putarina za iste, dozvolu za kori¹tenje ¾ute trake, provlaèenje izmeðu kola (filtering, ¹to bi rekli Englezi) i tako dalje. I skupljamo ljude, animiramo. Radimo. U najboljoj nameri.

Èim postanemo dovoljno veliki da ne¹to promenimo, moraæemo postati neèiji, ili æe nas sjebati - nikom ne odgovara slobodna, nekontrolisana jaka sila. Kako æe nas uni¹titi? Pa svako se mo¾e pritisnuti, uceniti. Bilo kakva mana, porok, slabost  - uceni¹ èoveka. Ili preti¹ - svakom se mo¾e naæi ¾ica. U stvari, ne svakom, ali dovoljno je dvoje ljudi iz vrha organizacije (po moguænosti da ne znaju jedno za drugo, pa da lak¹e proveri¹ ako neko krene da te la¾e). Tako da se mo¾e sjebati.

Ili postane¹ neèiji - pravi¹ kompromis. Neka to bude stranka ZZ.  Onda ne radi¹ ni¹ta ¹to smeta finansijerima ZZ, a ono za ¹ta se jebe istima, za ¹ta im je sve jedno, za to æe te pustiti da se izbori¹  - ima¹ veliku, jaku organizaciju pa mo¾e¹ to. Onda ostvari¹ recimo pola, ili treæinu stvari koje si planirao. Ima¹ moæ da izgura¹ 100%, ali da te ne bi sjebali (pa da bude 0%), mora¹ praviti kompromis.

Siguran sam da je tim putem pro¹ao MAS, BJB, a i svaka druga prièa tog tipa, kada dovoljno poraste, mora doæi pod kontrolu.

Mo¾da gre¹im, mo¾da sam previ¹e paranoièan, ali tako nekako to meni otprilike izgleda.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane


mrle

Onda je bolje organizacija protesta bez organizatora.

Slaninar

Kako god okrene¹ - gubi¹. Ili dobija¹, ali veoma malo. Zavisi da li si optimista, ili pesimista.  :)

Usavr¹ene su metode za manipulaciju i kontrolu mase, ne vidim naèin da se i¹ta pomeri na bolje.  

Uz to oti¹la nam privreda u kurac, kupiæe nas stranci za siæu i radiæemo za ¹aku ri¾e. Mislim da ni¹ta ne mo¾emo da uradimo da se to promeni. Samo pojedinci mogu da zapale napolje - ovako. Da mi sutra neko da vlast da radim ¹ta znam - ne znam od èega bih i¹ta mogao napraviti. Korupcija, besparica, propale firme... sve ode u kurac.  Dug po glavi stanovnika...   A mali smo, ne mo¾emo sami sebi biti dovoljni, da sve pravimo za sebe i da odjebemo MMF & ekipu.


Mislim i pored svega toga i liènog pesimizma, bih oti¹ao na protest - podr¾ao u svakom sluèaju.


Ima i ovako ne¹to:

http://en.wikipedia.org/wiki/Critical_Mass_(cycling)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Slaninar poslato 08 Jul, 2014, 14:21
Kako god okrene¹ - gubi¹. Ili dobija¹, ali veoma malo. Zavisi da li si optimista, ili pesimista.  :)

Usavr¹ene su metode za manipulaciju i kontrolu mase, ne vidim naèin da se i¹ta pomeri na bolje. 

Uz to oti¹la nam privreda u kurac, kupiæe nas stranci za siæu i radiæemo za ¹aku ri¾e. Mislim da ni¹ta ne mo¾emo da uradimo da se to promeni. Samo pojedinci mogu da zapale napolje - ovako. Da mi sutra neko da vlast da radim ¹ta znam - ne znam od èega bih i¹ta mogao napraviti. Korupcija, besparica, propale firme... sve ode u kurac.  Dug po glavi stanovnika...   A mali smo, ne mo¾emo sami sebi biti dovoljni, da sve pravimo za sebe i da odjebemo MMF & ekipu.


Mislim i pored svega toga i liènog pesimizma, bih oti¹ao na protest - podr¾ao u svakom sluèaju.
[clapp]


mrle


Kostić

originalan naèin? zar nije kopija kolega iz susedne nam dr¾ave. ovo kao da je neka reklama jebote, 'naje¾ili se kad je gomila bajkera sa sve ko¾nom opremom krenula prema njima'.... toukater u srbiji ;D e nasmejao sam se

Lazic

Citat: mrle poslato 09 Jul, 2014, 09:26
Citat: Che poslato 08 Jul, 2014, 19:53
https://www.youtube.com/watch?v=KbvhMmUKKDw&feature=share&hd=1

¹to nam je fin ovaj Bane :)

Trebalo je malo vi¹e da se te¾i¹te stavi na osiguranje.
Moram vi¹e da svratim do njih, stvarno sramota...:-[


@èupavi brðanin:
jesi spasao motor iz kand¾i onoga...? :o

Kostić

jok, od tebe nema koristi, idem kasnije po njega


Lazic

Citat: kosta66 poslato 09 Jul, 2014, 09:42
jok, od tebe nema koristi, idem kasnije po njega
Ako bude¹ i¹ao posle 4, svrati na pivo na krovu...:-*