Glavni meni

K: 26 cola zadnji tocak za biciklu

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Jun, 2014, 09:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Dakle da ne kazete kako nasa policija ne radi svoj posao. Pre sest meseci sa na buvjaku naleteo na svoj ukradeni bicikl....iznabadao ciganina koji je iao pet bicikala i gomilu nekih stvari na prodaju....dosla policija i pokupila sve a ja dobio prijavu....prijava se dobro zavrsila jer su oko njega bili drugi cigani koji kradu bicikle u nemackoj, pa im je ovaj bio konkurencija....svedocili u moju korist...
Dakle sest meseci kasnije dobijam poziv da uzme bicikl....dolazi, kad tamo bicikl ali nema zadnjeg toca, a na prednjem nema campagnollo brzih nabli....aj to, ko me jebe kad se kurcim, ali gde mi tocak....

tako da

treba mi zadnji tocak sa sestofazom ili sta ima i osovinom...i gumom.....ili bez  ....26 cola....bilo bi lepo da je crne boje i da nije kineski

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

oti¹ao si u policiju po bicikl  koji je bio ceo a sad mu fali toèak i guma?

ЯЭВОЛУТИОН

ne bio je ceo kod cigana....policajci su u magacinu skinuli tocak....nisam imao snage da se raspravljam....ko je lopov a ko sprovodi zakon.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

orlovi

Ako odgovara da saljem..Nemam bolji...