Glavni meni

idemo da se vozimooooooooo

Započeo goranvojska, 07 Jun, 2014, 16:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

rekoh da imamo dosta slika sa telefona pa ce i to kao dopuna da ide.danas prebacam iz mog i biljinog pa ce biti i toga.

goranvojska







posto krecemo na put dokumenta pa sve ostalo.uzali smo za nas dvoje putno osiguranje koje za 10 dana iznosi za celu evropu 3400din zlu netrebalo.

goranvojska



e ovo je slikano pored mosta u visegradu.

idemo dalje i kad smo svratili u kafani romanijski raj (ispred sarajeva)cujemo pucanj.znao sam sta je.u tank torbi na suncu puca upaljac.





malo kafanske atmosvere.

goranvojska







evo detalja sa jelse posto smo i to obisli.



a sad cekamo trajekt.posto smo resili da idemo brodom bilja odlazi do prodavnice da nam kupi nesto da jedemo uz put i naravno zensko kasni.cela kolona ulazi i ja jedini cekam.ceka i trajekt na moju zenu.prilazi mi stjuart i pita sta je problem-reko nista cekam zenu.nasmeja se on i uz 100%razumevanja odobrava mi to.i napokon smo ukrcani.



e vec smo na rostilju sa mojim pasenogom.naravno plodovi mora.

goranvojska

e sad jedna zanimljivost.da ne verujete.posto na kuci biljine sestre lasta sagradila gnezdo jedno od mladunaca ispada iz gnezda i oni uspevaju da ga ocuvaju.evo slika da vidite kako izgleda pitoma lasta.

goranvojska


goranvojska













evo slika sa biljinog telefona.







e sad idu slike iz kafane romanijski raj.











i naravno ja na telefonu.moze nemanja bez mene al da pozove za svaki slucaj.


goranvojska



















ovo su slike onako kako su slikane bez posebnog objasnjenja.sa trajekta su prema hvaru.



















e ovo je stari grad na hvaru.

goranvojska





















deo slika iz pule na vikendici biljinog ujke.

















evo sta zene vole da slikaju.





i malo kuce moje svastike i njenih kucnih ljubimaca-laste i psa-

goranvojska


Lazic

Citat: goranvojska poslato 06 Jul, 2014, 01:17
Nikola Nimaclepi nalepnicu na svojoj jamahi ,a inace je bivsi reprezentativac hrvatske u bobu.da napomenem da je nalepnica mm na vidnom mestu postavljena u klubu mk fjaka u splitu.
ja tebe volim... [srce] :D

mareskin

Citat: goranvojska poslato 06 Jul, 2014, 16:01
lepo provedenih 10 dana.

Nije lepo nego extra :D

Zavidim ti na ovom pute¹estviju  [kralj]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: goranvojska poslato 06 Jul, 2014, 13:44
Citat: mareskin poslato 06 Jul, 2014, 10:14


Gorane sve slike koje si okaèio su premale. Kad kliknem na sliku otvara mi opet malu sliku za nijansu veæu :(
Trebalo bi kadi kaèi¹ da izabere¹ stavku "Do not resize my image" u opciji "Resize:".

Ono ¹to je sigurno je da ti zna¹ za¹to si registrovao motor ove godine :D
Odlièan putopis.
a sto me ne pitas dal ja mator konj umem bas da baratam ovim tehnickim novotarijama.ja sam bre nabio 53 godine i dobro i ovo sto mogu hahahaha.tako me naucise.ako neko a sigurno ima da zna kako to da promeni ima od mene sve dozvole.

Moraju slike ponovo da se po¹alju i okaèe.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Mik


Lazic

@Goran:
Ako nisi bio ranije, vozio sam se u ovome mnoooooogo pre tebe...;D Kad se Uff rodio...:o ;D Riesen rad...;D

http://s23.postimg.org/ygoabh3ff/DSCN0487.jpg

goranvojska

bre meni polovina drugara i prijatelja u becu.bio tamo jos 84god.stari sam ja svecki putnik.ma isto bre sve.

goranvojska

Citat: mareskin poslato 06 Jul, 2014, 20:14
Citat: goranvojska poslato 06 Jul, 2014, 13:44
Citat: mareskin poslato 06 Jul, 2014, 10:14


Gorane sve slike koje si okaèio su premale. Kad kliknem na sliku otvara mi opet malu sliku za nijansu veæu :(
Trebalo bi kadi kaèi¹ da izabere¹ stavku "Do not resize my image" u opciji "Resize:".

Ono ¹to je sigurno je da ti zna¹ za¹to si registrovao motor ove godine :D
Odlièan putopis.
a sto me ne pitas dal ja mator konj umem bas da baratam ovim tehnickim novotarijama.ja sam bre nabio 53 godine i dobro i ovo sto mogu hahahaha.tako me naucise.ako neko a sigurno ima da zna kako to da promeni ima od mene sve dozvole.

Moraju slike ponovo da se po¹alju i okaèe.
e bolje me ubi na mesto.pa lakse mi je da napravim 100 prozora bre mare.

mareskin


A posle ka¾u da je lako raditi na kompjuteru ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: goranvojska poslato 07 Jul, 2014, 01:58
bre meni polovina drugara i prijatelja u becu.bio tamo jos 84god.stari sam ja svecki putnik.ma isto bre sve.
Ja '78-me...:P ;D :-*

goranvojska