Glavni meni

poskupljuje registracija

Započeo darkbaron83, 23 Jun, 2014, 19:14

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

mo¾e se i bez tablice, zavisno koliko je neko alav

Lazic

Imam ja tablicu... I nalepnicu... ;D :-[

dzimika

i osiguranje... i zeleni .... :D
cudne su ove nove tehnologije :D

lord_oblivion

300spartanacaimnabijekrutiizrikverca
'malopre' sam registrov'o babu, tu bi kontinjud..
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

juga

Sve se ne¹to i¹èudjavamo, palamudimo kako je registracija i onako skupa, pa jo¹ plaæamo za celu godinu, a vozimo pola...umesto da se dogovorimo da jedan vikend na u¹æu skupljamo potpise za peticiju koju æemo predati tamo nekome, pa ako ne bude ni¹ta onda jedan ponedeljak zauzmemo ulice u centru grada... kako taksisti. Mi samo prièamo psujemo, a njih tako zabole!

Slaninar

Citat: juga poslato 24 Jun, 2014, 08:51
Sve se ne¹to i¹èudjavamo, palamudimo kako je registracija i onako skupa, pa jo¹ plaæamo za celu godinu, a vozimo pola...umesto da se dogovorimo da jedan vikend na u¹æu skupljamo potpise za peticiju koju æemo predati tamo nekome, pa ako ne bude ni¹ta onda jedan ponedeljak zauzmemo ulice u centru grada... kako taksisti. Mi samo prièamo psujemo, a njih tako zabole!

Upravo tako.

Realno kad pogledam, koliko god meni lièno to smetalo, motor jeste luksuz. Kao i auto veæi od 1300 kubika. Mi smo siroma¹na zemlja postali, ljudi rade za po 20 hiljada meseèno, pre¾ivljavaju, veæina. Privreda ne radi, sve su sjebali i rasprodali, jedini izvor prihoda su te razne takse. Ja prvi kad bude stvarno prigustilo, da treba para, prvo ¹to æe leteti je motor, jebiga. Dok imam za tu registraciju, znaèi da ima gladnijih od mene...  Te gladne ako stisnu, oni æe se buniti, nemaju vi¹e kud, a mi se jo¹ mo¾emo stisnuti, pa ste¾u po malo kai¹, kao ona prièa sa kuvanim ¾abama...

Uz to, zahvaljujuæi demokratiji, nema¹ ni protiv koga. Ako si nezadovoljan, samo ka¾u: "pa menjaj, evo ti izbori". A na izborima dobije¹ jedno jaje da bira¹ - svi isti, svi rade za iste. Oèekujem uskoro novi zakon o radu i za max. 5 godina postajemo pravi divlji zapad - ko naðe posao za 100 evra, biæe sretan, a otkaz dobije¹ ujutru kad doðe¹ na posao - zavisi kako gazda izraèuna.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 24 Jun, 2014, 09:40
Ne ¹iri paniku...;D

To me upozorava¹ umesto Velikog Voðe?  :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Kostić

Citat: Slaninar poslato 24 Jun, 2014, 09:37


Ja prvi kad bude stvarno prigustilo, da treba para, prvo ¹to æe leteti je motor, jebiga. Dok imam za tu registraciju, znaèi da ima gladnijih od mene...  Te gladne ako stisnu, oni æe se buniti, nemaju vi¹e kud, a mi se jo¹ mo¾emo stisnuti, pa ste¾u po malo kai¹, kao ona prièa sa kuvanim ¾abama...



kod mene æe prvo da leti auto, pa escajg, krevet, orman, muzika, a motor ide samnom. ja kad mi padne pesto dinara, ne jedem, sipam benzin za makar krug. to je ljubav. i lek za stres.  [cheers]

Lazic

Moja vrsta ludaka...:-* [srce]


al' slnnnca ima malu bebu, malo drugaèije razmi¹lja trenutno...;D

ЯЭВОЛУТИОН

Opet mesate babe i zabe...
Ovo su osiguravajuce kuce smislile, a drzava im dozvolila....podizu se cifre osiguranje jer su digli maksimalnu cifru za naplatu premije....a niko ne kaze kakav je problem naplatiti osiguranje....
Proslu godinu osiguravajuce kuce zavrsile u plusu...a dizu svejedno cifru osiguranja....a posto je drzava kao drzava kurac, onda ne postoji trziste, pa da neko ponudi nize osiguranje po odredjenim uslovima, vec sve osiguravajuce kuce isto....
Sve to je naredila Erotska Zadnjica...uskladiti cene i premije osiguranja sa evropski....a plate ce uskladiti nikad jer im treba jeftina radna snaga....eli hteli ste u Erotsku Zadnjicu...eve vam ga....svi misle da cemo biti ko Nemacke....oe kurac....Bugari i Rumuni su vec godinama u Shupku (tako se zove kad te prime u zadnjicu) pa im nije nista bolje ...i nece im biti....malo kredita, malo bolja polovna kola i sve ostalo skuplje za iste plate....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 24 Jun, 2014, 10:09
Citat: Slaninar poslato 24 Jun, 2014, 09:37


Ja prvi kad bude stvarno prigustilo, da treba para, prvo ¹to æe leteti je motor, jebiga. Dok imam za tu registraciju, znaèi da ima gladnijih od mene...  Te gladne ako stisnu, oni æe se buniti, nemaju vi¹e kud, a mi se jo¹ mo¾emo stisnuti, pa ste¾u po malo kai¹, kao ona prièa sa kuvanim ¾abama...



kod mene æe prvo da leti auto, pa escajg, krevet, orman, muzika, a motor ide samnom. ja kad mi padne pesto dinara, ne jedem, sipam benzin za makar krug. to je ljubav. i lek za stres.  [cheers]

ajde kole ne seri....koliko dugo nisi ni imao motor...sad odjednom....ne mlati kurcem praznu samu...

@lazic
nemoj da urgiram kod zene/bivse/trenutne/buduce da ti se motor oduzme i proda kako bi ulozili u razvoj trampolina biznisa,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


nesic1

evo jos jedan plus za pusylips, pored registracije poskupeo i porez na stanove, upravo stigle cestitke

Kostić

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Jun, 2014, 10:16
Citat: kosta66 poslato 24 Jun, 2014, 10:09
Citat: Slaninar poslato 24 Jun, 2014, 09:37


Ja prvi kad bude stvarno prigustilo, da treba para, prvo ¹to æe leteti je motor, jebiga. Dok imam za tu registraciju, znaèi da ima gladnijih od mene...  Te gladne ako stisnu, oni æe se buniti, nemaju vi¹e kud, a mi se jo¹ mo¾emo stisnuti, pa ste¾u po malo kai¹, kao ona prièa sa kuvanim ¾abama...



kod mene æe prvo da leti auto, pa escajg, krevet, orman, muzika, a motor ide samnom. ja kad mi padne pesto dinara, ne jedem, sipam benzin za makar krug. to je ljubav. i lek za stres.  [cheers]

ajde kole ne seri....koliko dugo nisi ni imao motor...sad odjednom....ne mlati kurcem praznu samu...

@lazic
nemoj da urgiram kod zene/bivse/trenutne/buduce da ti se motor oduzme i proda kako bi ulozili u razvoj trampolina biznisa,

nisam imao - sad imam. to ne znaèi da nisam voleo, nego da nisam imao, a nisam imao jer nisam imao pare da kupim. sad sam kupio. a ti ne miniraj starine, jer kad smo Mi vozili, ti si nas smarao 'kompjuterima'. od nas si nauèio i pored nas si zavoleo motor.

ima¹, ne dve, ima¹ èetri litre koce od mene za ovo ¹to si reko.  [cheers]

UFF

si luuud bre?
odakle ti pare za 4 litre?
neces imati za gorivo do kosutnjaka :D