Glavni meni

ko¹utnjak

Započeo Kostić, 08 Jun, 2014, 23:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

aj ovde da skupljamo krug po ko¹u, ako ima zainteresovanih nek se pridru¾e

https://www.youtube.com/watch?v=nvV8d14ApEE

jedan od milion krugova, laganica, na tri cilindra, naravno  :'( na mojoj rodnoj 'planini'  ;D

Kostić


Lazic

Ba¹ zvuèi kao æe da majka svakog èasa...

Kostić

on tako majkava ima mesec dana i vi¹e. ja i¹o èetri puta za vrbas, pa u ns na skup, pa beèej, pa tamovamo i jo¹ nije majkao. èini mi se da æemo da se naèekamo, da majka ;D

jedno mi samo nije jasno. ponekad odjednom proradi i sastavi kad odem napolje i dok tako cepam dr¾i, al èim pustim gas opet majka.

Lazic

Zato ¹to da bi cilindar palio na velikoj tura¾i mu ne trebaju ni karike ni ventili, samo èorba i sveæica...;D :-*

Kostić

kul, onda da ne pu¹tam ispod deset iljada. al kako æu po gradu? ;D

Lazic

Lako, samo nemoj ispod 10.000...;D

BOKYBOY

 [facepalm]

...ne znam ko je ludji od Vas dvojice....

Lazic


mrle

kada sam ludovao ko¹utnjakom, nisu postojale kamere.
Stotine krugova stojadinom...

Lazic

Sad ima kamera...? :o

mrle

Citat: Laziæ poslato 24 Jun, 2014, 12:34
Sad ima kamera...? :o
ma nisam mogao da snimam.
Pola ovih snimaka sa neta ne mogu ni da prismrde ¹ta smo sve radili kao klinci

Lazic

Uhh dobro je, pomislio sam saobraæajnih kamera...:D

BOKYBOY

Citat: mrle poslato 24 Jun, 2014, 12:41
Citat: Laziæ poslato 24 Jun, 2014, 12:34
Sad ima kamera...? :o
ma nisam mogao da snimam.
Pola ovih snimaka sa neta ne mogu ni da prismrde ¹ta smo sve radili kao klinci

...slazem se kolega...eee,da je onda imalo cime da se snimi...ovo sve je sada go Q... [thumb_down]

tokio

Snimaju privatne kamere  sve u sesnajs', prosle godine bio sa devojkom  kad se prisunja kamerman i snima li snima, mi u zaru borebe pomislili Bog te mazo ce izadjemo na televizuju ki glumci, al dok sam pripasao uckur od gaca on zamace pa ne pitah koja je televizija u pitanju 8) [rofl]  ;)

mkt


Kostić

opa, brðanin. pa ja sam se rodio tu kod kampa, u ¹umi ;D . tu sam uèio da vozim, tero me æale da noæu gasim svetla i viko, gas gas! pa pljuska. te¹ka ¹oferska ¹kola. obi¹ao taj krug vi¹e od dva puta ;D æale tu polupao dva auta, tero dajca sa ¹lepom po ¹umi. tu malomalo pa pokoji junak ode u groblje. iks puta smo vadili junake ;D jedan se popeo na kru¹ku sa amijem, jedan skino drvo volvoom. eee nekad.... da oæe da se vrati to staro vreme mamumujebem

mrle

Citat: kosta66 poslato 24 Jun, 2014, 13:48
opa, brðanin. pa ja sam se rodio tu kod kampa, u ¹umi ;D .

pa tu je meni kuæa, kod pomoænog stadiona Èukarièkog, nekoliko metra fali da se granièi sa njegovom ogradom. ®arka V. Pucara, onaj nastavak do stadiona. Roðen i dirastao tu, i¹ao u O© Banoviæ Strahinja. Sve do pre neku godinu kada sam se udao. Sada svraæam kada se pod¾apam sa ¾enom, pa se vratim u kraj da se ucirkam sa kumom.

Lazic

O Mrle, Mrle...;D :-*

Kostić

kom¹ija. kneza vi¹eslava 36, kod nemaèkog solitera, 'kosmaj' stanica, sin 'ðoke rotkve' poznate budale na toèkovima u to vreme. kad sam dobio prvi bajs, odem 'daleko' skroz do èukarièkog, teram bajs sve u ¹esnes, padnem sto puta po onoj ¹ljaci, doðem kuæi sav prljav, odran, namr¹ten, a ukuæani po meni, a ja u ¹umu na kesten pa do mraka. ;D

i banoviæka, naravno, sfiæom u ¹kolu na maturu, frajer ;D

nema lep¹eg kraja od brda i tog vremena   [klanjam_se]